Jak zwrócić lub wymienić voucher?

 

Najważniejsze informacje o zwrotach i wymianach

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie

Zwroty (czyli Twoje prawo do odstąpienia od umowy)

W ciągu 60 dni od dokonania zamówienia możesz zrezygnować z zakupu Vouchera, Pakietu lub Gift Vouchera bez podania przyczyn, zawiadamiając nas o tym (np. mailowo na adres biuro@katalogmarzen.pl lub pisemnie na adres biura). Jeśli to zrobisz, zwrócimy Ci środki (zazwyczaj zwrot robimy w ciągu kilku dni, nie później niż 14 dnia od daty odstąpienia od umowy). 

Dla ułatwienia przygotowaliśmy wzór formularza o odstąpieniu od umowy, z którego możesz skorzystać. Wzór znajduje się w naszym regulaminie. Możesz pobrać go też tutaj. Za odstąpienie od umowy przyjmujemy także, niedokonanie jakiejkolwiek wpłaty na nasze konto bankowe w terminie 7 dni roboczych od momentu dokonania zamówienia Vouchera, Pakietu lub Gift Vouchera.

W przypadku zamówień na Prezenty Personalizowane nie jest możliwa rezygnacja z zamówienia. Odstąpienie od umowy w terminie 60 dni nie jest możliwe, jeśli Voucher, Pakiet lub Gift Voucher został już zrealizowany.

Wymiana

Jeśli nie dokonałeś (Ty lub Twój obdarowany) rezerwacji terminu realizacji prezentu, możesz przed upływem ważności vouchera wymienić Voucher. Pokryjesz jedynie koszty związane z ewentualną dostawą, jeśli wybierzesz formę inną niż eVoucher (PDF).

Wymiany możesz dokonać tylko jeden raz i na następujących zasadach:
a) jeśli wymieniasz prezent na droższy Voucher musisz dokonać stosownej dopłaty,
b) jeśli wymieniasz prezent na Voucher o tej samej wartości nie ponosić żadnych kosztów samej wymiany,
c) jeśli wymieniasz prezent na Voucher o niższej wartości nie zwracamy różnicy w stosunku do dokonanej zapłaty.

Twój nowy Voucher będzie miał taki sam termin ważności jak Voucher podlegający wymianie. Wymienić nie można Pakietów oraz usług oferowanych w danym momencie w cenie promocyjnej.


FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY KATALOG MARZEŃ

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

KatalogMarzeń.pl
ul. Kijowska 5
03-738 Warszawa
biuro@katalogmarzen.pl

Ja ..................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży dotyczącej zamówienia nr .................
Data złożenia zamówienia to........................................., data odbioru przesyłki to .......................................

Imię i nazwisko........................................................................................
Adres.............................................................................................................
Numer konta bankowego do zwrotu wpłaconej kwoty ………………..…………………………………………………………..

Data                                                                                                                       Podpis