o prezentach

Survival z ASG Predators dla osób z niepełnosprawnościami

Ocena artykułu: 3.7/5(3 opinie)
Data aktualizacji: 2024-03-05

Kursy przetrwania i survivalu to sprytne połączenie nauki z przyjemnością przebywania w outdoorze i stawiania czoła wyzwaniom. Umiejętność przetrwania w lesie przy ograniczonych zasobach może dać poczucie bezpieczeństwa, ale survival to też okazja, by sprawdzić swoją reakcję na stres, którego nie moglibyśmy przewidzieć.

Jeśli poszukujesz nowych, ekscytujących sposobów na rozrywkę oraz naukę nowych, przydatnych umiejętności, a jednocześnie lubisz przyrodę i aktywności na świeżym powietrzu, mam dla Ciebie fantastyczną propozycję. Survival pomoże sprawdzić się w najbardziej zaskakujących scenariuszach.

W naszej ofercie znajdziesz wyprawy survivalowe, które trwać mogą 8, 25, a nawet 48 godzin. Podczas każdego szkolenia nauczysz się, jak pozyskiwać wodę oraz pożywienie, a także rozpalić ogień czy opatrzyć rany.

Każde szkolenie przebiega według specjalnego scenariusza, który ma rozwinąć jak najwięcej przydatnych umiejętności. To świetne doświadczenie, bo przede wszystkim pozwala lepiej poznać siebie i swoje możliwości. 

Kto może wziąć udział w proponowanych aktywnościach?

Do realizacji atrakcji zapraszamy wszystkie osoby, które chcą sprawdzić swoje możliwości i lubią podejmować wyzwania bez względu na rodzaj niepełnosprawności.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy rodzaj niepełnosprawności posiada swoje ograniczenia, jednak zespół pasjonatów z ASG Predators jest gotowy i chętny do szukania rozwiązań dla każdej osoby, która marzy o sprawdzeniu się w survivalu.

Przed realizacją warto przygotować siebie i zespół ASG Predators. Przede wszystkim skontaktować się z realizatorem i ustalić zakres wsparcia podczas kursu. Członkowie ASG Predators mają doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością, ale dla jak najlepszego doświadczenia, należy wcześniej omówić przebieg przeżycia.

Osoby wymagające wsparcia opiekunów lub tłumaczy języka migowego mogą wziąć ich ze sobą za opłatą o wartości 50% ceny.
 

Gdzie znajduje się miejsce realizacji wydarzeń ASG Predators?

Wszystkie realizacje odbywają się w terenie, najczęściej w lesie. Do wyboru 3 lokalizacje: okolice Łodzi, a także Beskidy i Bieszczady.

Na miejsce można dostać się jedynie własnym środkiem transportu.

Warunki podczas realizacji

Survival odbywa się w terenie, najczęściej w lesie. Rzecz jasna, nie ma dostępu do toalety, a teren, po którym trzeba się poruszać, w większości będzie nierówny i miękki. Realizacje, które trwają powyżej 8 godzin, obejmują również nocleg pod namiotem. Scenariusz zaś wymaga poruszania się po lesie. 

Komu spodoba się voucher na survival? 

To prezent, który zachwyca odważne osoby, gotowe podejmować naprawdę zaskakujące wyzwania. Co ciekawe, w survivalu chętnie biorą udział zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Ten voucher spodoba się zatem każdemu, kto lubi spędzać czas w otoczeniu natury i chce skorzystać z obecności pasjonatów survivalu, którzy chętnie podzielą się wiedzą. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji, napisz na kontakt@marzeniabezbarier.pl

Ocena artykułu: 3.7/5(3 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. atrakcji dla OzN
Kocham podróże i labradory. Jestem urodzoną optymistką, a moja życiowa dewiza to: jeśli życie podsuwa Ci sęki, upiecz z nich sękacz! Poruszam się na wózku i chcę łączyć świat atrakcji z niepełnosprawnością. Dlatego powstał mój autorski projekt „Marzenia bez barier", w którym opisujemy dostępność marzeń dla osób z niepełnosprawnościami.

Data publikacji: 2024-03-05

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!