Załadowano 21 z 21 dostępnych

Rodzinna zabawa w parku przygód

Jaki jest sposób na weekend lub popołudnie spędzone w gronie najbliższych? Można oczywiście wybrać się do kina albo na spacer, ale znacznie ciekawsza będzie wizyta w parku rozrywki. Dzień w parku przygód dla dzieci to gwarancja doskonałej zabawy i pomysł na niezapomniany prezent na przykład z okazji Dnia Dziecka albo urodzin. W nadmorskim parku pełnym zabaw czeka mnóstwo niezapomnianych atrakcji, dzięki którym Twoje dziecko odkryje w sobie całkiem nowe pasje.

Czy może być coś lepszego niż godziny spędzone na zabawie pod gołym niebem? Z pewnością nie! Właśnie dlatego warto podarować najmłodszym voucher na wizytę w parku linowym dla dzieci. Wiele torów przeszkód o różnym stopniu trudności, kolorowe liny, a to wszystko zawieszone wysoko nad ziemią. To będzie zabawa na najwyższym poziomie!

Skoki z wysokości – sposób na niecodzienną randkę

Alternatywa dla romantycznej kolacji przy świecach? Romantyczny skok z wysokości! Skok na bungee dla dwojga sprawi, że stworzycie wspólne wspomnienia, które jeszcze bardziej Was zbliżą. Podniebna przygoda we dwoje z wahadłem w roli głównej to propozycja dla par, które są naprawdę żądne przygód.

Jeżeli natomiast wolicie nie odrywać się zanadto od ziemi albo szukacie prezentu dla rodziców, którzy preferują bardziej tradycyjne sposoby spędzania wolnego czasu – nie wahajcie się ani chwili dłużej i postawcie na wizytę w parku trampolin dla dwojga. Kto powiedział, że doskonała zabawa w basenie z gąbkami albo na podniebne akrobacje są zarezerwowana tylko dla najmłodszych?!

Sposób na relaks - nie tylko wyskoki na miasto

Ciekawym sposobem na odpoczynek, zdystansowanie się od codzienności i zapomnienie o nadmiarze obowiązków jest… wyskok. Nie chodzi tu jednak o dobrze znany „wyskok na miasto”, ale raczej o ekstremalną rozrywkę na wysokości. Skok na poduchę kaskaderską to propozycja dla tych, którzy chcieliby połączyć niecodzienne emocje z całkiem nową rozrywką.

Marzącym o karierze alpinisty polecamy natomiast ekstremalny zjazd tyrolką. Aby wziąć w nim udział, wcale nie trzeba odwiedzać parku linowego ani wyjeżdżać poza miasto. Wystarczy skorzystać z propozycji Katalogu Marzeń i zrealizować jeden z dostępnych w sklepie internetowym voucherów.

Dla tych, dla których skok na bungee to za mało

Jeżeli tradycyjny skok na bungee to dla Ciebie jeszcze „nie to” albo szukasz upominku dla osób, które sportami ekstremalnymi pasjonują się od lat, powinieneś postawić na coś naprawdę nieoczywistego. Wybierz „Przygodę na wysokości” w wersji extreme i podaruj sobie lub bliskim możliwość oddania od trzech do pięciu mrożących krew w żyłach skoków.

Skok Atrium Dive to natomiast sport ekstremalny polegający na wykonaniu kroku… w głąb olbrzymiego silosu. Dudniąca muzyka, głębia i całkowita ciemność - oto, co będzie otaczało każdego, kto odważy się zrealizować voucher na skok Atrium Dive. Znajdziesz się w gronie śmiałków czy podarujesz taki prezent komuś innemu…?