Gift Voucher

Ocena 5/5,0 (1 opinia)
  • Gift Voucher
  • Voucher-podarunkowy-2
  • Voucher-podarunkowy-4
  • Wygląd vouchera
BESTSELLER
Opis

Nie możesz zdecydować się, co wybrać na prezent? Gift voucher daje osobie obdarowanej możliwość wyboru usługi z naszego Katalogu w zależności od tego czy ma ochotę na ekstremalne wrażenia, rozwinięcie swojego hobby, czy też popołudniowy relaks. Szeroki wachlarz usług sprawi, że każdy znajdzie prezent, o jakim marzył. Ponadto Obdarowany będzie miał aż 12 miesięcy na zrealizowanie wybranego przeżycia!

Pozwól wybrać obdarowanemu swoje marzenie z naszego Katalogu a my je zrealizujemy!

Aby poznać czas trwania, lokalizację i inne szczegóły WYBIERZ MIASTO / WARIANT
Pytania
Patryk
Gift Voucher
Dzień dobry, jestem zainteresowany zakupem vouchera podarunkowego o większej wartości, moje pytanie brzmi czy voucher mozna zrealizowac jeden raz czy w ciągu roku można korzystać aż do wyczerpania kwoty?
Odpowiedź
Voucher należy zrealizować jednorazowo, ale zakupione vouchery za niego są ważne 12 miesięcy i trzeba zrealizować je do końca terminu ważności.
Halina
Gift Voucher (Rubinowy)
Witam. Mam pytanie czy osoba obdarowana może sama zwrócić voucher i otrzyma zwrot gotówki czy też w przypadku rezygnacji musi to zrobić osoba zamawiająca?
Odpowiedź
Zwrot jest możliwy wyłącznie przez osobę, która kupowała voucher w ciągu 60 dni od dnia zakupu. Osoba, która otrzyma Gift Voucher za jego pomocą wybiera atrakcje z naszej strony i opłaca je Gift Voucherem.