Blog o prezentach
o prezentach

Marzenia Bez Barier

18 maja 2023

Relaks i nauka - warsztaty wiedzy o winie dostępne dla osób z niepełnosprawnościami

Zapraszamy Cię do świata niezwykłych aromatów i smaków. Zobacz naszą relację z wizyty w 4Senses i poznaj to miejsce z perspektywy osób z niepełnosprawnościami.
9 maja 2023

Sztukarnia z kreatywnymi warsztatami dostępnymi dla osób z niepełnosprawnościami

Lubisz tworzyć? Wszystkich Marzycieli o artystycznych duszach zapraszamy do Sztukarni. Zobacz, jak to miejsce przygotowało się do wizyty osób z niepełnosprawnościami.
2 maja 2023

Teatr Capitol oczami osób z niepełnosprawnościami

Każda wizyta w teatrze to niepowtarzalne doświadczenie. Daj się zaprosić do Teatru Capitol, który odwiedziliśmy w ramach projektu Marzenia Bez Barier.
28 kwietnia 2023

Osoby z niepełnosprawnościami z wizytą w Teatrze Sabat

Lubisz przeżycia pełne emocji? Zapraszamy do wyjątkowego teatru w Polsce. Przeczytaj relację z wizyty w Teatrze Sabat, którą napisaliśmy z perspektywy osób z niepełnosprawnością.
21 kwietnia 2023

Odpoczynek dla ciała — salon SPA dostosowany do osób z niepełnosprawnościami

Chcesz podarować chwile relaksu osobie z niepełnosprawnością? Zajrzeliśmy dla Ciebie do warszawskiego SPA, które oferuje ogromną ilość zabiegów, idealnych na prezent.
19 kwietnia 2023

Strzelać może każdy — strzelnica dostępna dla osób z niepełnosprawnościami

Ciekawi Cię, jakie to uczucie strzelić w środek tarczy? Mamy na pokładzie partnera, który przygotował przestrzeń z troską o dostępność. Zajrzeliśmy w każdy kąt, zobacz!
11 kwietnia 2023

Spełniamy marzenia osób z niepełnosprawnościami

Jak wiele barier dzieli Cię od spełnienia marzenia? Zobacz nasz nowy, niesamowity projekt Marzenia Bez Barier, w którym tworzymy bazę atrakcji dostępnych dla osób z niepełnosprawnościami.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach