Blog o prezentach
o prezentach
Mamy urodziny! Świętuj z nami z kodem: 14LAT. Sprawdź wszystkie promocje>>

Marzenia Bez Barier

5 marca 2024

Survival z ASG Predators dla osób z niepełnosprawnościami

Kursy przetrwania i survivalu to sprytne połączenie nauki z przyjemnością przebywania w outdoorze. Lubisz wyzwania? Zobacz ofertę ASG Predators dla osób z niepełnosprawnością.
6 lutego 2024

Zabiegi w Aloe na bazie złota i srebra dla osób z niepełnosprawnością

Zajrzeliśmy do Aloe SPA, żeby sprawdzić, jak wyglądają luksusowe zabiegi ze złotem i srebrem i podejrzeliśmy, czy salon jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
16 stycznia 2024

Jak się strzela z Top Shot? Zobacz relację dla osób z niepełnosprawnością

W ramach Marzeń Bez Barier odwiedziliśmy kolejnego partnera. Tym razem byliśmy w Łodzi. Dowiedz się, czy to atrakcja, która spełni oczekiwania bliskiej osoby z niepełnosprawnością.
10 stycznia 2024

Stwórz wykwintne potrawy wegańskie z Atelier Smaku - kurs kulinarny dla osób z niepełnosprawnością

Potrafisz zrobić danie, które wywołuje ślinotok u najbliższych? Nie? Gotowanie to nic trudnego, zwłaszcza pod czujnym okiem specjalistów z Atelier Smaku. Przeczytaj naszą relację
3 stycznia 2024

Osoby z niepełnosprawnością na torze gokartowym Pole Position Bemowo

Lubisz się ścigać? Koniecznie spróbuj swoich sił w gokarcie! Sprawdziliśmy, czy jazda gokartem da tyle samo radości osobom z niepełnosprawnością. Przeczytaj naszą relację.
27 grudnia 2023

Relaks w Grocie Solnej Poznań dla osób z niepełnosprawnością

Lubisz nadmorskie klimaty? Odpoczynek w grocie solnej to fajny pomysł na prezent. Zajrzyj z nami do Groty Solnej Poznań i sprawdź, czy spodoba się osobie z niepełnosprawnością.
20 grudnia 2023

Lot w symulatorze dla osób z niepełnosprawnością

Ciekawi Cię, jak wygląda praca pilota wielkiego samolotu? W Simflight można skorzystać z symulatora Airbusa. Sprawdziliśmy warunki z perspektywy osoby z niepełnosprawnością.
13 grudnia 2023

Daj się otoczyć Aurą Spokoju - floating dla osób z niepełnosprawnością

Chcesz się zrelaksować? Poznaj korzyści z floatingu i zobacz, jak wygląda sesja floatingu w warszawskiej Aurze Spokoju oczami osób z niepełnosprawnością.
5 grudnia 2023

Osoba z niepełnosprawnością w escape roomie? Zajrzyj z nami do Black Cat

Szukasz ciekawego escape roomu? Odwiedziliśmy Black Cat Escape Room w Warszawie, by zobaczyć, jak wygląda zabawa z perspektywy osób z niepełnosprawnością.
29 listopada 2023

Warsztaty w Pracowni Jubilerskiej dla osób z niepełnosprawnością

Lubisz biżuterię? Możesz stworzyć własną! Zobacz naszą relację z Pracowni Jubilerskiej w Gdańsku, którą sprawdziliśmy specjalne z myślą o osobach z niepełnosprawnością.
22 listopada 2023

Rzut siekierą do celu, a osoba z niepełnosprawnością - czy to się uda?

Umiesz rzucić siekierą tak, by wbiła się w tarczę? Jeśli nie, to koniecznie spróbuj. Odwiedziliśmy AXE Nation w Krakowie, by sprawdzić dostępność tego miejsca dla osób z niepełnosprawnością
16 listopada 2023

Kurs makijażu w Art Makijaż dla osób z niepełnosprawnością

Zespół Marzeń Bez Barier odwiedził Art Makijaż w Krakowie, by przekonać się, jak mogą wyglądać zajęcia z udziałem osób z niepełnosprawnością. Wejdź z nami do świata makijażu!
2 listopada 2023

Ile razy słyszałeś, że czegoś się nie da? Turboboogi z Marzeniami Bez Barier

Przekraczanie barier może być wspaniałą zabawą. Zobacz relację z Turboboogie - wyjątkowego wydarzenia, w którym osoby z niepełnosprawnością skakały ze spadochronem.
25 października 2023

Relaks dla osób z niepełnosprawnością w Femmalium MED SPA

Wiemy, że odpoczynek i regeneracja są szalenie ważne. Zapraszamy Was do wnętrz Femmalium MED SPA, gdzie zajrzeliśmy w poszukiwaniu dostępności dla osób z niepełnosprawnością.
18 października 2023

Śpiewać każdy może? Studio Nonagram oczami osób z niepełnosprawnością

Masz talent do śpiewania? Zapraszam Cię na relację ze Studia Nonagram w Krakowie, które odwiedziliśmy w poszukiwaniu prezentów dostępnych dla osób z niepełnosprawnością.
11 października 2023

Laserowe bitwy i odkrywanie tajemnic - Alfa Laser dla osób z niepełnosprawnościami

Paintball laserowy, labirynty i pokoje zagadek przyciągają aktywnych marzycieli. Sprawdziliśmy centrum pod względem dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
27 września 2023

Saisei SPA - wizyta w salonie SPA dla osoby z niepełnosprawnością

Co dla Ciebie kryje się pod słowem relaks? Zapraszamy Cię do Saisei SPA, gdzie o jakoś relaksu dbają profesjonaliści, a to wszystko z perspektywy osób z niepełnosprawnością. Zapraszamy
20 września 2023

Zdobywaj szczyty! Fabryka Wspinania dostępna dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz prezentu, który łączy wysiłek fizyczny i wymaga kombinowania? Odwiedziliśmy Fabrykę Wspinania, by przedstawić udogodnienia z myślą o osobach z niepełnosprawnościami.
13 września 2023

Strzał w dziesiątkę - strzelnica EMJOT dostępna dla osób z niepełnosprawnościami

Marzysz o tym, by nauczyć się strzelać? Odwiedziliśmy chorzowską strzelnicę EMJOT, którą sprawdziliśmy pod kątem dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Przeczytaj relację.
6 września 2023

Bestsellerowy off road 4x4 dla osób z niepełnosprawnościami

Chcesz podarować osobie z niepełnosprawnością wyprawę off road? Przygotowaliśmy relację, z której dowiesz się, jak wygląda taka przygoda ze Sportami Ekstremalnymi 4x4.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach