Spływ kajakiem dla dwojga
(93 opinii) od 39 zł
Spływ deską SUP
(3 opinie) od 39 zł
Spływ kajakiem dla grupy
(12 opinii) od 79 zł
Rafting dla dwojga
(24 opinii) 199 zł
Rafting
(9 opinii) 99 zł
Rafting dla grupy
(3 opinie) 499 zł
Canoe Rafting dla dwojga
(5 opinii) 199 zł

Załadowano 7 z 7 dostępnych

Wodne atrakcje – aktywny sposób na spędzenie czasu

Spływ kajakowy to znana od dziesiątków lat i wyjątkowo popularna metoda spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ten sport wodny doskonale sprawdzi się jako pomysł na niezapomnianą randkę albo wspólny, rodzinny wyjazd za miasto. To od uczestników spływu zależy, jak trudny wariant trasy wybiorą oraz jak długo zdecydują się spływać jedną z polskich rzek. Tak duża różnorodność sprawia, że rafting na prezent docenią osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli zatem zastanawiasz się, jaki upominek wybrać dla swoich najbliższych, którzy są fanami aktywności fizycznej i wprost uwielbiają niespodzianki – profesjonalny rafting będzie strzałem w dziesiątkę!

Rafting na prezent dla dwojga – siła duetów

Szukając pomysłu na dzień spędzony z mamą albo przyjaciółką, wcale nie musisz decydować się na wizytę w salonie odnowy biologicznej albo kolejny maraton filmowy! Znacznie ciekawszym pomysłem będzie spróbowanie swoich sił z wiosłem w dłoni. Ten rodzaj wypoczynku docenią zarówno miłośnicy mocnych wrażeń, jak i Ci, którzy czas wolny wolą spędzić spokojnie i bez pośpiechu przemierzając szlaki pełne dzikiej przyrody.

Fanom adrenaliny i sportów wyczynowych proponujemy natomiast dzień spędzony na pokładzie pontonuRafting dla dwojga niesie ze sobą mnóstwo emocji i jest gwarancją niezapomnianych przeżyć pełnych niespodzianek. Przed rozpoczęciem spływu instruktor odpowie na pytania uczestników i objaśni, co będzie się działo. Potem pozostaje już tylko rozkoszować się pięknem Pienińskiego Parku Narodowego, przez którego teren przebiegała będzie trasa raftingu. Z tej aktywności nikt nie wyjdzie suchą stopą, ale gwarantujemy, że warto!

Spływ kajakowy dla dwojga

Podczas spływu kajakowego dla dwojga można nauczyć się podstaw sterowania kajakiem, a także podszkolić zdobyte dotychczas umiejętności. To świetna okazja do niekończących się rozmów z bliską osobą, której zdecydujesz się podratować taki voucher.

Dla rodzin i przyjaciół – spływ kajakowy dla grupy

Spływać można też w towarzystwie przyjaciół i znajomych, bo godziny spędzone z nimi nigdy nie są nudne. Podczas raftingu dla grupy nie tylko będzie się doskonale bawić, ale też poznacie swoje mocne i słabe strony i sprawdzicie się w najbardziej wymagających warunkach. Taki rafting na prezent to świetny pomysł na początek wieczoru panieńskiego albo kawalerskiego. Można go też wykorzystać jako propozycję na rodzinny weekendowy wypad z dala od miasta.

Na nudę nie będzie mógł narzekać także nikt, kto zdecyduje się wziąć udział w spływie kajakowym dla grupy. Wybierzcie jedną z siedmiu lokalizacji w całej Polsce i już dziś zaplanujcie wspólny weekend.

Coś dla miłośników spokojniejszych atrakcji

Nie wszystkie sporty wodne niosą ze sobą konieczność przeżywania szalonych emocji. Lubiącym relaks w otoczeniu wody i chcącym złapać głębszy oddech, polecamy wypożyczenie rowerka wodnego. Napędzana siłą mięśni kierującego maszyna świetnie nada się na odwiedzenie najmniej znanych, a jednocześnie najbardziej urokliwych zakątków Zalewu Zegrzyńskiego. Samodzielnie, z drugą połówką albo paczką znajomych – relaks na rowerku wodnym to zawsze dobry sposób na aktywnie spędzony czas.

Wolącym samotne podróże i chcącym poznać dyscyplinę sportową, która szturmem wdarła się do Polski całkiem niedawno, proponujemy natomiast spływ na desce SUP. Ten niepozorny sprzęt wraz z wiosłem tworzą mieszankę wybuchową.

Prezenty pełne emocji – rafting wśród fal

Jeżeli jednak chodzi nam po głowie rozrywka nieco ekstremalna, wybierzmy coś, czego nie zapomnimy naprawdę na długo. Może będzie to canoe rafting dla dwojga, podczas którego będziecie musieli pokonywać przeszkody wodne i ostre zakręty? Dwuosobowa kanadyjka doskonale radzi sobie w rwącym, rzecznym nurcie, dzięki czemu załoga może osiągnąć naprawdę dużą prędkość. Ale spokojnie – taki rafting to całkowicie bezpieczna aktywność, a wszystko dzięki opiece instruktora. Przez cały czas trwania spływu doradza ona, jaką trasę najlepiej wybrać i co zrobić, jeśli wydarzy się coś całkowicie nieoczekiwanego.