BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) od 25 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(894 opinii) od 79 zł od 59 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(442 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego: Adrenalina i Relaks
BESTSELLER
Escape room
(350 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(99 opinii) od 179 zł
NOWOŚĆ
Nauka kitesurfingu
BESTSELLER
Dream Jump - przygoda na wysokości
Gokartowe intro
(39 opinii) od 29 zł
Poznaj nurkowanie
(70 opinii) od 119 zł od 89 zł
Paintball laserowy dla dwojga
(96 opinii) od 25 zł
Spływ kajakiem dla dwojga
(93 opinii) od 39 zł
Kurs fotografii
(40 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Escape room - pokój zagadek dla grupy
Paintball dla dwojga
(17 opinii) od 119 zł
Wstęp do parku trampolin AIRO
(34 opinii) od 35 zł
Spływ deską SUP
(3 opinie) od 39 zł
Strzelanie dla nastolatków
(36 opinii) od 95 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Małe Radości
House of Attractions Kraków
(1 opinia) od 79 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 109 dostępnych

Jaki prezent dla nastolatka wybrać?

Znalezienie niezwykłego i naprawdę trafionego prezentu dla nastolatka to niełatwa sprawa i wie o tym każdy, ktoś chociaż raz głowił się nad tym, co podarować młodemu człowiekowi z okazji jego święta. Może zdecydujesz się na kurs fotografii, który z pewnością okaże się fajnym prezentem dla nastolatka. Dzięki niemu młodzież nauczy się tworzenia niepowtarzalnych kadrów i zatrzymywania w nich najważniejszych chwil. Oto kolejne prezentowe inspiracje.

Prezenty dla nastolatków na urodziny

Urodziny to dzień, na który czekamy nie tylko we wczesnym dzieciństwie. Otrzymywane w tym dniu prezenty nierzadko pomagają spełnić najskrytsze marzenia. Jeśli szukasz właśnie takiego upominku urodzinowego dla nastolatka, zdecyduj się na coś, co pozwoli mu na rozwijanie pasji. Fanom sportu polecamy na przykład naukę jazdy na rolkach pod okiem doświadczonego instruktora. Trener zaznajomi jubilata z techniką jazdy, a także zwróci uwagę na kwestię bezpieczeństwa i pomoże dopracować styl jazdy. Po takim prezencie do wyjścia na dwór nie trzeba już będzie przekonywać żadnego nastolatka!

A może masz w domu młodego muzyka – przyszłą gwiazdę estrady, który tylko czeka, żeby móc rozwinąć swój talent? Jeśli tak właśnie jest, daj mu na to szansę i jako prezent na urodziny dla nastolatka wybierz udział w lekcji gry na gitarze basowej. Emocje i doskonała zabawa gwarantowane, a gra na instrumencie to także świetny sposób na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych. Kto wie, może Twój nastolatek okaże się drugim Stevem Harrisem z Iron Maiden?

Pomysł na prezent dla nastolatków na Gwiazdkę

Boże Narodzenie również zasługuje na wyjątkową oprawę. Szkolenie Enduro dla wymagających to zatem oryginalny prezent na Gwiazdkę dla każdego nastolatka, który ma bzika na punkcie motoryzacji. Aby wziąć udział w treningu, należy umieć obsługiwać motocykl i mieć odbyte szkolenie na poziomie podstawowym. Wersja dla wymagających zakłada bowiem kilkugodzinny, w pełni bezpieczny przejazd przez doskonale dostosowany do potrzeb doświadczonych motocyklistów tor.

Podobną dawkę emocji zagwarantuje również prezent na Gwiazdkę dla nastolatka w postaci kursu „Poznaj kitesurfingu”. Olbrzymia czasza wypełniana podmuchami wiatru stanowi niezwykły napęd deski, która w ciągu kilku chwil zaczyna sunąć po powierzchni wody z szaleńczą prędkością. Szum wody pozwoli się zrelaksować i oderwać od codzienności, a nauka pod okiem instruktora bez wątpienia zapewni sporą dawkę adrenaliny.

Jaki prezent dla nastolatków na Dzień Dziecka wybrać?

Choć nie każdy z nich przyznaje się do tego przed kolegami, nastolatkowie obchodzą Dzień Dziecka równie chętnie, jak najmłodsi. Seans w kinie 7D będzie świetnym pomysłem na wieczór spędzony z przyjaciółmi lub rodziną, bo obejmuje m.in. wrażenia dotykowe czy zapachowe. W ten sposób widzowie mogą naprawdę poczuć się tak, jakby sami uczestniczyli w przygodach ulubionych bohaterów, dotychczas jedynie oglądanych na ekranie.

Dzień Dziecka to również okazja do ponownego odkrycia w sobie dziecięcej radości. Najlepiej zrobić to w profesjonalnym centrum rozrywki. Alfa Laser Game to miejsce, w którym można wziąć udział m.in. w rozgrywce paintballowej lub wejść do pokoju zagadek. Tylko od nastolatka zależy, która atrakcję wybierze – dobra zabawa gwarantowana!

Śmieszne prezenty dla nastolatków na każdą okazję

Śmiech to zdrowie, dlatego nie warto go unikać! Dzięki naprawdę fajnemu prezentowi dla nastolatka zapewnij mu codzienną dawkę radości i zaskocz go niezapomnianym upominkiem. Podczas przejazdu na badanie ciągniętym przez motorówkę z pewnością nie zabraknie okazji do radości, zwłaszcza jeśli zorganizujemy ją w gronie znajomych.

Zorbing, czyli wyścigi w wielkiej, powietrznej kuli staczającej się ze zbocza pagórka, to natomiast pomysł na prezent dla dwójki nastolatków. Wprawienie jej w ruch jest łatwe tylko na pozór, ale jeśli się to uda - kula osiąga maksymalną prędkość zaledwie w kilka sekund. Śmiechowi nie będzie końca, ale taki prezent dla nastolatków docenią przede wszystkim miłośnicy ekstremalnych atrakcji.