o prezentach

Rozwiąż quiz, zapisz się na newsletter i odbierz rabat 30 zł na spełnianie marzeń! Quiz>>

Relaks dla osób z niepełnosprawnością w Femmalium MED SPA

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2023-10-25

Relaks w SPA, masaże i zabiegi to jedne z najchętniej wybieranych przeżyć na prezent. Dlaczego? Marzyciele wiedzą, że odpoczynek i regeneracja są szalenie ważne, a właśnie w SPA można osiągnąć relaks absolutny. Zapraszamy Was do wnętrz Femmalium MED SPA, gdzie zajrzeliśmy w poszukiwaniu dostępności dla osób z niepełnosprawnością. 

Skorzystaj z bogatej listy zabiegów SPA i zrelaksuj się

W poszukiwaniu SPA dla osoby z niepełnosprawnością warto wybrać miejsce, które będzie nie tylko profesjonalne i dostosowane architektoniczne, ale też — a może nawet przede wszystkim — będzie oferowało różnorodne zabiegi. Takie właśnie jest Femmalium MED SPA, które oprócz relaksujących masaży i zabiegów na skórę, oferuje również zabiegi kosmetyczne, takie jak przedłużanie rzęs. 

W naszej ofercie znajdziesz vouchery na poszczególne zabiegi (masaże, popołudnie SPA) i vouchery kwotowe, które umożliwiają wybranie dowolnego zabiegu z oferty Femmalium MED SPA

Kto może skorzystać z usług salonu Femmalium Med SPA?

Realizacja oferowanych zabiegów dostępna jest dla każdego bez względu na posiadaną niepełnosprawność lub jej brak. Warto wiedzieć jednak, że niektóre zabiegi, np. medycyna estetyczna, wymagają ciągłego kontaktu z realizatorem, dlatego osoby z niepełnosprawności słuchu mogą potrzebować dodatkowego wsparcia. Radzimy skonsultować się z zespołem przed rejestracją na taki zabieg. 

Dla osób z niepełnosprawnością ruchową wyzwaniem może być dostanie się na łóżko lub fotel zabiegowy. Nie jest to jednak przeszkoda nie do pokonania.Realizator deklaruje swoją pomoc, jednak najlepiej szczegóły ustalić przed przybyciem na miejsce.

Każda osoba potrzebująca opieki, lub tłumacza języka migowego, może go zabrać na miejsce bez dodatkowej opłaty.

Gdzie znajduje się salon Femmalium Med SPA?

Salon Femmalium MED SPA znajduje się na krakowskich Krowodrzach. Jeśli chcesz dojechać na miejsce własnym samochodem, to najbliższe miejsce parkingowe z kopertą znajdziesz w odległości około 100 m od salonu, na parkingu osiedlowym.


Osobom, które poruszają się komunikacją miejską, proponujemy: 

  • autobus linii 130, należy wysiąść na przystanku o nazwie Urząd Marszałkowski i przejść około 450 m;
  • z Dworca Głównego PKP dojechać można tramwajem linii 50 oraz 17, a następnie autobusem 130. W tramwaj należy wsiąść na przystanku Dworzec Towarowy (w przypadku linii 17) lub Papierni Prądnickich (w przypadku linii 50). Z obu linii wysiąść należy na przystanku Politechnika 3t i przejść na przystanek Politechnika 1 do autobusu 130. Autobusem dojechać należy do przystanku Urząd Marszałkowski. Stamtąd pozostaje do przejścia 450 m.
     

Wnętrze salonu Femmalium Med SPA

Salon jest dostępny dla osób z niepełnosprawnością. Znajduje się na parterze i ma płaskie wejście. Drzwi do salonu mają szerokość około 100 cm. W środku znajduje się recepcja i przejście do gabinetów. Do pokoi masażu i medycyny estetycznej prowadzi wąski korytarz — w najwęższym miejscu ma 71 cm.Łazienka jest raczej średniej wielkości. Osoba poruszająca się na wózku z pewnością do niej wejdzie, jednak nie jest to miejsce dostosowane. Brakuje tutaj takich udogodnień jak podwyższona toaleta czy uchwyty.  

Chcesz wiedzieć więcej? 

Odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania, wystarczy napisać maila na adres kontakt@marzeniabezbarier.pl. Pomożemy wybrać prezent dla osoby z niepełnosprawnością, wesprzemy w pozyskaniu dodatkowych informacji i w procesie rezerwacji. 

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. atrakcji dla OzN
Kocham podróże i labradory. Jestem urodzoną optymistką, a moja życiowa dewiza to: jeśli życie podsuwa Ci sęki, upiecz z nich sękacz! Poruszam się na wózku i chcę łączyć świat atrakcji z niepełnosprawnością. Dlatego powstał mój autorski projekt „Marzenia bez barier", w którym opisujemy dostępność marzeń dla osób z niepełnosprawnościami.

Data publikacji: 2023-10-25

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!