BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Gift Voucher
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Ebooki i audiobooki bez limitu
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 103 dostępnych

Pomysł na prezent dla szefowej

Na pytanie „jaki prezent wybrać dla szefowej?” nie ma jednej odpowiedzi i złotego rozwiązania. Głównie dlatego, że każdy z nas jest inny i zasada ta dotyczy również naszych szefowych. Nie jesteśmy zwolennikami gadżetów i innych przedmiotów, których prawdopodobnie Twoja szefowa w swojej karierze dostała już tysiące. Proponujemy więc vouchery na atrakcje, które ocieplą Twoje kontakty z szefową. Oto kilka sprawdzonych atrakcji, które możesz wręczyć jako upominek dla szefowej.

Elegancki prezent dla szefowej

Szykowna, zawsze elegancko ubrana, punktualna i zorganizowana? Jeśli tak właśnie można opisać Twoją szefową, z pewnością potrzebujesz eleganckiego prezentu dla szefowej. Z oferty Katalogu Marzeń sprawdzi się lot awionetką, lot balonem, czy degustacja win z sommelierem. Te prezenty to połączenie dobrych emocji w klasycznej oprawie.

Kreatywny prezent dla szefowej

Jeśli Twoja szefowa to dusza towarzystwa, o żywiołowej naturze, sprawdź propozycje na kreatywne pomysły na upominki dla szefowej. Jeśli kocha kuchnię Dalekiego Wschodu, zaproś ją na kurs sushi. Jeśli jest bibliofilem i mogłaby godzinami czytać książki, ułatw jej dostęp do tysięcy pozycji z voucherem na audiobooki i ebooki. Jeśli zaś w Twojej szefowej drzemie dusza artysty, podaruj jej kurs decoupage. W Katalogu Marzeń mamy mnóstwo pomysłów na kursy i warsztaty, które sprawdzą się w podarunku dla szefowej.

Prezent dla szefowej na urodziny

Urodziny to dzień wyjątkowa dla każdego z nas. Jeśli w Twojej firmie istnieje tradycja obdarowywania prezentami urodzinowymi, nie zapomnij również o swojej szefowej. Co możesz podarować? Polecamy relaksujące prezenty. W końcu szefowa to też człowiek i potrzebuje czasami chwili wytchnienia. Idealnie na tę okazję sprawdzi się Dzień w SPA dla Niej lub masaż relaksujący.

Prezent dla szefowej na imieniny

Często na imieniny podarowujemy perfumy. Żeby jednak nie być powtarzalnym, możemy postawić na ciekawy zamiennik tego klasyka, czyli voucher na stworzenie własnych perfum. Szefowa podczas specjalnych warsztatów będzie mogła stworzyć własną kompozycję zapachową, której praktycznie nie da się odtworzyć. Taki spersonalizowany prezent dla szefowej z pewnością przypadnie jej do gustu!