POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 20 z 20 dostępnych

Zmierz się z własnymi lękami i zasmakuj emocji, które towarzyszą realizacji przeżyć na wysokości. Wcale nie musisz być miłośnikiem sportów ekstremalnych czy fanem adrenaliny - gwarantujemy, że przygoda kilka, a może nawet kilkadziesiąt, metrów ponad ziemią to niesamowite uczucie i niezapomniane wspomnienie dla każdego, komu przyświeca dewiza „wolę być niż mieć”.

Z Katalogiem Marzeń możesz skoczyć na bungee, dowiedzieć się, na czym polega chodzenie po taśmie, czyli slackline, zjechać na tyrolce czy wybrać się do parku trampolin, gdzie porządnie naładujesz akumulatory pozytywną energią! Przygoda w parku linowym będzie świetnym pomysłem na prezent dla dwojga – zapewni aktywny wypoczynek i fantastyczną zabawę, natomiast dzień w parku przygód dla dziecka może okazać się wymarzonym prezentem z okazji Dnia Dziecka.

Sprezentuj adrenalinę i ogromną frajdę sobie lub bliskim – voucher na wybraną przygodę na wysokości sprawdzi się zarówno jako prezent na osiemnastkę, jak i prezent na 30 urodziny czy prezent walentynkowy dla aktywnej pary.