o prezentach
Mamy urodziny! Świętuj z nami z kodem: 14LAT. Sprawdź wszystkie promocje>>

Zabiegi w Aloe na bazie złota i srebra dla osób z niepełnosprawnością

Ocena artykułu: 2/5(4 opinie)
Data aktualizacji: 2024-02-06

Relaks niejedno ma imię, a zabiegi w profesjonalnym SPA potrafią nie tylko dodać blasku skórze, ale też wprawić nas w doskonały nastrój. Tak właśnie działa głęboki relaks, który świetnie nadaje się na prezent. Zajrzeliśmy do Aloe SPA, żeby sprawdzić, jak wyglądają luksusowe zabiegi i realizacja dla osób z niepełnosprawnością.

Co oferuje Aloe SPA? 

W salonie Aloe można wykonać zabiegi kosmetyczne twarzy, oczu, ciała. Są to luksusowe zabiegi wykonywane z użyciem 24-karatowego złota oraz kosmetyków, które nie zawierają szkodliwych substancji, co z pewnością spodoba się osobom wrażliwym i ceniącym naturalną pielęgnację. Oferta na pewno zainteresuje osoby, które szukają efektu odmładzającego i głębokiego relaksu. 

Czy osoby z niepełnosprawnością mogą skorzystać z oferty Aloe SPA?

Salon Aloe z radością ugości i zadba o efektywny relaks dla każdego odwiedzającego to miejsce. Zabiegi można realizować niezależnie od kondycji fizycznej. Największym wyzwaniem przed zabiegiem jest wejście na łóżko kosmetyczne. 

 
Zabiegi na dłonie i twarz można też wykonać, siedząc na wózku lub krzesełku, jednak takie rozwiązanie należy ustalić indywidualnie przed przybyciem.


Jeśli zmagasz się z problemami dermatologicznymi najlepiej przed zabiegiem skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym. 


Realizacja zabiegów często wymaga bieżącego słuchania, dlatego w przypadku osób niesłyszących wskazane jest zabranie ze sobą tłumacza języka migowego.

Każda osoba wymagająca wsparcia opiekuna może zabrać go ze sobą bezpłatnie. Obsługa również deklaruje chęć pomocy, jeśli tylko będzie taka możliwość. 

 

Gdzie znajduje się salon SPA Aloe?

Aloe znajduje się na warszawskim Mokotowie. Jest to bardzo fajna lokalizacja, położona blisko centrum, doskonale skomunikowana. Można tam dotrzeć na wiele sposobów:

  • autobusami linii 131, 138, 501, 519, 522  wysiadając na przystanku Pl. Unii Lubelskiej 02, skąd do salonu pozostaje do przejścia 500 m;

  • autobusami linii 119, 131, 167, 168, wysiadając na przystanku Pl. Unii Lubelskiej 07, skąd także pozostaje 500 m salonu;

  • autobusami linii Rakowiecka 01:  138, 222, skąd  do salonu jest już tylko 270 m;

  • tramwajami numer 4, 10, 14, 18, 35 z końcem podróży na przystanku Rakowiecka 05. Stąd dojście do salonu to odległość 350 m.

Jadących z Dworca Centralnego czeka niestety przesiadka. Najłatwiej na miejsce dojechać autobusami. Na przystanku Dworzec Centralny 25 należy wsiąść w autobus 131 i dojechać nim na przystanek DS Riviera 01. Z tego samego przystanku odjeżdża autobus 138, którym należy dojechać do przystanku Rakowiecka 01. Ten znajduje się 350 m od salonu Aloe.


Podróżujący własnym samochodem mogą zatrzymać się  na miejskim parkingu bezpośrednio przed salonem. Parking jest płatny.

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami wewnątrz salonu Aloe SPA

Planując wizytę w Aloe, dobrze jest wcześniej uprzedzić obsługę o tym, czy będziemy potrzebowali jakiejś pomocy. Dotarcie na zabiegi może być wyzwaniem dla osób poruszających się na wózkach.

Drzwi wejściowe są szerokie (90 cm), ale trzeba pokonać próg wysokości 15-20 cm. Z kolei wewnątrz przestrzeń jest dość mała, przez co manewrowanie jest znacząco utrudnione. 

Toaleta również nie została dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. 

Jest mała i nie ma możliwości, aby wjechać tam wózkiem. Nie ma poręczy pomocniczych, a toaleta nie jest podwyższona.

Komu spodoba się zabieg w Aloe?

Luksusowe zabiegi z użyciem złota i srebra to propozycja na elegancki prezent dla każdego, kto lubi o siebie dbać. Wizyta w profesjonalnym salonie spa to podarunek, który świetnie sprawdzi się na urodziny czy rocznicę. Realizacja w Aloe, mimo wielu wyzwań, z pewnością spodoba się osobom, które marzą o relaksie, ale jeśli masz wątpliwości, czy to fajny prezent, skontaktuj się z nami po więcej informacji. Czekamy pod adresem kontakt@marzeniabezbarier.pl.

Ocena artykułu: 2/5(4 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. atrakcji dla OzN
Kocham podróże i labradory. Jestem urodzoną optymistką, a moja życiowa dewiza to: jeśli życie podsuwa Ci sęki, upiecz z nich sękacz! Poruszam się na wózku i chcę łączyć świat atrakcji z niepełnosprawnością. Dlatego powstał mój autorski projekt „Marzenia bez barier", w którym opisujemy dostępność marzeń dla osób z niepełnosprawnościami.

Data publikacji: 2024-02-06

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!