Załadowano 17 z 17 dostępnych

Skoki na linie na prezent

Wielu ludzi już od tysięcy lat marzy o lataniu. Ale żeby przeżyć podniebne emocje i oderwać się od ziemi wcale nie trzeba mieć skrzydeł! Wystarczy zdecydować się na skok na linie, po którym świat zawiruje, a w żyłach popłynie adrenalina. Po takiej atrakcji może i trudno będzie złapać oddech, ale kto by tam przejmował się takimi niedogodnościami? Jeśli więc szukasz prezentu, który pozwoli oderwać się od rzeczywistości – wybierz skoki na linie. Bungee w Warszawie dla mamy, a może Dream Jump jako prezent dla przyjaciółki? W Katalogu Marzeń znajdziesz dziesiątki pomysłów na naprawdę wyskokowe upominki.

Bungee – skok na linie, czyli tradycja i nowoczesność

Skok na bungee to jedna z najbardziej tradycyjnych, a jednocześnie ulubionych atrakcji dla wszystkich, którzy kochają adrenalinę i sporty ekstremalne. Taki skok pozwala poczuć się przez chwilę, jak w stanie nieważności i zapomnieć o sprawach przyziemnych. Skok na bungee to również doskonała forma przygotowania do kolejnego etapu podniebnej przygody, czyli skoku ze spadochronem. Wybierając voucher na skok na bungee w Katalogu Marzeń, masz pewność, że obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła spełnić swoje marzenie o lataniu i poczuć się naprawdę wolna. Dla mieszańców północnej Polski polecamy przede wszystkim skok na bungee w Gdańsku. Urokliwe nadmorskie miasto podziwianie z naprawdę dużej wysokości to niezapomniany widok. Ale jeśli podczas skoku wolisz zamknąć oczy – proszę bardzo. Wtedy do gry wkroczy wyobraźnia.

Skok na bungee to świetny pomysł na prezent również dla mieszkańców Krakowa i okolic, a także turystów chcących zobaczyć gród Kraka z innej perspektywy. Taki skok na linie sprawdzi się jako prezent dla przyjaciółki, która uwielbia emocje, ale również dla rodziców – na 50. urodziny. Skok na bungee w Warszawie to z kolei propozycja dla Marzycieli z centrum Polski. Jedno jest pewne – z prezentem w formie skoku na bungee szalonych emocji nie zabraknie!

Skoki na linie – prezent dla dwojga

A może ktoś z Twoich bliskich marzy o tym, aby wykonać skok z wysokości z osobą towarzyszącą? Będzie to druga połówka, czy przyjaciel? A może w podniebną podróż obdarowany postanowi zabrać któregoś z rodziców? Skoki na linie dla dwojga to doskonały pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu, ale także w sytuacji, gdy chcielibyśmy sprawić wyjątkowy upominek naszej bratniej duszy. Skok na bungee dla dwojga można podarować na przykład ukochanej przyjaciółce i wraz z nią przeżyć te ekstremalne emocje. Dream Jump – przygoda na wysokości we dwoje to pełen pakiet powietrznej zabawy, podczas której skok z wysokości kilkudziesięciu metrów będzie dopiero początkiem. A jeżeli szukasz prezentu dla pary, która próbowała już swoich sił w niejednej aero-aktywności, a mimo to wciąż chciałbyś ich zaskoczyć – wybierz Wahadło - przygoda na wysokości we dwoje. Trzy fazy lotu pozwolą poczuć się naprawdę nieziemsko, a grawitacja będzie tylko mglistym wspomnieniem. Skoki na linie dla dwojga to doskonały pomysł na niezapomnianą randkę w przestworzach, której ukochana osoba nie zapomni na długo. To także szansa na wspólne przekroczenie pewnych granic i pokonanie obaw w towarzystwie partnera.

Naprawdę ekstremalne skoki na linie

Szukasz prezentu, który zapewni naprawdę skrajne emocje? Skoki na linie są właśnie takie! Dream Jump to prezent, który pozwala przeżyć setki emocji za jednym razem. Skok z wysokości niemal 30 metrów, swobodny lot i wreszcie – oto co składa się na tę przygodę nad ziemią.

A jeśli komuś wciąż mało będzie emocji, może wybrać również Ekstremalną przygodę na wysokości, czyli Dream Jump i Wahadło w jednym voucherze. Pakiet Extreme to natomiast prezent dla prawdziwych ekspertów w dziedzinie skoków na linie. Od trzech do pięciu dowolnych skoków do oddania, a wśród nich m.in. Dream Jump High w Warszawie albo Free Jump, czyli skok na poduchę kaskaderską z 26 metrów. Taki voucher to prawdziwy wachlarz możliwości dla każdego fana zapierających dech w piersiach wysokości.

A jako prezent urodzinowy dla z okazji imienin świetnie sprawdzi się natomiast Atrium Dive. Skok do wnętrza ogromnego silosu to wyzwanie, podczas którego poczujesz się jak prawdziwy kaskader. Tych przeżyć nie można porównać z żadną inną aktywnością. Zapewnij te emocje swoim bliskim i podaruj im voucher na jeden ze skoków na linie z Katalogu Marzeń.