POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 111 dostępnych

Prezent dla dziadka z wyczuciem rytmu

Taniec to doskonały sposób na powrót do młodości. Energia, radość, rytm – oto, zestaw idealny. Jeśli chcesz sprawić, aby Twój dziadek spędził swoje imieniny w naprawdę szampańskiej atmosferze, zabierz go na kurs tańca. Walc angielski, rumba, fokstrot – te kroki warto znać w każdym wieku. Twój dziadek z pewnością chętnie sobie je przypomni albo nauczy się tańca od podstaw. Dzięki muzycznym prezentom Twój dziadek będzie królem niejednego parkietu, a rodzinne imprezy już nigdy nie będą takie same!

Nietypowy prezent na imieniny dla dziadka

A może Twój dziadek chciałby spróbować czegoś zupełnie nowego? Jeśli tak, jako prezent na imieniny wręcz mu voucher na kurs tańca nowoczesnego. Doskonała zabawa nie ma ograniczeń wiekowych. Pozwól swojemu dziadkowi poczuć się niczym John Travolta lub jeden z braci Blues i poznać tajniki hop-hopu czy funku. Dzięki takiemu podarunkowi Twój dziadek jeszcze nie raz zaskoczy cię na parkiecie!

Prezenty imieninowe dla dziadka, który marzy o podróży

Tony Halik to jedna z największych gwiazd telewizji drugiej połowy XX wieku. Jeśli wiesz, że Twój dziadek z wypiekami na twarzy śledził jego programy, na imieniny podaruj mu najprawdziwszą podróż w nieznane. Spacer z alpaką pozwoli solenizantowi poczuć się jak w słonecznej Ameryce Południowej. A jeśli on marzy o nieco bliższych podróżach, jako prezent na imieniny dla dziadka wybierz podróż do Trójmiasta. Legendarne żurawie, pomnik Neptuna, stare miasto… Tutaj pomysłów na spędzenie wolnego czasu naprawdę nie brakuje. Spacer nad Wełtawą będzie doskonałym zakończeniem dnia pełnego wrażeń, a dodatkowo Twój dziadek odwiedzi jedne z najpiękniejszych miast w Polsce.

Dla dziadków, którzy chcieliby, choć na chwilę poczuć się jak profesjonalni żołnierze, wybierz wizytę na poligonie wojskowym Czerwony Bór. Jeden dzień albo cały weekend spędzone w otoczeniu wojskowych pojazdów i grilla to doskonały przepis na imieninową imprezę. Jeżeli Twój dziadek chciałby zabrać ze sobą również babcię – nie ma problemu! Voucher obejmuje udział w wydarzeniu dla dwóch osób!

Moto-prezenty na imieniny dla dziadka

Przejażdżka Harleyem Davidsonem, nocny off road niedaleko Wrocławia, a może jazda profesjonalną koparką? Dla dziadka nie ma rzeczy niemożliwych! W dniu jego imienin podaruj mu prezent, który zapamięta na długo i dzięki któremu znowu poczuje się jak mały chłopiec. Warkot silnika, zakurzona deska rozdzielcza, dynamiczna zmiana biegów – oto, o jakim prezencie na imieniny marzy wielu mężczyzn, a wśród nich również Twój ukochany dziadek. Spełnij to marzenie już dziś!

Więcej inspiracji na upominki na imieniny dla dziadka

Zobacz propozycje prezentów dla dziadka na inne okazje.

Więcej inspiracji na prezenty dla dziadka zdradzamy w artykule "Prezent dla Seniora", zapraszamy do lektury!