o prezentach

Tylko w czerwcu! Zarejestruj się w Klubie Marzycieli, a otrzymasz 50 zł na start! Sprawdź

10 Pomysłów na Niezapomniany Prezent Ślubny

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2023-04-21

Prezent ślubny to coś, co powinno zachwycać. Udając się na ślub, nie tylko staramy okazać się wdzięczność za zaproszenie na wesele, ale również dajemy symboliczny upominek na nową drogę życia. Prezent na ślub powinien obejmować coś oryginalnego, najlepiej z nutą romantyzmu, ale i praktycznego, szczodrego – choć z uwzględnieniem pewnego budżetu, którego niestety nie możemy przekroczyć. W każdym razie – udany prezent dla nowożeńców to naprawdę nie lada wyzwanie!

Podaruj emocje na prezent z okazji ślubu

Z tłumu na pewno wyróżnisz się, gdy podarujesz oryginalny voucher na prezent-przeżycie. W ofercie Katalogu Marzeń znajdziesz wiele prezentów dla dwojga – od relaksujących wizyt w SPA, przez romantyczne weekendy aż po ekstremalne skoki spadochronem, loty paralotnią we dwoje czy jazdę Monster Truckiem. Jeżeli więc ślub organizuje naprawdę zwariowana para – nie wahaj się kupić im coś, co dostarczy im mega emocji (a z pewnością nie będzie to koperta z pieniędzmi).

Propozycje na prezent ślubny

Zaczyna się sezon ślubów, więc jeżeli właśnie zmagasz się z takim problemem, jesteśmy tu, by Ci pomóc! Poznaj nasze najciekawsze propozycje na prezent ślubny i miej gwarancje trafionego prezentu.

Weekend dla dwojga na ślubny podarunek

Weekend dla dwojga to uniwersalne rozwiązanie. Któż bowiem nie chciałby otrzymać romantycznego wypadu poza miasto u boku swojej drugiej połówki? Weekendy zawierają nocleg, wyżywienie i nierzadko dodatkowe atrakcje, mające na celu ubarwienie nowożeńcom pobytu. Szczegółów szukaj klikając w interesujące Cię warianty (miasta). Weekend dla dwojga to strzał w dziesiątkę dla pary, która kocha podróżować lub która potrzebuje odpoczynku od zgiełku miasta. W ofercie możesz znaleźć również weekendy dedykowane konkretnym, luksusowym miejscom, np. Weekend dla dwojga w Czarny Groń Hotel & Spa.

Romantyczny lot balonem na prezent dla nowożeńców

Lot balonem dla dwojga – balon często kojarzony jest z beztroską, magiczną krainą, marzeniami… Takie właśnie będzie życie nowożeńców po ślubie. Lot balonem dla dwojga to cudowna atrakcja i niecodzienne doświadczenie. Ekscytującą podróż we dwoje urozmaicą dodatkowe wydarzenia – lampka szampana, pamiątkowy certyfikat (szczegóły w poszczególnych wariantach). Leniwe szybowanie na wysokości oraz niecodzienne, magiczne widoki z lotu ptaka sprawią, że taki prezent na pewno nie zniknie w tłumie.

od 599 zł
od 1 199 zł

Weekend poza miastem z dodatkowymi atrakcjami

Weekend dla dwojga z lotem paralotnią i masażem to jedynie przykład atrakcji, która łączy ze sobą wszystkie niesamowite emocje. Weekend dla dwojga z pewnością zbliży ukochanych do siebie jeszcze bardziej. Lot paralotnią dostarczy nuty adrenaliny, która potrafi być najlepszym afrodyzjakiem. Masaż — ukoi nerwy, których z pewnością przed uroczystością ślubną nie brakowało.

Pakiet Marzeń dla Dwojga z marzeniami do wyboru

Pakiet Marzeń dla Dwojga — Pakiet Marzeń to pakiet przeżyć, w którego obrębie możesz wybrać jedną z wielu wymienionych atrakcji. I tak oto kupując Pakiet Marzeń dla Dwojga Exclusive Para Młoda będzie mogła wybrać przeżycia, takie jak Aktywny weekend we dwoje, Degustacja whisky dla dwojga, Ekstremalna jazda Monster Truckiem dla dwojga, Kurs sushi dla dwojga i wiele wiele innych. W sumie, w Księdze Marzeń znajdziecie ponad 90 różnorodnych atrakcji dla dwojga.

Pomysły na prezent ślubny

Wybierając prezent dla nowożeńców, pamiętajmy przede wszystkim o tym, żeby sprawił im radość. Podaruj spełnienie marzeń, aby pokazać, że ślub nie oznacza wcale końca beztroski. Podaruj na ślubny podarunek przeżycia, które będą wspominać dzieciom, a potem wnukom. Podaruj Młodej Parze emocje, ponieważ to właśnie one zaprowadziły ich pod ołtarz!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Sport od zawsze stanowił część mojego życia, zarówno jako osoba aktywna, jak i kibic. Od dobrych kilku lat naprawdę dużo radości sprawia mi trekking górski. Wolny czas chętnie spędzam w gronie znajomych albo zagłębiając się w różne tematy jak geopolityka, inwestycje czy po prostu interesujące informacje ze świata :)

Data publikacji: 2018-05-05

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!