POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 149 dostępnych

Pełne aktywności prezenty na Mikołajki dla przyjaciółki

„Biegać, skakać, latać, pływać – w tańcu, w ruchu wypoczywać!” Jeśli Twoją bratnią duszę można zdefiniować słowami właśnie tej piosenki, w Katalogu Marzeń mamy dla niej doskonałe prezenty z okazji Mikołajek. Lot w tunelu aerodynamicznym dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozwoli, choć na chwilę oderwać się przyziemnych spraw. Lot paralotnią to doskonały upominek na Mikołajki dla przyjaciółki, jeśli ona marzy o ekstremalnych przeżyciach. Jedno z jedenastu polskich miast oglądane z lotu ptaka, szum wiatru i bliskość chmur – oto zawartość tego niewielkiego vouchera wprost z Katalogu Marzeń. A jeśli tradycyjny przelot to za mało, do koperty zmieści się również lot paralotnią z akrobacjami. Kto powiedział, że sportowe prezenty muszą oznaczać nową parę butów lub karnet na siłownię? Niech w nadchodzące Mikołajki Twoja przyjaciółka na nowo odkryje definicję aktywności.

Mikołajkowe upominki dla koleżanki – przepis na zatrzymanie czasu

„Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam” – takie zdanie z pewnością podśpiewują pod nosem wszyscy, którzy starają się nadążyć za coraz szybciej biegnącym czasem. W przedświątecznej atmosferze warto znaleźć chwilę na relaks i równowagę. Prezent dla przyjaciółki na Mikołajki, który to umożliwi? Jest ich masa! Zabiegane ciało będzie wdzięczne za specjalistyczny zabieg obejmujący masaż i kompleksową pielęgnację. Floating pozwoli uwolnić się od grawitacji, dzięki czemu twoja koleżanka poczuje się lekka niczym piórko. Rytuał Hammam rodem z dalekiego orientu to natomiast doskonały prezent mikołajkowy dla koleżanki, która chciałaby na nowo poczuć się doskonale w swojej skórze.

wSPAniałe prezenty na Mikołajki dla przyjaciółki

Pielęgnacyjne zabiegi na twarz to doskonała recepta na młody i piękny wygląd, a więc także świetne samopoczucie. Taki prezent na Mikołajki dla przyjaciółki z pewnością sprawi jej radość. Pakiet „Dzień w SPA dla niej” to kilka godzin spędzonych w zaciszu profesjonalnego gabinetu odnowy biologicznej. Nawilżanie twarzy, relaksacyjny masaż? Proszę bardzo! A może jedno popołudnie to za mało, i jako prezent mikołajkowy dla koleżanki chcesz jej podarować cały dzień odpoczynku i regeneracji? Jeśli tak, w kopercie obdarowana osoba znajdzie m.in. pakiet zabiegów „Glorius Skin” i makijaż wieczorowy wykonany przez doświadczoną wizażystkę, a także wiele innych zabiegów, które wspólnie przywrócą blask jej skórze.

Więcej pomysłów na prezenty na Mikołajki znajdziesz na naszej stronie.

Sprawdź zestawienie najlepszych prezentów dla kobiety w artykule "5 Sprawdzonych Pomysłów na Prezent dla Niej".