BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Gift Voucher
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Karta podarunkowa eBilet.pl
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 116 dostępnych

Uniwersalny prezent, czyli karta podarunkowa

Karta podarunkowa (inaczej bon podarunkowy lub bon towarowy) daje możliwość wyboru prezentu zgodnie z osobistymi preferencjami. Działa ona jak środek płatniczy na atrakcje dostępne w Katalogu Marzeń. Pośród kart i pakietów podarunkowych na naszej stronie znajdziesz:

Gift Voucher – karta podarunkowa o różnych nominałach (od 50 do 5000 złotych), które umożliwią obdarowanemu zakup dowolnego prezentu na określoną kwotę. Po wpisaniu kodu widniejącego na Gift Voucherze, zamówienie obdarowanego obniży się o wybraną kwotę.

 • Pakiet Marzeń — pakiet kilkudziesięciu atrakcji, które są zebrane według tematyki lub lokalizacji. Jest to zbiór propozycji na atrakcje, z których możesz wybrać jedną np. Pakiet Marzeń Chwile Przyjemności, Pakiet Marzeń w Warszawie

 • Voucher Otwarty — pozwala obdarowanemu korzystać z danej atrakcji w określonej kwocie (np. Voucher do SPA 200 zł pozwoli obdarowanemu wybrać wymarzony zabieg z oferty danego SPA w kwocie 200 złotych).

 • Wybór karty prezentowej jest banalnie prosty.

  Jak długo ważne są karty podarunkowe?

  Karty podarunkowe w naszym serwisie są ważne przez 12 miesięcy od daty zakupu. Obdarowany będzie miał czas na wybór atrakcji, która go interesuje. W przypadku Gift Vouchera zyskujesz podwójną datę ważności – 12 miesięcy na wymianę Gift Vouchera na atrakcję oraz 12 miesięcy na realizację marzenia! Jako jedyni mamy tak długą ważność karty podarunkowej!

  Karta podarunkowa od Katalogu Marzeń

  Sprezentuj kartę podarunkową do wykorzystania w naszym serwisie. Taki prezent to gwarancja trafionego wyboru i zadowolenia obdarowanej osoby. Karta podarunkowa od Katalogu Marzeń to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję. Będzie to świetny wybór na przykład na: prezent dla chłopaka na urodziny, prezent na osiemnastkę, prezent na rocznicę, wyjątkowy prezent ślubny, a nawet prezent dla szefa i pracowników.

  Obdarowana osoba może wymienić Gift Voucher na konkretną usługę – taką, która najbardziej jej się spodoba. Może będzie to lot szybowcem, jazda off-road 4x4, romantyczna kolacja we dwoje, degustacja win, masaż relaksacyjny, wieczór w teatrze, przygoda w escape roomie, przygoda na strzelnicy… Z nami można zrealizować blisko pięć tysięcy marzeń, więc jest w czym wybierać! Wybierz jedną z kart podarunkowych i podaruj możliwość wyboru marzenia.

  Dowiedz się więcej o kartach podarunkowych — jak działają? jak je wykorzystać? na jaką okazję podarować? Wszystkiego dowiesz się w artykule na naszym blogu.