o prezentach

Rozwiąż quiz, zapisz się na newsletter i odbierz rabat 30 zł na spełnianie marzeń! Quiz>>

Śpiewać każdy może? Studio Nonagram oczami osób z niepełnosprawnością

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2023-10-18

Ciągnie Cię na karaoke? Śpiewasz pod prysznicem i nikomu to nie przeszkadza, a wręcz zza drzwi łazienki słyszysz brawa? To znak, że masz talent i należy coś z tym zrobić. Najlepiej nagrać własną płytę! Zapraszam Cię na relację ze Studia Nonagram w Krakowie, które odwiedziliśmy w poszukiwaniu prezentów dostępnych dla osób z niepełnosprawnością. 

Nagraj własną płytę w studiu Nonagram

Jeśli nagranie własnej płyty jest Twoim marzeniem, to jesteś w odpowiednim miejscu. 

Nonagram to studio nagrań, w którym pod okiem doświadczonych osób i za pomocą profesjonalnego sprzętu nagrasz własną płytę lub jedną wybraną przez siebie piosenkę we własnym wykonaniu. 

Otrzymasz wsparcie w zakresie doboru repertuaru oraz procesu nagrywania i produkcji. To szansa, by wejść w buty profesjonalnego artysty, rozśpiewać się w kilku podejściach i stworzyć utwór (lub kilka!), które będą poddane profesjonalnej obróbce (miks nagrania do podkładu i mastering całości).

Na miejscu możesz nagrać jedną piosenkę — własną lub jakiś cover oraz całą płytę wybranej przez Ciebie muzyki.

Kto może skorzystać z usług studia Nonagram?

W zasadzie każdy, kto śpiewa i marzy o tym, by znaleźć się w profesjonalnym studio nagraniowym, może skorzystać z oferty Nonagram. Jedyną niepełnosprawnością, która 

Realizacja oferowanych przez studio atrakcji nie wymaga sprawności w żadnym zakresie.

Jedyną niepełnosprawnością, która uniemożliwia skorzystanie z oferty, jest niepełnosprawność słuchowa.

Realizator deklaruje swoją pomoc na każdym etapie realizacji. Ma także doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami. Ze studia korzysta regularnie grupa osób niewidomych.

Osoby wymagające opiekuna lub tłumacza języka migowego mogą zabrać ich bezpłatnie.


 

Gdzie znajduje się studio Nonagram?

Nonagram znajduje się na krakowskim Starym Mieście. Na miejsce można dojechać własnym samochodem, miejsca parkingowe oznaczone kopertą znajdują się około 30 m od wejścia (nie jest to niestety parking studia Nonagram). 

Dla osób, które wybierają komunikację miejską, polecamy skorzystanie z połączeń tramwajowych. Najbliższy przystanek o nazwie Batorego znajduje się 160 m od studia. Jest to przystanek tramwajowy i zatrzymują się tam linie 4, 8, 13, 14, 24 i 64.

Dojazd z Dworca Głównego możliwy jest linią autobusową o numerze 192. Należy wsiąść na przystanku Olszanica Bory i wysiąść na Placu Inwalidów 4. Stamtąd do przejścia pozostaje 470 m.


Wnętrze studia Nonagram z perspektywy osoby z niepełnosprawnością
 

Studio znajduje się w kamienicy i niestety jest tam sporo przeszkód dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Przy wejściu na miejsce znajdują się 2 progi: 5 i 10 cm. Następnie konieczne jest pokonanie stromych schodów. W środku jest dość mało miejsca i wąskie przejścia. Toaleta znajduje się w bardzo małym pomieszczeniu i również brak w niej rozwiązań dedykowanych wygodzie osób z niepełnosprawnościami. 

Komu podarować sesję w studio nagrań w prezencie

Jesteśmy przekonani, że nagranie własnej piosenki w profesjonalnym studio to spełnienie marzeń dla każdego, kto uwielbia śpiewać i ma wyczucie rytmu. Sprawi radość każdemu, kto ma talent wokalny i może być początkiem pięknej kariery. 

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy wizyta w Nonagram będzie odpowiednim prezentem dla bliskiej Ci osoby z niepełnosprawnością, skontaktuj się z nami, a my dostarczymy Ci dodatkowe informacje, które pomogą w podjęciu decyzji. Napisz na kontakt@marzeniabezbarier.pl


 

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. atrakcji dla OzN
Kocham podróże i labradory. Jestem urodzoną optymistką, a moja życiowa dewiza to: jeśli życie podsuwa Ci sęki, upiecz z nich sękacz! Poruszam się na wózku i chcę łączyć świat atrakcji z niepełnosprawnością. Dlatego powstał mój autorski projekt „Marzenia bez barier", w którym opisujemy dostępność marzeń dla osób z niepełnosprawnościami.

Data publikacji: 2023-10-18

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!