Mimo najlepszych chęci nie zawsze trafimy z prezentem w gusta obdarowanego. Dlatego nasze Vouchery można wymieniać na inne atrakcje przez cały okres ich ważności, czyli aż 12 miesięcy! :)
Jeśli natomiast prezenty przeżycia nie są w stylu obdarowanego (podobno ktoś kiedyś taki był, ale my go nie spotkaliśmy ;) ) to masz aż 60 dni na zwrot bez konieczności podawania przyczyny!

Jak wymienić voucher?

Jeśli nie dokonałeś (Ty lub Twój obdarowany) rezerwacji terminu realizacji prezentu, przez cały okres ważności vouchera, możesz zamienić posiadane przeżycie na inne. 

Takiej zamiany możesz dokonać tylko jeden raz i na następujących zasadach:

a) jeśli wymieniasz atrakcję na przeżycie w tej samej cenie lub tańsze nie ponosisz żadnych kosztów
b) jeśli wymieniasz Voucher na droższy wtedy konieczne będzie dopłacenie różnicy w cenie 

W obu przypadkach wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres biuro@katalogmarzen.pl i w treści podasz kod posiadanego Vouchera, a my zajmiemy się resztą :) 

Pamiętaj, że pomimo zmiany atrakcji, termin ważności Twojego Vouchera pozostaje bez zmian. 

Jak zwrócić voucher?

W ciągu 60 dni od dokonania zamówienia możesz zrezygnować z zakupu Vouchera, Pakietu lub Gift Vouchera bez podania przyczyn, zawiadamiając nas o tym (np. mailowo na adres biuro@katalogmarzen.pl lub pisemnie na adres biura). Jeśli to zrobisz, zwrócimy Ci środki (zazwyczaj zwrot robimy w ciągu kilku dni, nie później niż 14 dnia od daty odstąpienia od umowy). 

Dla ułatwienia przygotowaliśmy wzór maila o odstąpieniu od umowy, z którego możesz skorzystać. Wzór znajduje się w naszym regulaminie oraz poniżej. Za odstąpienie od umowy przyjmujemy także, niedokonanie jakiejkolwiek wpłaty na nasze konto bankowe w terminie 7 dni roboczych od momentu dokonania zamówienia Vouchera, Pakietu lub Gift Vouchera.

W przypadku zamówień na Prezenty Personalizowane nie jest możliwa rezygnacja z zamówienia. Odstąpienie od umowy w terminie 60 dni nie jest możliwe, jeśli Voucher, Pakiet lub Gift Voucher został już zrealizowany. 

Ważne: Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje Zamawiającemu, z tego względu mail informujący o odstąpieniu od umowy musi zostać wysłany z tego samego adresu e-mail, który został podany w zamówieniu.

Wszystkie szczegóły znajdziesz w Regulaminie

Formularz Zwrotu

W celu odstąpienie od umowy należy wysłać maila na adres biuro@katalogmarzen.pl zgodnie ze wzorem: 

Ja .....................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży dotyczącej zamówienia nr ............
Data złożenia zamówienia to ...............
Numer konta bankowego do zwrotu wpłaconej kwoty: ………………..……(niewymagane jeśli płatność była za pośrednictwem BLIK lub Payu)
Data .................