Lot balonem dla dwojga

Ocena 5/5,0 (3 opinie)
 • Prezent. Lot balonem dla dwojga - zdjęcie 1
 • Prezent. Lot balonem dla dwojga - zdjęcie 2
 • Wygląd vouchera
Eleganckie pudełko na prezent przeżycie GRATIS - dowiedz się więcej >>
Opis

LOT  BALONEM  DLA  DWOJGA

"Jak to się dzieje, że balon wznosi się do góry? Dlaczego trzeba wypełnić go ciepłym powietrzem? Jak się steruje balonem? Jak wylądujemy? Co jest za horyzontem? Na jaką wysokość polecimy? Czy będziemy mogli dotknąć chmur?" - z odpowiedziami na te i inne pytania przyjdzie się zmierzyć rodzicowi, który zabierze swoje dziecko na lot balonem dla dwojga. Tak niezwykły prezent z okazji Dnia Dziecka poszerzy horyzonty dziecka przenośnie i w sensie dosłownym.

CO  ZAWIERA  PREZENT?

 • Lot balonem nad miastem i jego najbliższymi okolicami
 • Wspaniała przygoda dla osób w dowolnym wieku
 • Możliwość podziwiania wspaniałych widoków

Lot balonem dla dwojga, czyli na przykład dla dziecka z mamą albo tatą, to niezapomniane przeżycie. Emocjonująca przygoda jest nowym doznaniem oraz swoistą lekcją fizyki i geografii. Poważne sprawy potraktowane na wesoło ułatwią zrozumienie działania sił i zjawisk. To wspaniała okazja, by rodzic zabłysnął wiedzą, wzbudził podziw i aktywnie spędził czas ze swoją pociechą. To także właściwy moment, by rozbudzić w dziecku ekscytację światem, tym dalekim i tym bliskim. 

Spraw swojemu dziecku prezent inny niż wszystkie. Zabierz je na lot balonem, obejrzyjcie świat z wysoka, przekonajcie się, czy łatwo jest sięgnąć chmur. Spędźcie razem cudowny czas. Zajrzyj do Katalogu Marzeń i sprawdź, gdzie znaleźć najbliższy balon. Kup voucher i zarezerwuj dzień i godzinę lotu.

Pytania
Janusz
Lot balonem dla dwojga (Katowice)
Witam Proszę o informacje ile osób będzie w grupie w balonie? W jakich miesiącach odbywają się loty, czy już na wiosnę? Pozdrawiam Janusz
Odpowiedź
W przypadku tego Organizatora, ilość osób zależy od zebranej grupy, nie mniej, grupa może liczyć w przedziale od 4 do maksymalnie 10 osób. Loty w wybranym przez Pana regionie odbywają się cały rok, a terminy uzależnione są od zebrania grupy. Zapraszam do zakupu vouchera, a następnie do jego rejestracji. Zarejestrowany voucher trafia do naszego Działu Rezerwacji, który weryfikuje dostępne terminy i pomaga w umówieniu finalnej daty.
Edyta
Lot balonem dla dwojga (Wiele lokalizacji)
Dzień dobry, Chciałabym kupić lot balonem tylko i wyłącznie dla dwóch osób. Czy jeśli kupię go dla dwóch osób to lecą tylko oni z pilotem czy też jeszcze jedna przypadkowa osoba? Co to znaczy po zebraniu grupy(min. 3 osoby)? Pozdrawiam Edyta Półtorak
Odpowiedź
W wybranym przez Panią wariancie lot odbywa się w grupie kilkuosobowej. Jeżeli interesuje Panią lot na wyłączność to mogę zaproponować Romantyczny lot balonem dla dwojga - https://katalogmarzen.pl/pl/o/Romantyczny-lot-balonem-we-dwoje.
Katarzyna
Lot balonem dla dwojga (Katowice)
Witam.chcialabym wykupić lot balonem dla męża na 40 urodziny , Czy 14 sierpnia można na taki lot sie umówić ?
Odpowiedź
W wybranej przez Panią ofercie nie ma możliwości wybrania konkretnego terminu, ponieważ loty odbywają się zgodnie harmonogramem realizatora usługi, po zebraniu wymaganej liczby uczestników - ponieważ jest to realizacja w grupie. Istnieje możliwość wykupienia vouchera, gdzie tylko Państwo lecieliby na wyłączność w cenie 1999 zł - https://katalogmarzen.pl/pl/o/Romantyczny-lot-balonem-we-dwoje/Katowice i wtedy istnieje możliwość umówienia się na wybrany termin.
Zdjecia Klientów

Zdjęcia naszych klientów z realizacji usługi

Opinie
Ocena 5/5,0 (3 opinie)
Opinie
Ocena 5/5,0 (3 opinie)
Aga
Lot balonem dla dwojga (Warszawa)
Niesamowita przygoda i wspomnienia na całe życie. Po wylądowaniu brakowało mi słów aby opisać ten lot :)
Ola
Lot balonem dla dwojga (Warszawa)
Lot był SUPER! Pompowanie balonu robi wrażenie nie mówiąc o widokach z samego lotu. Bezproblemowy kontakt z bardzo sympatycznym Realizatorem. Dużo ciekawostek dotyczących lotów o których nie mieliśmy pojęcia :) Polecam wszystkim na pewno skorzystam znowu :)
Krystyna
Lot balonem dla dwojga (Katowice)
Twoja opinia
Ocena
×

Zasady dodawania opinii

 1. Nie używaj zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe lub nawołujących do przemocy
 2. Nie umieszczaj linków do innych stron i portalii
 3. Umieszczej tylko treśći związane z realizacją opiniowanej usługi i tylko we własnym imieniu
 4. Nie umieszczej treści naruszających prawo, zawierających treści reklamowe lub o charakterze komercyjnym
 5. Nie umieszczaj swoich ani cudzych danych osobowych, teleadresowych itp.
 6. Postaraj się o ocenę obiektywną i użyteczną dla innych użytkowników

Komentarze, które nie spełniają powyższych zasad mogą nie zostać opublikowane na stronie KatalogMarzeń.pl