POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 157 dostępnych

Prezent ślubny dla koleżanki

Często zdarza się, że Państwo młodzi przygotowują listę upragnionych upominków. Czasem Młodzi na zaproszeniach umieszczają informację, że nie chcą wina, czy kwiatów na prezent. Jeśli jednak nie znasz preferencji przyszłego małżeństwa – podaruj prezent, który wpasuje się w gusta nawet najbardziej wymagającej pary.

Co podarować bliskiej przyjaciółce na ślub?

To ten dzień – Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż! Prawdopodobnie czujesz taką samą ekscytację, jak przyszła Panna Młoda. Jeszcze niedawno ocierałyście sobie łzy po serowych rozterkach, słuchałyście starych piosenek podczas wakacyjnych wyjazdów, czy razem przechodziłyście przez stres egzaminów. Wiele razem przeszłyście i macie co wspominać! Dlatego w dniu wesela Twojej przyjaciółki podaruj prezent, który będzie wyróżniał się spośród innych upominków.

Idealnym pomysłem będzie voucher na stworzenie wymarzonych obrączek. Podczas warsztatów z jubilerem, obdarowani samodzielnie stworzą obrączki. Od projektu, aż po końcowe szlifowanie para będą twórcą swoich obrączek. Obrączki, którą Państwo Młodzi stworzą własnoręcznie, będą jeszcze bardziej osobiste! Oczywiście ten prezent podaruj z wyprzedzeniem, aby w ten wielki dzień gotowe obrączki pięknie prezentowały się na dłoniach Pary Młodej.

Świetnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki na wesele będzie podniebna podróż z miłością swojego życia. O czym mowa? Oczywiście o romantycznym locie balonem! Na wysokości kilkuset metrów świat wygląda piękniej, szczególnie jeśli podziwia się go z ukochaną osobą. Płomień balona oraz delikatny lot tworzą nastrojowy klimat. Idealny do tego, aby po raz kolejny wyznać sobie miłość.

Co podarować koleżance z pracy na ślub?

A jaki prezent ślubny dla koleżanki z pracy? Taki, który pozwoli na oderwanie się od codziennych obowiązków oraz stresujących zadań w pracy. Która z prezentowych propozycji na ślub pozwoli na zwolnienie tempa życia i chwilę oddechu? Z pewnością taką rolę odegra weekend dla dwojga w wybranym mieście. W górach, na mazurach, nad morzem, w schronisku, na żaglach, w domku letniskowym – możliwości na weekendowy wypad jest wiele. Koleżanka z pracy oraz jej przyszły mąż docenią możliwość wspólnego wyjazdu.

Prezentowym pewniakiem na ślub dla koleżanki jest Pakiet Marzeń dla Dwojga. Prezent sprawdzi się, szczególnie jeśli nie znasz zainteresowań Panny Młodej. W Pakiecie znajduje się blisko 150 atrakcji, z których obdarowani będą mogli wybrać jedną, dopasowaną do siebie.