Załadowano 12 z 12 dostępnych

Jazda quadem dla dzieci – przyjemna aktywność dla najmłodszych

Wyjątkowymi pasjami warto zarażać naszych najbliższych i przyjaciół już od najmłodszych lat. Wie o tym każdy, kto choć przez chwilę pomyśli o największych sportowych gwiazdach z polskiej i międzynarodowej areny. Tenisowi mistrzowie, futbolowi strzelcy, skoczkowie narciarscy wykonujące najdłuższe loty na „mamutach” … Oni wszyscy swoją przygodę ze sportową pasją rozpoczynali w dzieciństwie! Właśnie dlatego warto poświęcić chwilę ważnym dla nas dzieciakom i rozbudzić w nich miłość do jazdy quadem. Umożliwi to voucher na przejazd quadem dla dzieci, który znajdziesz w sklepie internetowym Katalogu Marzeń. Pod okiem instruktora Twoja pociecha pozna tajniki prowadzenia czterokołowej maszyny i nauczy się bezpiecznej jazdy w trudnym terenie. Taka lekcja w towarzystwie prawdziwego mistrza kierownicy będzie nie tylko doskonałą zabawą, ale też okazją do nauki odpowiedzialności i właściwych zachowań „za kółkiem”, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.

Pomysł na niezapomnianą randkę? Przejażdżka quadem dla dwojga!

Romantyczna randka to nie tylko wizyta w kinie czy na kolacji. Czasami więcej wspomnieć przynieść może na przykład wspólna wyprawa na siedzeniach quadów. Bliskość natury, otwarta przestrzeń i zapierające dech w piersiach widoki sprawią, że taka aktywna randka będzie naprawdę udana. Jeśli dodamy do tego jeszcze całkiem sporą dawkę adrenaliny, nikt już nie będzie miał wątpliwości, że jazda quadem dla dwojga to przepis na całkowity randkowy sukces.

Wypróbuj jedną z 15 tras wyznaczonych m.in. w Łodzi, Wałbrzychu, Trójmieście i Krośnie, i poczuj na własnej skórze, co oznacza prawdziwy off road. Tutaj emocje wezmą górę, a w każdym z Was narodzi się prawdziwie dziecięca radość. Po takiej przejażdżce z instruktorem z pewnością będziecie mieli co wspominać i o czym opowiadać najbliższym i przyjaciołom!

Poczuj się jak bohater serii „Mad Max” – wsiądź na quada

Kurz, piach, mgła i ryk silnika – oto, co wielu z nas przychodzi do głowy jako pierwsze, kiedy myślimy o wyjątkowo popularnej serii filmowej „Mad Max”. A gdyby tak móc stać się dziś jej częścią? Podobne emocje zapewni szalony rajd na quadach, który może stać się prezentem prosto z Katalogu Marzeń! Ekstremalna wyprawa quadem po typowo górskich terenach będzie doskonałym pomysłem na wyjątkowo udany wieczór kawalerski albo okrągłe urodziny. Szybkie, dynamiczne maszyny, panujący wokoło mrok i doskonale zaplanowana trasa zapewnią mnóstwo naprawdę silnych emocji.

Fanom nieco słabszych przeżyć proponujemy natomiast jazdę quadem po specjalnym torze wyścigowym. Świetnie wyprofilowane zakręty i idealnie równa nawierzchnia zachęcają do dociśnięcia „gazu do dechy” i przetestowania wszystkich możliwości maszyny. Kto wie, może dzięki takiemu prezentowi obdarowana osoba odkryje w sobie żyłkę kierowcy sportowego?

Czy do jazdy quadem potrzebne jest prawo jazdy?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: to zależy. W przypadku quadów dla dzieci prawo jazdy oczywiście nie jest wymagane. W przypadku osób starszych sytuacja wygląda jednak nieco inaczej. Aby prowadzić najlżejsze z dostępnych na rynku quadów o pojemności silnika do 125 cm3, należy mieć prawo jazdy na quada kategorii AM, które można zrobić już w wieku 14 lat. Kolejną kategorię pojazdów można poznawać dopiero po ukończeniu 16 lat, a osoby pełnoletnie są uprawnione do prowadzenia tzw. quadów ciężkich dopiero, jeśli zdadzą egzamin prawa jazdy w kategorii B.

Komu warto podarować voucher na jazdę quadem?

Voucher na jazdę quadem warto podarować absolutnie każdemu miłośnikowi szybkiej jazdy, emocji i mocnych przeżyć. Ucieszą się z niego zarówno dzieci, jak i dorośli w każdym wieku. Nie zapominaj, że miłośników motoryzacji znajdziesz dziś nie tylko wśród mężczyzn, ale również wśród kobiet. Daj swojej mamie, siostrze albo przyjaciółce bilet do prawdziwej przygody i wręcz im voucher na jazdę quadem!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat quadów? Zajrzyj do artykułu o quadach, gdzie wyjaśniamy wszystko na temat czterokołowców.