o prezentach
Mamy urodziny! Świętuj z nami z kodem: 14LAT. Sprawdź wszystkie promocje>>

Pomysły na prezenty świąteczne - uniwersalne inspiracje

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
Data aktualizacji: 2024-02-16

Katalog Marzeń ma szeroki wybór ciekawych prezentów na Boże Narodzenie. Znajdziesz tu mnóstwo pomysłów na oryginalne, praktyczne i niepowtarzalne prezenty świąteczne dla męża, żony, rodziny i każdej innej bliskiej osoby! Pamiętaj, że wymarzone prezenty świąteczne to te, które dostarczają wielu emocji, a w naszej ofercie znajdziesz niezapomniane prezenty w formie przeżyć!

Święta Bożego Narodzenia to czas w roku, kiedy większość ludzi wymienia się prezentami z przyjaciółmi i rodziną. Jakie są najpopularniejsze prezenty bożonarodzeniowe, które są wręczane podczas świąt?

Święta Bożego Narodzenia — czas obdarowywania i radości

Boże Narodzenie to czas obdarowywania i ta tradycja jest obchodzona w krajach na całym świecie. W Wigilię pod choinką umieszczane są prezenty, które w zależności od regionu przynoszą różne postacie. W niektórych miejscach jest to anioł, w innych dziecko lub Święty Mikołaj. Uważa się, że akt dawania prezentów symbolizuje dary złożone Jezusowi przez Trzech Mędrców.

Jest to również sposób na pokazanie bliskim, jak bardzo są doceniani. Dając prezenty, wyrażamy nadzieję, że obdarowana osoba będzie miała przed sobą szczęśliwy i pomyślny rok. Święta Bożego Narodzenia to czas dla rodziny, przyjaciół i świętowania wszystkiego, za co mamy być wdzięczni. więc wyciągnij swój najlepszy papier do pakowania i przygotuj się do świętowania!

Chociaż tradycja dawania prezentów w Wigilię jest w Polsce stosunkowo młoda, to jednak od wieków stanowi część krajowych obchodów Bożego Narodzenia. Zwyczaj ten został zapoczątkowany w XIII wieku, choć nie przyjął się wszędzie. Początkowo prezent świąteczny to było coś, co możni dawali swojej służbie, jako bonus i swoiste docenienie za ich ciężką pracę. Świąteczne prezenty, jakie znamy dzisiaj to już bardziej nowoczesne zjawisko.

Dziś tradycja dawania prezentów jest ważną częścią polskich obchodów Bożego Narodzenia, a dzieci co roku z niecierpliwością czekają na prezenty w Wigilię. Zresztą nie czekają tylko dzieci! Przecież każdy w głębi ducha chciałby dostać swój wymarzony prezent.

Boże Narodzenie jest tylko raz w roku — uczcij je z najbliższymi

Boże Narodzenie to czas dla rodziny, przyjaciół i ukochanych. To czas, kiedy spotykamy się razem i świętujemy wszystko, co mamy. Ale święta są tylko raz w roku, więc wykorzystaj je jak najlepiej! Zbierz swoich bliskich i spędźcie razem trochę czasu. Ugotuj duży posiłek, podziel się opowieściami i po prostu ciesz się swoim towarzystwem. Zróbcie kilka wspomnień, na które będziecie mogli patrzeć z sentymentem przez wiele lat.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres w roku, kiedy rodziny spotykają się, by świętować. Co roku ludzie wymieniają się prezentami, aby pokazać swoim bliskim, jak bardzo im zależy. Jednak wybór idealnego prezentu może być trudnym zadaniem.

Jeśli chcesz, żeby w tym roku święta były jeszcze lepsze, spróbuj dać piękne prezenty, które będą pielęgnowane przez lata. Czy to będzie biżuteria, dzieło sztuki, czy coś zupełnie innego, piękny prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojej ukochanej osoby. Jeśli więc zmagasz się z problemem znalezienia idealnego prezentu, pamiętaj, że czasem najpiękniejsze rzeczy są najprostsze.

Pamiętaj też, że świąteczne upominki to nie tylko przedmioty. Wyjątkowe prezenty to takie, które wzbudzają radość i pomagają stworzyć niezapomniane wspomnienia. Prezenty świąteczne tylko wtedy są naprawdę wartościowe — niezależnie od tego, ile kosztowały.

Jaki powinien być idealny prezent świąteczny?

Nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania prezentu? Zastanów się, co chciałaby otrzymać od Ciebie bliska osoba! Oprócz mocy spełniania marzeń trafiony prezent musi realizować kilka podstawowych warunków:

  • Być dopasowanym do budżetu - wyjątkowy prezent niekoniecznie musi kosztować wiele, dobrze jest wcześniej zaplanować wydatki na prezenty świąteczne dla całej rodziny, by grudzień nie był dla domowego budżetu obciążeniem.

  • Oryginalny - najlepszy prezent to taki, który sprawia autentyczną radość, zaskakuje i jest jedyny w swoim rodzaju.

  • Trafiony - to oczywiście dla każdego będzie oznaczać coś innego. Warto zatem wcześniej "podglądać", co takiego interesuje bliskich, by prezenty na święta były urzeczywistnieniem marzeń.

  • Wyjątkowy - to wielkie słowo oznacza, że świąteczne prezenty zapamiętujemy a długo. Udany prezent gwiazdkowy to zatem nie lada wyzwanie.

  • Spersonalizowany - personalizowane prezenty świąteczne to dowód na to, że naprawdę postaraliśmy się przy wyborze podarunku.

Każdy z tych elementów może oznaczać coś innego. Przecież inaczej będziesz wybierać prezent świąteczny dla najmłodszych członków rodziny, a inne propozycje weźmiesz pod uwagę, wybierając prezenty dla żony, męża, czy dziadka. Oryginalny, trafiony i wyjątkowy w przypadku podarunku to po prostu przemyślane prezenty pod choinkę, które dajesz od serca.

Święta Bożego Narodzenia to ten czas, w roku, w którym najbliżsi sobie ludzie, spotykają się, by razem ze sobą być i cieszyć się wspólnym czasem. To czas, kiedy okazujemy sobie wzajemnie wdzięczność poprzez prezenty. Jednak przy tak wielu osobach, którym trzeba kupić prezent, może być trudno wiedzieć, od czego zacząć. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać idealne prezenty świąteczne.

Relacje

Święta to czas dawania, a nie ma lepszego sposobu na pokazanie naszym bliskim, jak bardzo nam zależy, niż podarowanie im przemyślanego prezentu. Jednak znalezienie idealnego prezentu może być wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy pewni, co chciałaby dostać osoba obdarowana. Jednym z ważnych czynników, które należy wziąć pod uwagę, jest relacja między Tobą a osobą, której kupujesz prezent. Jeśli są to bliscy przyjaciele lub rodzina, możesz mieć już dobre pojęcie o zainteresowaniach i guście tej osoby.

Jeśli jednak kupujesz prezent dla kogoś, kogo nie znasz dobrze, ważne jest, abyś poświęcił więcej uwagi na wybór prezentu, który zostanie doceniony. Przemyślane prezenty świadczą o tym, że poświęciliśmy czas na zastanowienie się, co sprawi radość obdarowanej osobie, i często są najbardziej cenionymi prezentami.

Zainteresowania

Święta to czas dawania, a znalezienie idealnego prezentu może być wyzwaniem. Jednym ze sposobów na zawężenie wyboru jest zastanowienie się nad zainteresowaniami osoby, dla której kupujesz prezent. Jeśli uwielbia ona gotować, nowa książka kucharska lub gadżet kuchenny będą świetnym rozwiązaniem. Jeśli natomiast bardziej lubi ogrodnictwo, nowa roślina lub narzędzie ogrodnicze będą wspaniałym prezentem.

Niezależnie od tego, jakie jest ich hobby, poświęcenie czasu na znalezienie prezentu, który będzie zgodny z ich zainteresowaniami, z pewnością zaowocuje uśmiechem w świąteczny poranek. W tym sezonie świątecznym nie zapomnij wyjść poza tradycyjne, schematyczne myślenie i zastanów się, co naprawdę sprawi radość osobom w Twoim życiu.

Jeśli ktoś szuka ekstremalnych przeżyć to idealny prezent może oznaczać zafundowanie komuś skoku ze spadochronem. Poświęcenie czasu na rozważenie hobby drugiej osoby pomoże Ci wybrać prezent świąteczny, który z pewnością pokocha.

Oryginalność

Zakupy prezentów świątecznych, które są zarówno wyjątkowe, jak i znaczące, mogą być trudne. Jednak poświęcenie czasu na znalezienie idealnego prezentu pokaże Twoim bliskim, jak bardzo Ci zależy.

Może być trudno wymyślić pomysły na oryginalne prezenty świąteczne, które są zarówno oryginalne, jak i znaczące. Istnieje jednak kilka rzeczy, o których należy pamiętać, które mogą ułatwić ten proces. Po pierwsze, pomyśl o zainteresowaniach i hobby odbiorcy. Co lubi robić w wolnym czasie? Oryginalny prezent to nie tylko przedmiot. W końcu najlepszy prezent to taki, który budzi emocje. Świąteczny upominek to z powodzeniem może być też ofiarowanie komuś niesamowitego przeżycia.

Dopasowanie do osobowości

Zastanawiając się nad tym, jaki prezent podarować komuś, warto wziąć pod uwagę jego osobowość. Na przykład osoba kreatywna i ekspresyjna może docenić ręcznie robione przedmioty lub dzieła sztuki, podczas gdy osoba praktyczna i przyziemna może preferować przedmioty użyteczne, które można wykorzystać na co dzień. Poświęcając czas na zastanowienie się nad osobowością odbiorcy, możesz mieć pewność, że twój prezent zostanie dobrze przyjęty i doceniony.

Ktoś, kto marzy o tym, by przeżyć coś nowego, może chcieć za to, by ofiarować mu coś, co pomoże mu przełamać swój strach, poznać własne granice i przekroczyć je. Oryginalny prezent to w końcu taki, o którym pamięta się do końca życia.

Poświęcając czas na rozważenie osobowości odbiorcy, możesz mieć pewność, że Twój świąteczny prezent zostanie dobrze przyjęty i doceniony.

Gusta

Święta to czas, kiedy poprzez prezenty wyrażamy swoją miłość do innych. Ale co im dajemy? Coś, czego potrzebują? Coś, czego pragną? A może coś, co naszym zdaniem jest fajne? Najlepsze prezenty to takie, które uwzględniają gust drugiej osoby. Weź pod uwagę ich zainteresowania, ich styl i ich osobowość

Opakowanie ma znaczenie

W dzisiejszym świecie zrównoważony rozwój jest ważniejszy niż kiedykolwiek, a to oznacza znalezienie sposobów na zmniejszenie naszego wpływu na środowisko. Jednym z łatwych sposobów na to jest wybór prezentów w ekologicznych opakowaniach. Szukaj materiałów nadających się do recyklingu, takich jak karton czy szkło, lub zdecyduj się na opcje wielokrotnego użytku, takie jak materiałowe torby lub kosze. Możesz również uniknąć nadmiernego pakowania, wybierając przedmioty w minimalnych opakowaniach lub takie, które mogą być zapakowane w papier z recyklingu.

Możesz też zdecydować się na prezenty świąteczne w formie wirtualnej — najczęściej kupowane prezenty na święta to obecnie nie bez powodu elektroniczne, wygodne do użycia vouchery.

Forma prezentu

Jedną z głównych rzeczy do rozważenia przy zakupie prezentu świątecznego jest forma, jaką przyjmie prezent. Czy będzie to coś, co może być użyte i cieszyć się natychmiast, czy też będzie wymagało najpierw złożenia? A może to prezent, który wymaga czasu? Święta Bożego Narodzenia sprawiają, że ma się więcej czasu, ale przecież nigdy nie wiadomo co planuje dla siebie ktoś inny. Dlatego warto dawać prezenty związane z przeżyciami czy wyprawami, które można spersonalizować i dostosować do własnego grafiku. Tak jak nasze vouchery.

Najczęściej kupowane prezenty na święta

Gdy zbliżają się święta, wielu z nas zaczyna zastanawiać się, jakie prezenty podarować swoim bliskim. Choć wybór idealnego prezentu może być trudny, Katalog Marzeń ułatwia go dzięki zestawowi najpopularniejszych prezentów świątecznych! Wśród wszystkich tych przeżyć z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla każdego członka rodziny. W ten sposób Święta Bożego Narodzenia będą naprawdę wyjątkowe. Poznaj najczęściej kupowane prezenty dla każdego!

Dla mamy

Oryginalny upominek dla mamy to dla wielu jest naprawdę duże wyzwanie. W końcu prezent na święta jest czymś naprawdę wyjątkowym. Niezwykłą kobietą jest też mama, więc trzeba jej dać to, co najlepsze pod choinkę i nie szukać na ostatnią chwilę.

W tym roku podaruj swojej mamie idealny prezent w postaci dnia w SPA. Dzięki temu pakietowi będzie mogła skorzystać z usług jednego z naszych partnerów i poddać się zabiegom relaksacyjnym, które są idealnie dopasowane do jej potrzeb! Pakiet ten obejmuje szereg specjalnie dobranych zabiegów, które można zrealizować w dowolnej z placówce naszych partnerów w Polsce. Bez względu na to, czy mama chce się zrelaksować i odmłodzić, czy po prostu potrzebuje trochę czasu dla siebie, będzie mogła cieszyć się pełnym popołudniowym relaksem. A dzięki możliwości realizacji prezentu w ciągu 12 miesięcy, może ona wybrać idealny moment na dzień spa. Podaruj jej więc w tym roku prezent w postaci relaksu i daj znać, jak bardzo Ci zależy.

Sesja floatingu to wspaniały prezent dla każdej mamy, która potrzebuje się zrelaksować i odstresować. W specjalnej kapsule do unoszenia się na wodzie mama będzie w stanie nieważkości i wolna od zewnętrznych bodźców, co pozwoli jej skupić się na własnych myślach i uczuciach. Doświadczenie to jest często opisywane jako podobne do medytacji i może pomóc zmniejszyć niepokój, poprawić sen i zwiększyć kreatywność. Ponadto korzyści zdrowotne płynące z unoszenia się na wodzie są dobrze udokumentowane i obejmują ulgę w bólu, obniżenie ciśnienia krwi i poprawę krążenia. Niezależnie od tego, czy Twoja mama boryka się z gorączkowym trybem życia, czy z chronicznym bólem, bon upominkowy na sesję terapii unoszenia się na wodzie z pewnością przyniesie jej tak potrzebną ulgę. Tą wyjątkową niespodziankę zdecydowanie zapamięta na długo!

Dla taty

Tata to człowiek, na którym zawsze można polegać. To osoba, którą chcesz obdarować czymś naprawdę wyjątkowym - tak, by tata mógł znowu poczuć magię świąt i cieszyć się jak dziecko. Do najczęściej kupowanych prezentów dla taty zalicza się symulator lotu samolotem.

Symulator lotu to świetny prezent dla taty! To doskonały sposób, by zapewnić mu niezapomniane przeżycia, które będzie zawsze pamiętał. Z profesjonalnym instruktorem u boku tata poczuje się jak prawdziwy pilot, gdy przejmie kontrolę nad samolotem. Będzie mógł wybrać jedną z wielu różnych symulacji, z których każda będzie miała swoje własne, niepowtarzalne wyzwania. A co najlepsze, będzie się przy tym świetnie bawił!

od 119 zł

Lot szybowcem to kolejny, idealny prezent dla taty - to przeżycie, którego nigdy nie zapomni! Twój voucher obejmuje lot z wykwalifikowanym pilotem oraz krótkie szkolenie, które pomoże mu zrozumieć zasady lotu szybowcem. Będzie mógł podziwiać wspaniałe widoki z wysokości kilkuset metrów i jest to świetny sposób na oderwanie się od codziennej harówki. Wybierz miejsce, które Twoim zdaniem go zainteresuje i podaruj mu prezent w postaci lotu!

Dla żony

Święta Bożego Narodzenia to czas sprawiania radości tym, których się najbardziej kocha. Jednak co kupić żonie? Książka? Słodycze? Czekoladki? To wszystko wydaje ci się banalne, prawda? Najlepsze prezenty to te, oryginalne i takie, które wywołają mnóstwo radości. Jakie są najczęściej kupowane prezenty dla żony w naszym Katalogu?

Czy twoja żona jest wielbicielką czekolady? Jeśli nie kocha niczego bardziej niż pysznej tabliczki czekolady, to dlaczego nie podarować jej najwspanialszego czekoladowego doświadczenia w postaci masażu czekoladowego? Masaż czekoladowy to doskonały sposób, aby oddać się swojemu ulubionemu smakołykowi, a jednocześnie skorzystać z wielu korzyści, jakie oferuje masaż. Podczas masażu czekoladowego zostanie pokryta płynną czekoladą, a następnie cała będzie masowana. Masaż pomoże rozluźnić mięśnie i złagodzić napięcie lub stres, który może odczuwać. Po masażu będzie mogła cieszyć się czasem relaksu w wyjątkowej atmosferze. Masaż czekoladowy to doskonały sposób na rozpieszczenie bliskiej osoby, która z pewnością doceni troskę, jaka kryje się za tak wyjątkowym prezentem.

Antyoksydanty zawarte w czekoladzie pomagają chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Ponadto kwasy tłuszczowe zawarte w czekoladzie pomagają zatrzymywać wilgoć, dzięki czemu skóra jest nawilżona i nie przesusza się. Nie zapominajmy też o uwalniających endorfiny właściwościach czekolady - masaż z użyciem tego pysznego zapachu z pewnością sprawi, że żona poczuje się zrelaksowana i szczęśliwa.

A może chcesz dostarczyć ukochanej żonie bardziej ekstremalne emocje? Chcesz, by poczuła się wolna jak ptak - niczym nieskrępowana i pełna prawdziwej radości życia?

Dla każdego, kto kocha uczucie wolności, jakie daje latanie, lot swobodny w aerotunelu jest doskonałym prezentem. Nie ma nic lepszego niż uczucie opadania z dużą prędkością, z wiatrem pędzącym obok. Jest to doświadczenie, które z pewnością wywoła silne emocje i stworzy trwałe wspomnienia.

Zakup vouchera na lot w AEROTUNELU to idealny prezent dla Twojej żony! Będzie mogła wybrać pomiędzy 3 a 6 minutami spędzonymi w tunelu aerodynamicznym, a w zestawie znajduje się specjalny kombinezon, aby zapewnić jej komfort przez cały czas. Doświadczony instruktor pomoże jej we wszystkim, czego będzie potrzebować i zapewni bezpieczeństwo. Voucher może zostać zrealizowany w dowolnym momencie w ciągu najbliższych 12 miesięcy, więc może go wykorzystać, kiedy tylko będzie to dla niej wygodne. Jest to wspaniały prezent, który na pewno spodoba się jej i zostanie doceniony.

od 199 zł od 179 zł
od 149 zł
od 179 zł od 152 zł

Dla męża

Boże Narodzenie to szczególny czas. Przy wigilijnym stole w końcu można być razem wspólnie spędzać czas i cieszyć się swoją obecnością. To też czas na prezenty! Kupowane prezenty na święta na ostatnią chwilę mogą nie być najlepszą niespodzianką. Warto więc poświęcić trochę czasu, by pobawić się w świętego Mikołaja i oferować mężowi takie prezenty, które sprawią, że zapamięta te chwile na zawsze. A jakie są najczęściej kupowane prezenty na święta w naszym Katalogu?

Szukasz prezentu dla najważniejszego mężczyzny w swoim życiu? Dlaczego nie podarować mu daru prędkości w postaci vouchera na jazdę Lamborghini Gallardo? Voucher ten uprawnia posiadacza do ekscytujących przeżyć za kierownicą jednego z najbardziej kultowych supersamochodów świata. Gallardo o mocy 520 koni mechanicznych z pewnością sprawi, że jego serce zacznie bić o wiele mocniej. A dzięki sekwencyjnej skrzyni biegów będzie mógł w pełni wykorzystać jego osiągi. Bez względu na to, czy jest on entuzjastą samochodów, czy też po prostu uwielbia dobry dreszczyk emocji, ten voucher z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. W końcu prezenty na święta powinny budzić radość i ogrom pozytywnych emocji. Z tymi właśnie odczuciami powinno kojarzyć się Boże Narodzenie. Uważasz, że motoryzacja to nie jest to, co kręci Twojego męża? W takim razie przejrzyj inne nasze najczęściej kupowane prezenty na święta. W końcu Boże Narodzenie jest tylko raz w roku, a prezent na święta naprawdę musi być czymś wyjątkowym.

W ostatnich latach jet surfing stał się nowym, popularnym sportem w Polsce. Jeśli twój mąż szuka nowego, ekscytującego sposobu spędzania wolnego czasu, to jet surfing jest idealnym zajęciem. Może on surfować po wodzie na elektrycznie napędzanej desce, leżąc, na kolanach lub stojąc, w zależności od poziomu swoich umiejętności. Bez fal i wiatru, jet surfing to wspaniała forma rozrywki, która na pewno mu się spodoba.

Jaki prezent na święta kupić?

Wraz ze świąteczną atmosferą mogą pojawiać się również prezentowe rozterki – jak uszczęśliwić naszych bliskich? Jaki prezent sprawi im najwięcej radości? Postanowiliśmy to sprawdzić. W ankiecie na naszym Facebooku mogliście głosować na atrakcje, które chcielibyście znaleźć pod choinką. Co znalazło się wśród najchętniej wybieranych prezentów? Zobaczcie pojedynek najlepszych upominków na Boże Narodzenie.

Emocjonująca jazda quadem czy personalizowana torebka?

Ponad 60% osób wybrało motoryzacyjne emocje podczas pokonywania przeszkód, błota oraz swojego strachu z jazdą quadem. To idealny pomysł na świąteczną niespodziankę dla taty. Jeśli Twój tata kocha programy motoryzacyjne, a jego ulubioną aktywnością jest majsterkowanie w garażu, voucher na jazdę quadem będzie ciekawym pomysłem na prezent świąteczny właśnie dla niego! ;)

Stylowa torebka od Mikołaja - personalizowany podarunek pod choinkę

Co ciekawe, w ankiecie przeważały głosy kobiet. A więc Panowie – w tę Gwiazdkę na prezent świąteczny dla dziewczyny podarujcie potężną dawkę wrażeń podczas przejażdżki quadem. Pozostałe 38% osób wybrało praktyczny prezent od Mikołaja, czyli voucher na wykonanie spersonalizowanej torebki.

W jaki sposób zrealizować taki podarunek? Specjalny kreator Mana Mana pozwala na dobranie torebki według własnego projektu – od kroju, rozmiaru, stylu aż po haftowane napisy! A to wszystko w zaciszu własnego domu. Chociaż w zestawieniu z quadami wypadło znacznie gorzej, taki upominek na pewno ucieszy kreatywne dziewczyny, które kochają modowe nowości.

Jazda Quadem czy stworzenie własnej torebki? W tym pojedynku wygrały motoryzacyjne emocje.

Przejażdżka gokartem czy błogi masaż relaksacyjny?

Nas również zaskoczyła odpowiedź! Aż 63% odpowiedzi było po stronie relaksu z masażem. Wnioski nasuwają się same – świąteczny prezent powinien relaksować i regenerować. A gdzie lepiej odzyskać energię, niż podczas godzinnego masażu… Zdrowe ciało, to przecież zdrowy umysł, a zdrowie jest najcenniejsze. ;)

Kogo ucieszy relaksujący prezent?

Komu podłożyć pod choinkę voucher na masaż relaksacyjny? Nie mamy wątpliwości, że chwile relaksu przydadzą się naszym zabieganym mamom, które przed świętami mają w domu ręce pełne roboty. Taki prezent pod choinkę sprawi, że one również poczują świąteczny nastrój. Kobiety kochają masaże, więc taki pomysł idealnie sprawdzi się jako prezent świąteczny dla przyjaciółki, siostry czy teściowej.

Prezent, który ucieszy starszych i młodszych

Na drugim miejscu w wynikach ankiety wskazaliście, że dobrym pomysłem na prezent będzie też jazda gokartem. Śmiganie na torze w mini bolidzie pobudza ducha rywalizacji i będzie świetnym pomysłem na prezent dla dzieci, ale też brata czy narzeczonego. Na tor gokartowy można przyjść bez prawa jazdy, dlatego bez obaw możesz podarować voucher na gokarty dziecku. Wszyscy domownicy lubią zabawę? Możecie zatem wybrać się całą rodziną na przedświąteczny wyścig gokartowy.

Masaż relaksacyjny vs. jazda gokartem? Ze sporą przewagą w tym roku wybraliście relaks jako ten idealny prezent pod choinkę!

Jeśli chcecie wywołać uśmiech od ucha do ucha u osoby obdarowanej, to śmieszne prezenty świąteczne również mamy w ofercie! Voucher na życzenia od Świętego Mikołaja z pewnością ucieszy i zaskoczy każdego, niezależnie od wieku.

Pakiet Marzeń dla Niego czy dla Niej?

Nasi Marzyciele szli łeb w łeb, ale ostatecznie na prowadzenie wysunął się Pakiet Marzeń dla Niej z wynikiem 56%. Pakiet Marzeń to świetny pomysł na upominek, który zaskakuje i daje ogromne pole do wyboru. Przyznajemy, że różnica między tymi propozycjami też jest niewielka, a propozycje atrakcji w ramach każdego z nich zachwycą dzieci i dorosłych.

Kiedy warto wybrać Pakiet Marzeń? Gdy nie jesteśmy pewni, jakie prezenty pod choinkę najbardziej ucieszyłyby obdarowanego lub gdy chcemy podarować możliwość wyboru. W Pakietach Marzeń znajdziecie mnóstwo propozycji na aktywności – relaks, adrenalinę, warsztaty i wiele innych propozycji.

Idealny prezent pod choinkę dla pary

Szukasz prezentu na święta dla pary, która już wszystko ma? Podaruj im Pakiet Marzeń dla Niego i Pakiet Marzeń dla Niej, a wraz z nimi propozycje prezentów, wśród których z pewnością znajdą spełnienie swoich marzeń.

Pakiet Marzeń dla Niej czy Pakiet Marzeń dla niego? Tym razem punkt dla #girlsrules i emocjonującego pakietu dla Pań. Pomysły na prezenty świąteczne — zainspiruj się!

Boże Narodzenie to czas dawania, a nie ma lepszego sposobu, aby pokazać swoim bliskim, jak bardzo ci zależy, niż dając im wyjątkowy i niezapomniany prezent. Katalog Marzeń ma szeroki zakres prezentów świątecznych, które z pewnością zachwycą i zaskoczą.

Od przeżytych dni do spersonalizowanych prezentów, mamy coś dla każdego na twojej liście. Czy szukasz prezentu dla swoich dzieci, małżonka lub rodziców, mamy coś odpowiedniego. Zapoznaj się z naszą ofertą prezentów świątecznych już dziś i znajdź idealny prezent dla swoich bliskich! Pamiętaj, że najlepsze prezenty świąteczne to te, które dane są od serca i z pomysłem.

Kolacja w ciemności

Kolacja w ciemności to wyjątkowe i niezapomniane doświadczenie. Przez jeden wieczór jedzenie przestaje odgrywać główną rolę, a zamiast tego goście są zanurzeni w całkowitej ciemności. To pozwala wyostrzyć inne zmysły i cieszyć się różnorodnością smaków w nowy sposób. Element zaskoczenia jest również kluczowy dla tego doświadczenia, ponieważ nigdy nie wiesz, co będziesz jadł za chwilę.

Przez pewien czas będziesz polegał na swoich innych zmysłach, aby cieszyć się jedzeniem. Pyszne aromaty i smaki potraw sprawiają, że łatwo odgadniesz, co znajduje się na Twoim talerzu, i nie musisz się martwić, że znajdziesz coś niebezpiecznego. Potrawy są specjalnie przygotowane do jedzenia bezwzrokowego, więc możesz skupić się na delektowaniu się nowymi smakami i aromatami. Tych emocji nie da się opisać - musisz przekonać się o tym sam.

W ten sposób powstaje naprawdę niezapomniany wieczór, który jest idealny dla każdego, kto szuka czegoś innego. Ponadto ciemność tworzy bardziej intymną atmosferę, co sprawia, że jest to idealny prezent świąteczny dla par.

Wieczór w teatrze dla dwojga

Wieczór w teatrze z pewnością będzie ucztą dla Twoich zmysłów, bo zanurzysz się w sztuce. Początki teatru sięgają starożytnej Grecji i do dziś pozostaje on jedną z najstarszych form rozrywki.

Grecy zasiadali w Teatrze, by oglądać przedstawienia, które według nich były formą ofiary dla boga Dionizosa. Innym pamiętnym elementem z tego okresu są maski, które aktorzy nosili podczas swoich występów. Maski przedstawiały różne emocje — śmiech, płacz, zaskoczenie — i pomagały aktorom osiągnąć perfekcję w grze.

Dziś możesz spędzić wieczór w teatrze bez konieczności podróżowania aż do Grecji. Niezależnie od tego, czy oglądasz sztukę teatralną, musical czy operę, na pewno przeżyjesz niezapomniany wieczór. To super prezent świąteczny dla wszystkich miłośników teatru. To też bardzo elegancki prezent, który można wręczyć każdemu, kto chce obcować ze sztuką.

Wieczór w teatrze dla dwojga to doskonały sposób na spędzenie czasu z kimś wyjątkowym. Voucher do teatru obejmuje dwa bilety na wybrane przedstawienie, więc możesz wybrać coś, co spodoba się wam obojgu. Niezależnie od tego, czy będzie to komedia, dramat czy musical, na pewno będziecie się świetnie bawić. Voucher jest ważny przez rok, więc możesz zaplanować wieczór w teatrze według swojego planu. To doskonały prezent świąteczny, który z pewnością dostarczy wspaniałych wspomnień.

Wyjazd na weekend dla dwojga

Co może być lepszego niż spędzenie czasu z ukochaną osobą w pięknym otoczeniu? Niezależnie od tego, czy jest to intymna kolacja we dwoje, dzień spędzony na wycieczce lub jeździe konnej, czy po prostu relaks przy basenie, wspólne chwile są najwspanialszym prezentem, jaki możesz podarować ukochanej osobie.

Razem z nami możesz też zaplanować wspólny weekend z ukochaną osobą i ofiarować jej w prezencie swój czas. Możesz też ofiarować voucher na wyjazd weekendowy we dwoje swoim przyjaciołom, rodzicom, dziadkom czy dowolnej bliskiej Ci osobie. To bardzo osobisty prezent, który pozwala na zbudowanie nowych wspomnień.

Masaż dla dwojga - praktyczny prezent, który doda energii

Wybierając prezenty, myślisz przede wszystkim o tym, żeby osoba obdarowana przy wigilijnym stole poczuła się naprawdę wyjątkowo. A najlepszym prezentem jest często ten, którym można się cieszyć wspólnie. Masaż dla dwojga jest bardzo intymnym upominkiem więc może być dobrym pomysłem dla zakochanych. Odprężające zabiegi to praktyczne prezenty świąteczne, które zawsze się dobrze sprawdzają!

Masaż dla par to szansa na wspólny relaks, połączenie i rozładowanie napięcia. Może być wspaniałym prezentem pod choinkę. Masaż dla par jest zazwyczaj wykonywany we wspólnym pomieszczeniu, gdzie nad każdą osobą pracuje dwóch terapeutów. Dzięki temu każdy z partnerów ma możliwość obserwowania i uczenia się technik masażu drugiej osoby.

Ponadto masaże dla par mogą pomóc w poprawieniu komunikacji i pogłębieniu intymności. Wspólne przeżywanie relaksu może być doświadczeniem łączącym, a świadomość, że oboje pracujecie nad poprawą waszego związku, może być bardzo uspokajająca. Taki prezent na pewno zrobi duże wrażenie!

Escape room

Szukasz wyjątkowego prezentu dla miłośnika zagadek i łamigłówek w swoim życiu? Jeśli tak, to voucher do escape roomu może być idealnym prezentem! Escape room to fizyczna gra przygodowa, w której gracze zostają zamknięci w pokoju i muszą wykorzystać jego elementy do rozwiązania zagadek i łamigłówek, aby się z niego wydostać. Escape roomy to świetna zabawa dla członków rodziny i przyjaciół w każdym wieku, a także doskonałe zajęcia integracyjne. Voucher do escape room to uniwersalny prezent na święta dla każdego.

Voucher do escape roomu dla grupy to idealny prezent na święta! Obejmuje on wstęp do escape roomu dla grupy od 2 do 6 osób, a osoba obdarowana będzie miała możliwość wyboru różnych pokoi tematycznych odpowiednich dla wybranej lokalizacji.

Voucher jest ważny przez 12 miesięcy, więc osoba obdarowana może go wykorzystać w dogodnym dla siebie czasie. Escape room to w pełni wyposażony pokój tematyczny o różnych poziomach trudności, a osoba obdarowana będzie miała 60 minut na rozwiązanie zagadki. To niesamowite doświadczenie, które zapewni satysfakcję po rozwiązaniu zagadki.

Jazda Quadem

Prezenty świąteczne nie muszą być drogie ani ekstrawaganckie, żeby zostały zapamiętane i docenione. Czasami najlepsze prezenty świąteczne to proste doświadczenia, które tworzą trwałe wspomnienia.

Jeśli masz w swoim życiu osobę szukającą wrażeń, to przejażdżka na quadzie będzie idealnym prezentem świątecznym! Quady to pojazdy terenowe, które doskonale nadają się do jazdy po nierównym terenie. Przejażdżka quadem to świetny sposób, by wyjść na zewnątrz i cieszyć się przyrodą, a jednocześnie podnieść poziom adrenaliny. Prezenty świąteczne powinny być osobiste i znaczące, a przejażdżka quadem z pewnością spełni oba te warunki. W tym roku podaruj prezent w postaci emocji i już dziś zakup voucher na przejażdżkę!

Lot motolotnią

Lot motolotnią to najlepszy prezent świąteczny dla każdego, kto kocha przygodę. Możliwość uniesienia się ponad koronami drzew i podziwiania wspaniałych widoków na okolicę, szybując gładko w powietrzu, jest naprawdę kusząca. To przeżycie, którego nigdy nie zapomną i które zostanie z nimi na długo po zakończeniu świąt.

Jeśli więc szukasz w tym roku wyjątkowego i niezapomnianego prezentu, lot motolotnią sprawi największą radość fanowi ekstremalnych przeżyć. Jeśli nie wiesz, jak wybrać idealny prezent dla kogoś, kto chce przeżywać emocje, dobrym prezentem będą właśnie te emocje — w tym wypadku wywoływane przez cudowny lot.

od 25 zł od 21 zł
od 35 zł od 32 zł
od 189 zł od 170 zł

Świat wirtualnej rzeczywistości

Chcesz kupić prezent, który wzbudzi pozytywne emocje? Wejściówka do świata wirtualnej rzeczywistości to ten prezent na święta, który ucieszy każdego fana technologii, gadżetów i gier. Innymi słowy - to prezenty uniwersalne dla każdego geeka. A święta są przecież po to, by dawać ludziom prezenty, które ucieszą każdego, niezależnie od tego, czym się zajmują. Kolejny kubek termiczny może być dobrym pomysłem, ale czy nie lepszym będzie wirtualna rzeczywistość?

Osoba obdarowana tym prezentem zostanie otoczona opieką od początku do końca i z pewnością będzie się dobrze bawić. Wykwalifikowany personel będzie chciał przekazać jak najwięcej wiedzy na temat wirtualnej rzeczywistości, która w najbliższej przyszłości z pewnością wkroczy w wiele aspektów naszego życia. Gogle Oculus Rift przeniosą bliską CI osobę do wirtualnego świata, gdzie doświadczenie jest tak naturalne, że można poczuć się jak w innym wymiarze. Jest to prezent, który nie przestaje dawać i który z pewnością będzie wspominany przez długie lata.

Flyboard

Nie szukaj prezentów na ostatnią chwilę! Dobrze dobrany prezent wymaga czasu. Trzeba się zastanowić jakie upominki dać komu - w końcu prezenty mają przede wszystkim cieszyć. A jeśli szukasz czegoś dla osoby, która uwielbia emocje i zawsze szuka nowych rzeczy to idealny prezent na święta może być łatwiejszy do znalezienia niż myślisz. Dobry pomysł to, na przykład voucher na flyboard

FLYBOARD® to urządzenie, które wykorzystuje turbinę skutera wodnego do poruszania się po wodzie. Może osiągać wysokość kilku metrów, dzięki czemu jest świetnym sposobem na uzyskanie widoku z lotu ptaka na otoczenie. FLYBOARD® jest zasilany strumieniem wody, co sprawia, że jest bardzo bezpieczny w użyciu. W Polsce znajdziesz wiele miejsc, które oferują wynajem FLYBOARDÓW, a personel z przyjemnością pomoże ci w pełni wykorzystać to doświadczenie. To zdecydowanie jedyny w swoi rodzaju prezent na święta.

Skok ze spadochronem z filmowaniem

Dobry prezent na święta to taki, który zostanie już na zawsze w pamięci. Nie wszystkie upominki to potrafią. Jeśli jednak dasz komuś to, o czym marzy, to święta będą z pewnością niezapomniane. Dlatego warto starannie wybierać prezenty pod choinkę, które potrafią to sprawić. Święta są w końcu tylko raz w roku i warto dać każdemu to, co najbardziej przypadnie mu do gustu. Dla jednych z pewnością będą to prezenty ekstremalne. Takie jak skok ze spadochronem.

Skok ze spadochronem z filmowaniem to doświadczenie jak żadne inne. Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń nie ma nic lepszego niż radość z wyskakiwania z samolotu i spadania w kierunku ziemi. Widok z góry zapiera dech w piersiach, ale prawdziwa zabawa zaczyna się po skoku. Moment, w którym opuszcza się bezpieczne miejsce w samolocie, jest tym, którego nigdy się nie zapomina. Jest to doświadczenie pompujące adrenalinę, które z pewnością sprawi, że serce zacznie bić jak szalone. Aby to doświadczenie jeszcze bardziej zapadło w pamięć, warto zdecydować się na film lub zdjęcia ze skoku.

W ten sposób będzie można przeżywać ten moment wielokrotnie i dzielić się nim z przyjaciółmi i rodziną. Skok ze spadochronem to niezapomniane przeżycie, którego każdy miłośnik silnych wrażeń powinien spróbować przynajmniej raz. A święta to czas, w którym możesz sprawić takiej osobie wiele radości i wywołać uśmiech - takie świąteczne prezenty zawsze są niezapomniane.

Paintball laserowy

Laserowy paintball to nowa, ekscytująca odmiana klasycznej gry. W paintballu laserowym grupy graczy biorą udział w szybkiej walce na spryt i refleks. Celem jest oznaczenie wszystkich pozostałych graczy promieniami laserowymi, samemu nie dając się oznaczyć.

Ta ekscytująca gra wymaga podejmowania decyzji w ułamku sekundy i szybkiego refleksu, dzięki czemu jest idealna dla grup przyjaciół szukających adrenalinowego wyzwania. Niezależnie od tego, czy szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent, czy nowego sposobu na spędzenie czasu z kumplami, laserowy paintball dla grupy z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Zbierz więc przyjaciół i przygotuj się na intensywną rywalizację - czas sprawdzić, kto jest najostrzejszym strzelcem w mieście.

Ten prezent na święta jest bardzo uniwersalny. A przecież właśnie takie powinny być prezenty na święta -powinny być uniwersalne i zadowolić każdego. Święta są w końcu tylko raz w roku. Prezenty na święta też wybiera się tylko raz w roku. Co nie znaczy, że nie powinny to być prezenty starannie przemyślane. Tylko wtedy święta są naprawdę wyjątkowe.

Sesja zdjęciowa - metamorfoza

Jakiego prezentu potrzebuje ktoś, kto ma wszystko? Prezenty na święta właśnie dlatego powinny być wyjątkowe, bo wyjątkowo dobrze przemyślane. Jeśli znasz kogoś, kto pod choinką od Mikołaja najchętniej znalazłby coś, co odmieni go choć na chwilę i pozwoli w pełni poczuć tę magię, które roztaczają święta to najlepsze, co możesz zrobić, to ofiarować mu sesję zdjęciową z metamorfozą.

Sesja zdjęciowa połączona z metamorfozą to doskonały pomysł na prezent świąteczny dla modnej przyjaciółki lub członka rodziny. Profesjonalna wizażystka i fryzjerka sprawią im przyjemność, a oni sami będą zachwyceni, widząc siebie na wspaniałych zdjęciach. Zdjęcia będą przypominać o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat, a oni będą dumni, że mogą się nimi pochwalić przed przyjaciółmi i rodziną. Dzięki takiemu przemyślanemu prezentowi możesz podarować im wyjątkowe doświadczenie związane z pięknem i trwałe wspomnienia. Być może właśnie w ten sposób ktoś trwale odmieni swój wygląd na lepsze. To naprawdę niesamowity upominek!

Rodzinny weekend w Energylandii

Najdoskonalszy prezent na święta to ten, którym można się cieszyć z całą rodziną. W końcu nie chodzi o to, by zebrać jak najwięcej prezentów - chodzi o to, by zawsze był ktoś, z kim można się nimi cieszyć. Dlatego pod choinką może znaleźc się coś dla całej rodziny. Rodzinny weekend w Energylandii to właśnie jeden z takich prezentów. Tam każdy znajdzie coś zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. To praktyczne rozwiązanie dla rodzin, które uwielbiają spędzać razem aktywnie czas. Prezenty na święta powinny właśnie to umożliwiać.

Hotel Czarny Groń zaprasza Ciebie i Twoją rodzinę na niezapomniany weekendowy wypad! Ciesz się świeżym powietrzem i wspaniałą scenerią Beskidów oraz korzystaj z hotelowych udogodnień. Następnie wybierz się do Energylandii, największego parku rozrywki w Polsce! Czekają na Ciebie rollercoastery, karuzele, kina, pokazy, strefa dziecięca, strefa rodzinna, strefa ekstremalna, Park Wodny bez ograniczeń czasowych i ilościowych! Wizyta w Energylandii będzie fantastycznym przeżyciem zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych! Takie vouchery to bardzo uniwersalne prezenty na święta dla wszystkich.

Świąteczne prezenty dla zapominalskich

Zdarza się, że w świątecznej gorączce zapominamy o upominkach dla bliskich. W podbramkowej sytuacji pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz e-Voucher PDF, który dotrze na Twoją skrzynkę w minutę. Wystaczy odrobina kreatywności, by zamienić wydruk w świetny upominek, gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Sport od zawsze stanowił część mojego życia, zarówno jako osoba aktywna, jak i kibic. Od dobrych kilku lat naprawdę dużo radości sprawia mi trekking górski. Wolny czas chętnie spędzam w gronie znajomych albo zagłębiając się w różne tematy jak geopolityka, inwestycje czy po prostu interesujące informacje ze świata :)

Data publikacji: 2023-12-03

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!