Załadowano 21 z 21 dostępnych

Romantyczne rejsy we dwoje – na rocznicę i nie tylko

Szukając pomysłu na niebanalną rankę, warto poświęcić chwilę na zgłębienie tematu sportów wodnych. Można oczywiście wybrać się na jeden z naprawdę emocjonujących raftingów albo wziąć udział w spływie kajakowym, ale znacznie więcej romantyzmu mają w sobie rejsy Wisłą. Zachodzące na czerwono słońce, łagodnie szumiący w zaroślach wiatr, rzeczne fale obijające się o kadłub łodzi… Tych kilka godzin spędzonych na rejsie Wisłą to prawdziwa idylla.

Dodatkowych emocji dostarczy z pewnością obecność muzyka, która zagra najpiękniejsze miłosne przeboje specjalnie dla pasażerów. Chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę? A może szukasz pomysłu na niezapomniany prezent z okazji rocznicy ślubu rodziców? Bez względu na to, jaka okazja zbliża się wielkimi krokami, romantyczny rejs po Wiśle to zawsze doskonały pomysł na prezent!

Dla najbardziej wymagających w Katalogu Marzeń przygotowaliśmy voucher na rejs z kolacją dla dwojga. Dzięki takiemu upominkowi obdarowana nim para z pewnością nie zapomni randki na wodzie na długo.

Spływ SUP i więcej – atrakcje dla aktywnych

Fanom silnych wrażeń i emocji, obok których trudno przejść obojętnie szczególnie polecamy udział w spływie deską SUP. Ta stosunkowo niewielka, ale za to wyjątkowo wyporna styropianowa deska doskonale nadaje się do uprawiania sportów wodnych. Tylko tym, którzy nigdy nie próbowali na niej stanąć, wydaje się to dziecinnie proste. W rzeczywistości udział w spływie deską SUP wymaga niemałego zmysłu równowagi i cierpliwości.

Konstrukcja poruszana jest dzięki specjalnemu wiosłu, a spływ odbywa się na wszystkich typach akwenów, a więc m.in. jeziorach, morzach i rzekach. Sport znany jako stand up paddle to gwarantowane emocje i świetna zabawa dla małych i dużych amatorów wodnych przygód. Podaruj voucher na taki spływ bliskim albo samemu weź w nim udział.

Żeglarstwo dla każdego

Weekend „pod żaglami” to propozycja dla rodzin i samotników. Wybierając Krainę Mazurskich Jezior, można odpocząć od zgiełku miasta i przeżyć przygodę bez konieczności jechania daleko. Podczas kursu „Poznaj żeglarstwo” pierwsze kroki na pokładzie postawią wszyscy, którym niestraszne nowości. Jak sklarować pokład? Co oznacza komenda „Do zwrotu przez sztag”? Dlaczego po dopłynięciu do portu śpiewa się szanty? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznają wszyscy uczestnicy kursu „Poznaj żeglarstwo”.

Bardziej doświadczonym rekomendujemy natomiast udział w rejsie po Morzu Śródziemnym. O nudzie nie będzie mogło być mowy, bo zmienne warunki pogodowe i zapierające dech w piersiach widoki zaskoczą nawet najbardziej wytrawnego morskiego wilka.

Odrobina nauki, czyli kursy prowadzenia łodzi

Na naukę nigdy nie jest za późno, mówi stare porzekadło. I rzeczywiście! Można się o tym przekonać, biorąc udział w kursie prowadzenia łodzi motorowej. W Katalogu Marzeń znajdziesz zarówno wersję vouchera dla jednej, jak i dwóch osób. Za każdym razem na obdarowanych takim voucherem będzie czekała potężna dawka wiedzy i doskonała zabawa.