POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 146 dostępnych

Pomysł na prezent dla nauczyciela na koniec roku

Zakończenie roku szkolnego to zawsze uroczysty, a dla wielu również wzruszający moment. Rozpoczynają się wakacje, ale kończy się pewien ważny etap. Jeśli szukasz prezentu dla nauczyciela na koniec roku, pozwól mu poczuć, jak bardzo jesteś mu wdzięczny za poświęcony w ostatnich miesiącach czas. Voucher na jazdę quadem sprawi, że Twój profesor poczuje w sobie dziecięcą radość i przypomni okres młodości. Niekończąca się zabawa i radość to coś, czego na torze pościgowym z pewnością nie zabraknie.

Innym pomysłem na prezent dla nauczyciela na pożegnanie przed końcem roku jest szalony lot motoparalotnią. Nauczyciel wychowania fizycznego odkryje całkiem nową dyscyplinę sportu, a dla geografa taki przelot paralotnią będzie okazją do podziwiania Ziemi z góry.

Oryginalne prezenty dla nauczyciela

Zanim wybierzemy najlepszy naszym zdaniem prezent dla nauczyciela, warto rozważyć kilka różnych opcji. Dla profesorów, którzy chcieliby odpocząć po długich miesiącach intensywnej pracy, mamy na przykład voucher na wakacje Sun & Snow. Komfortowe apartamenty nad morzem, w górach i nad jeziorami to dopiero początek przygody. Bliskość przyrody pozwoli się zrelaksować i „oczyścić” umysł, a także świetnie przygotować do kolejnego roku szkolnego.

Taki oryginalny prezent dla nauczyciela z pewnością spodoba się wszystkim, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas i poznawać nowe miejsca. Wybierz go, jeśli chcesz zaskoczyć swojego profesora.

Innym pomysłem może być udział w kursie „Poznaj nurkowanie”. Co kryje się pod powierzchnią wody? Jak przygotować się do zejścia na dużą głębokość? O czym pamiętać i na co uważać, aby nurkowanie dzięki voucherowi z Katalogu Marzeń mogło stać się początkiem całkiem nowej pasji?

Szukasz prezentu dla nauczyciela historii? Oto on!

Kto z nas nie pamięta zajęć z historii Polski czy świata, podczas których kolejne mapy i portrety królów przewijały się z szaloną prędkością? Teraz, kiedy zbliża się koniec roku albo świąteczna przerwa, można już odetchnąć z ulgą. To także świetny moment, aby wybrać prezent dla nauczyciela historii, który on zapamięta na równie długo, jak Ty imię pierwszego polskiego króla.

Takim podarunkiem może być na przykład skok na bungee, który wyzwoli mnóstwo emocji niemal w każdym. Twój nauczyciel jest fanem sportów ekstremalnych? A może jeszcze nigdy ich nie próbował, ale skrycie o tym marzy? W każdym przypadku skok na bungee będzie idealnym prezentem dla nauczyciela historii.

Możesz też podarować mu inny voucher z Katalogu Marzeń. Ten, dzięki któremu weźmie udział w locie widokowym Cessna, z pewnością zagwarantuje mu mnóstwo emocji. Pozwoli też zapomnieć o codzienności i cieszyć się chwilą.

Prezent dla nauczyciela muzyki – będzie głośno

Również nauczyciele muzyki, którzy zaszczepiają w nas miłość do dźwięków, zasługują na wyjątkowy upominek. Takim prezentem dla nauczyciela muzyki może się okazać wieczór we dwoje w teatrze Sabat. Tutaj nie brakuje okazji do szampańskiej zabawy i wspólnego śpiewu. Niemal każdego wieczora wnętrza teatru wypełniają się największymi przebojami muzyki rozrywkowej, które zna niemal każdy. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla nauczyciela muzyki, postaw na voucher dla dwóch osób do teatru Sabat i spraw obdarowanemu mnóstwo radości.