25 marca 2019
Dlaczego szybowiec lata? Jak wygląda start szybowca? Kto jako pierwszy wynalazł szybowiec? Odpowiedzi na te i inne pytania o szybowcach.
28 lutego 2019
Jeśli próbujesz znaleźć balans pomiędzy swoją karierą a życiem prywatnym - możesz mieć pewność, że nie jesteś sam. Czy uzyskanie work-life balance jest możliwe?
15 lutego 2019
Jak działają gokarty? Gdzie i za ile najlepiej wybrać się na gokarty? Odpowiedzi na te oraz inne pytania, które chciałeś zadać przed wizytą na torze kartingowym!
11 lutego 2019
Spośród miliona powieści wybraliśmy te, które w wyjątkowy sposób mówią o marzeniach. Przedstawiamy 10 książek, które mogą zainspirować Cię do spełnienia najskrytszych pragnień!
5 lutego 2019
Kwiaty... Czekoladki… Wino... Kubek...? Te prezenty prowadzą na manowce. Odkryj, o jakim prezencie walentynkowym marzą kobiety!
10 stycznia 2019
Oto kilka kroków, które pomogą Ci w realizacji Twoich planów. Tym razem sięgnij po więcej!
27 grudnia 2018
Jak zaplanować swoje postanowienia, żeby zmniejszyć ryzyko porażki? Skorzystaj z naszych rad i pobierz darmowy planer!
20 grudnia 2018
Jak przenieść odrobinę magii Bożego Narodzenia do miejsca pracy i przy tym nie zwariować? Podpowiadamy, jak stworzyć  prawdziwie świąteczny nastrój w biurze.
13 grudnia 2018
Czy na co dzień rzeczywiście są miejsca z wytęsknioną, dobrą atmosferą? Jak to robić, by naprawdę chciało się iść w poniedziałek do pracy? Na te i wiele innych pytań odpowiada Ola Pruszkowska.
7 grudnia 2018
Przejrzałeś już tysiące propozycji na ciekawy prezent i ciągle masz niedosyt? Przeczytaj o tym, jak wielką siłę mają prezenty w formie przeżyć i dlaczego warto je wybierać.
25 października 2018
Wszystko zaczyna się od nieśmiałej myśli, że może się uda. Potem przychodzi, co by było gdybym. Następnie zbieramy siły, budujemy moc i nabieramy odwagi, by wreszcie to zrobić. Spełnić własne marzenie...
24 sierpnia 2018
Wrzesień oznacza powrót do szkoły, co dla niektórych może być powodem do radości - dla innych - tęsknoty za beztroskimi wakacjami. Jak urozmaicić dziecku popołudnia i sprawić, by chciało zdobywać nowe...
22 sierpnia 2018
Jesteście ze sobą już tyle lat i szukasz czegoś, co zaskoczy Twoją drugą połówkę? A może właśnie dostałeś zaproszenie na rocznicę ślubu i głowisz się nad dobrym prezentem! Przybywamy na ratunek z najl...
17 sierpnia 2018
17 sierpnia to Międzynarodowy Dzień Pozytywnie Zakręconych. Jak uczcić to święto i jaki prezent wybrać dla Pozytywnie Zakręconego? Odpowiadamy w artykule!
3 sierpnia 2018
Ślub już za chwilę, a Ty nadal nie zorganizowałeś wieczoru kawalerskiego? Pomysłów i czasu brak? To nie powód do paniki! Sprawdź inspiracje na niezapomniany wieczór kawalerski i przeżyjcie imprezę swo...
22 lipca 2018
Dla ukochanej, dla mamy, dla koleżanki czy szefowej... Poznaj 5 prezentów, które z pewnością podbiją serce każdej kobiety.
9 lipca 2018
Zabiegi detailingowe (czyszczenie, renowacja, polerowanie, woskowanie) sprawiają, że nasz samochód prezentuje się nienagannie, zwiększa swoją cenę rynkową, a dopieszczanie każdego szczegółu może stać ...
4 lipca 2018
Poznaj najlepsze pomysły na prezent dla świeżo upieczonego magistra, inżyniera, licencjata... Obrona to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka, dlatego postawiliśmy na oryginalność, wyjątko...
3 lipca 2018
Pomysłów na letnie weekendy jest mnóstwo, ale który okaże się najbardziej trafiony? Sprawdź nasze propozycje oryginalnych pomysłów na krótki wyjazd latem!
21 czerwca 2018
Poznaj nasze propozycje prezentów-przeżyć, które spodobają się osobom kochającym sport! Co kupić na prezent dla sportowca, aby wywołać efekt zaskoczenia ii dać mu autentyczną frajdę z realizacji? Wybr...
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!