BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Escape room
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 122 dostępnych

Jaki prezent na mikołajki dla chłopaka?

Ciekawy prezent to nie lada wyzwanie. Jeśli chcesz zaskoczyć znajomego chłopaka wybierz prezent, który zapewni mu niecodzienne emocje. Może być elegancki lub śmieszny, to zależy od Ciebie. Voucher na przeżycie na pewno będzie oryginalny!

Pomysły na prezenty na mikołajki dla chłopaka

Mikołajki czas dzielenia się radością! Wybierz wyjątkowy prezent dla chłopaka na mikołaja i spraw, żeby nigdy nie zapomniał tej atrakcji! Marzyciele, którzy wybierają niespodzianki dla chłopaka z naszej oferty najbardziej lubią te atrakcje:

#1 Gokartowe szaleństwo – Każdy chłopak chce czasami wcisnąć gaz do dechy. Podaruj mu w prezencie tę szansę! Gokarty to dobry pomysł zarówno latem, jak i zimą. Możesz wybrać różne konfiguracje zależnie od swojego budżetu. Ceny zaczynają się już od 25 zł!

#2 Rzut siekierą do celu – Śmieszny i nietypowy prezent na mikołajki to dokładnie to, czego szukasz? Trudno znaleźć bardziej nietuzinkowy prezent dla chłopaka niż Rzut siekierą do celu! Szybkie rozładowanie emocji i świetna zabawa gwarantowane. Możecie zebrać paczkę i pójść razem!

#3 Przygoda na strzelnicy – Voucher poznaj strzelanie jest pewniakiem w kwestii prezentu dla chłopaka. Skupienie, cel, strzał! To świetna okazja na poznanie wielu technik strzelania i przetestowanie kilku rodzajów broni. Jedna wizyta i czujesz się jak zawodowiec!

#4 Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistościWirtualna rzeczywistość nie bez powodu podbija rynek. Tyczy się to także branży rozrywkowej! To idealny pomysł na prezent na mikołajki klasowe dla chłopaka, bo ceny tej wirtualnej przygody zaczynają się już od 29 zł. Podaruj koledze z klasy voucher na wizytę w studiu VR. Niech przeniesie się na chwilę do świata przyszłości!

#5 Kolacja w ciemności – Ta atrakcja to nie tylko zwyczajna kolacja. Podczas kolacji w ciemności obsługują Cię niewidomi kelnerzy. Oprócz pysznego jedzenia doświadczysz funkcjonowania bez zmysłu wzroku. To prawdziwe wyzwanie i wspaniała lekcja tolerancji. Nie zabraknie jednak dobrej zabawy! To idealny prezent na mikołajki dla chłopaka – również dlatego, że możesz pójść razem z nim :)

#6 Masaż gorącymi kamieniami – Za oknem mróz i zima hula w najlepsze. Niech mikołajki będą okazją do wręczenia prezentu, który pozwoli Twojemu chłopakowi, bratu czy koledze głęboko się zrelaksować. Każdy z nas zasługuje na chwilę odprężenia. Masaż gorącymi kamieniami to wyjątkowy prezent, który idealnie sprawdzi się wręczony z okazji mikołajek.

Teraz na pewno wybierzesz trafiony prezent dla chłopaka na Mikołajki!