BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(894 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(724 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Escape room
(350 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(99 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie dla dwojga
(425 opinii) od 159 zł
BESTSELLER
Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości
BESTSELLER
Skok na bungee
(150 opinii) od 279 zł
BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(88 opinii) od 125 zł
BESTSELLER
Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia
Przygoda na strzelnicy sportowej
(133 opinii) od 99 zł
BESTSELLER
Ekstremalne strzelanie
(155 opinii) od 169 zł
BESTSELLER
Dream Jump - przygoda na wysokości
Paintball laserowy dla dwojga
(97 opinii) od 25 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń w Warszawie
BESTSELLER
Escape room - pokój zagadek dla grupy
Aktywny weekend we dwoje
(19 opinii) od 649 zł
Paintball dla dwojga
(17 opinii) od 119 zł od 89 zł
Wstęp do sali zabaw
(6 opinii) od 20 zł
Wstęp do parku trampolin AIRO
(35 opinii) od 35 zł
Paintball dla 4 osób
(13 opinii) od 239 zł
Paintball laserowy dla grupy
(55 opinii) od 65 zł
Strzelanie dla nastolatków
(36 opinii) od 99 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 163 dostępnych

Aktywny prezent dla małych i dużych

Ciekawą propozycją na prezenty dla miłośników sportu może być na przykład wizyta na strzelnicy. Pod okiem profesjonalnego instruktora nadarzy się okazja do sprawdzenia się w roli strzelca wyborowego, a także do tego, aby podszkolić swoje umiejętności. Wizyta na strzelnicy to świetny pomysł na aktywny prezent dla chłopaka i dziewczyny, a także niecodzienny plan na niezapomnianą randkę z okazji Walentynek. Strzelanie na strzelnicy pozwoli pozbyć się negatywnych emocji, poczuć, że krew szybciej krąży w żyłach i przekonać się, czy możemy popisać się naprawdę stalowymi nerwami.

Wizyta na strzelnicy to też fajny sportowy prezent dla nastolatków, którzy wciąż szukają swojego hobby i chcieliby spróbować nieco innej formy sportu. Tym, którzy marzą o karierze w służbach mundurowych, polecamy natomiast aktywny prezent w postaci kursu strzelania policyjnego. O nudzie nie będzie mowy!

Trochę ruchu dla każdego – fitness

Wiele osób narzeka, że intensywny tryb życia nie pozwala im na dbanie o sylwetkę i dobre samopoczucie. Odpowiedzią na ich potrzeby niech będzie w tym roku voucher na zajęcia fitness. Aktywnym prezentem na Dzień Matki lub Dzień Babci może być na przykład indywidualna lekcja jogi z instruktorem albo intensywny trening crossfit dla którejś z nich. Dzięki temu twoja mama ani babcia już nigdy więcej nie będą musiały rezygnować w odrobiny czasu dla siebie i sportowej aktywności. Z okazji ich święta zadbaj o komfort psychiczny i uśmiech ważnych dla ciebie osób i podaruj im voucher na ciekawe i pełne pozytywnej energii spędzenie czasu.

Aktywność w parze cieszy podwójnie

Możliwość spędzenia czasu na zabawie cieszy jeszcze bardziej, jeśli możemy ja dzielić z ukochaną osobą. Pamiętaj o tym, wybierając sportowe prezenty dla bliskich i zdecyduj się na jedne z voucherów dla dwojga. Pełna emocji potyczka paintballowa świetnie sprawdzi się jako prezent dla przyjaciół albo dla pary z okazji Bożego Narodzenia. Obdarowani będą mogli zrealizować voucher w jednym z ponad 20 miast w całej Polsce, dzięki czemu każdy wyjazd będzie mógł zostać wzbogacony właśnie w ten sposób. Szukasz aktywnych prezentów dla mieszkańców gór? A może dla bliskich lub przyjaciół, którzy zdecydowanie bliżej mają na nadbałtyckie plaże? Nie ma znaczenia! Paintball albo naprawdę aktywny weekend we dwoje, po brzegi wypełniony emocjami, to frajda dla każdego, dlatego wybierz właśnie tę aktywność jako podarunek z okazji ważnego dnia.

Odrobina niespodzianki, czyli zostań poszukiwaczem skarbów

A gdyby tak móc na kilka chwil powrócić do czasów dzieciństwa i stać się profesjonalnym poszukiwaczem głęboko ukrytych skarbów? Choć brzmi to jak żart, wiele osób z pewnością chętnie skorzystałoby z takiej możliwości! Z Katalogiem Marzeń to łatwiejsze niż myślisz. Wizyta we Wrocławiu będzie doskonałym pretekstem, aby wraz z przewodnikiem kaczawskim odkrywać największe tajemnice terenów Dolnego Śląska. Czy wiedziałeś, że słynie on m.in. z obecności wulkanów? Nie? W takim razie to doskonała propozycja na zaskakujący, aktywny prezent! Odkrywanie skarbów ziemi spodoba się zarówno osobom lubiącym piesze wycieczki, jak i tym, którzy szczególnie cenią sobie możliwość rozwiązywania zagadek.

Aktywnie od małego – sportowe prezenty dla dzieci

Sportowe nawyki warto wcielać w życie od najmłodszych lat, a doskonale pomogą w tym aktywne prezenty dla dzieci z Katalogu Marzeń. Może zdecydujesz się na wizytę w profesjonalnym Escape Roomie, jako upominek na komunię? A może raczej pójdziesz w kierunku zabawy i jako aktywny prezent na Dzień Dziecka albo urodziny kupisz najmłodszym bilet na całodzienny pobyt w parku przygód? Pomysłów nie brakuje. Ważne, ale taki prezent cieszył i zachęcał dzieci do odkrywania uroków aktywnego tryb życia. Z naszymi voucherami tak właśnie będzie!