BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4
(1836 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią
(654 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) od 25 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(836 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(412 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Wieczór w kinie KinoGram
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(232 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(268 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
Degustacja whisky
(304 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Jazda quadem
(308 opinii) od 35 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
BESTSELLER
Lot motolotnią
(273 opinii) od 189 zł
BESTSELLER
Kurs Kiperski - Degustacja Piwa i piwnych przekąsek
BESTSELLER
Kurs Sushi
(268 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Skok na bungee
(146 opinii) od 279 zł
Wieczór w teatrze
(44 opinii) od 45 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Niezapomniane Emocje
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Chwile Przyjemności
BESTSELLER
Voucher na wakacje Sun & Snow
(3 opinie) od 200 zł
Przygoda na strzelnicy sportowej
(119 opinii) od 89 zł od 80 zł
Lot awionetką
(77 opinii) od 199 zł
Lot odrzutowcem
(6 opinii) od 9 500 zł
Lot widokowy samolotem Cessna
(89 opinii) od 299 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 156 dostępnych

Wyjątkowy pomysł na prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to zawsze uroczysty, a dla wielu również wzruszający moment. Rozpoczynają się wakacje, ale kończy się pewien ważny etap. Jeśli szukasz prezentu dla nauczyciela na koniec roku, pozwól mu poczuć, jak bardzo jesteś mu wdzięczny za poświęcony w ostatnich miesiącach czas. 

Zanim wybierzesz najlepszy prezent dla nauczyciela, rozważ kilka różnych opcji. Dla profesorów, którzy chcieliby odpocząć po długich miesiącach intensywnej pracy, mamy na przykład voucher na wakacje Sun & Snow. Komfortowe apartamenty nad morzem, w górach i nad jeziorami to dopiero początek przygody. Bliskość przyrody pozwoli się zrelaksować i „oczyścić” umysł, a także świetnie przygotować do kolejnego roku szkolnego.

Taki oryginalny prezent dla nauczyciela z pewnością spodoba się wszystkim, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas i poznawać nowe miejsca. Wybierz go, jeśli chcesz zaskoczyć swojego profesora.

Oryginalne prezenty dla nauczyciela

Twój nauczyciel jest kreatywny i zawsze zaskakuje metodami nauczania? Wybierz dla niego oryginalny, nietypowy prezent. Voucher na jazdę quadem sprawi, że Twój profesor poczuje w sobie dziecięcą radość i przypomni okres młodości. Niekończąca się zabawa i radość to coś, czego na torze pościgowym z pewnością nie zabraknie.

Innym pomysłem na prezent dla nauczyciela na pożegnanie przed końcem roku jest szalony lot motoparalotnią. Może ucieszy się z niego np. nauczyciel wychowania fizycznego, który odkryje całkiem nową dyscyplinę sportu. Dla nauczyciela geografii  taki przelot paralotnią będzie okazją do podziwiania Ziemi z góry.

Możesz też zdecydować się na voucher, umożliwiający udział w kursie „Poznaj nurkowanie”. Co kryje się pod powierzchnią wody? Jak przygotować się do zejścia na dużą głębokość? O czym pamiętać i na co uważać, aby nurkowanie dzięki voucherowi z Katalogu Marzeń mogło stać się początkiem całkiem nowej pasji? Taki kurs będzie odpowiednim prezentem dla nauczyciela, który nie boi się wyzwań lub interesuje się podwodnym światem.

Sprawdź pomysły na ekstremalne prezenty>>

Szukasz prezentu dla nauczyciela historii? Wybierz go z Katalogu Marzeń

Kto z nas nie pamięta zajęć z historii Polski czy świata, podczas których kolejne mapy i portrety królów przewijały się z szaloną prędkością? Kiedy zbliża się koniec roku albo świąteczna przerwa, można już odetchnąć z ulgą. To także świetny moment, aby wybrać prezent dla nauczyciela historii, który on zapamięta na równie długo, jak Ty imię pierwszego polskiego króla.

Takim podarunkiem może być na przykład skok na bungee, który wyzwoli mnóstwo emocji niemal w każdym. Twój nauczyciel jest fanem sportów ekstremalnych? A może jeszcze nigdy ich nie próbował, ale skrycie o tym marzy? 

Możesz też podarować mu inny voucher z Katalogu Marzeń. Ten, dzięki któremu weźmie udział w locie widokowym Cessna. Taki upominek pozwoli mu zapomnieć o codzienności i cieszyć się chwilą.

Prezent dla nauczyciela muzyki – będzie głośno

Nauczyciele muzyki, którzy zaszczepiają w nas miłość do dźwięków, zasługują na wyjątkowy upominek. Takim prezentem dla nauczyciela muzyki może się okazać wieczór we dwoje w teatrze Sabat. Tutaj nie brakuje okazji do szampańskiej zabawy i wspólnego śpiewu. Niemal każdego wieczora wnętrza teatru wypełniają się największymi przebojami muzyki rozrywkowej, które zna niemal każdy. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla nauczyciela muzyki, postaw na voucher dla dwóch osób do teatru Sabat i spraw obdarowanemu mnóstwo radości.

Sprawdź pomysły na kreatywne i artystyczne prezenty>>