Przeżyj to z nami!
Poznaj akcję #ChcęToPrzeżyć

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do III edycji #ChcęToPrzeżyć
Jeśli chcesz otrzymasz informację o starcie kolejnej edycji oraz o innych możliwościach spełniania marzeń zostaw swój e-mail

O akcji Chcę To Przeżyć

Chcę To Przeżyć to społeczność ludzi aktywnych, którzy chcą doświadczać nowych wrażeń, próbować nowych rzeczy i żyć chwilą. 

Chcesz skoczyć ze spadochronem, latać balonem lub przejechać się lamborghini i to całkowicie za darmo? Przekonaj nas do tego! 

W formularzu powyżej podaj adres e-mail, a następnie wypełnij dodatkowe pola, w których opowiesz dlaczego to Ciebie mamy wybrać!
Wybierzemy 600 osób, które będą testować atrakcje z oferty Katalogu Marzeń. 

Testerzy marzeń będą mieli za zadanie spełniać swoje marzenia i relacjonować to na Facebooku, Instagramie, blogu i wszędzie tam, gdzie są ich znajomi i obserwujący! Im więcej postów, zdjęć i filmów tym lepiej! Będziecie walczyć o kolejne etapy.

Akcja składa się z III etapów i w każdym będą nowe atrakcje. Stawka jest wysoka, bo w III etapie, na najaktywniejszych testerów czeka skok spadochronowy, lot balonem i inne wystrzałowe atrakcje!

Nagrodą główną jest roczny abonament do Katalogu Marzeń o łącznej wartości 2 400 złotych!

Dołącz do nas i wspólnie spełniajmy marzenia!

Dzika karta - gwarantowane miejsce w każdym etapie

Dzika karta to gwarantowane miejsce w każdym etapie akcji dla jednej wybranej przez Jury osoby.

Aby walczyć o Dziką Kartę, należy poprawnie przesłać zgłoszenie, uzupełnić podstawowe dane, oraz:

  • podać link minimum do swojego profilu na Facebooku i Instagramie
  • przekonująco odpowiedzieć na pytanie w formularzu
  • wyróżnić się na tle pozostałych zgłoszeń.

Możesz napisać wierszyk, zaśpiewać piosenkę, narysować komiks, nagrać film - zupełna dowolność. Przygotowaną pracę należy udostępnić na swoich profilach oraz oznaczyć Katalogu Marzeń oraz Chcę To Przeżyć, a także dodać hashtag akcji #ChcęToPrzeżyć.

Najbardziej zaangażowana osoba dowie się o tym, że dostała Dziką Kartę dzień przed ogłoszeniem oficjalnych wyników. Ale Uwaga - to nie znaczy, że nie trzeba być aktywnym w kolejnych etapach! Z każdego marzenia trzeba będzie zdać relację

Co można testować?

W każdym z 3 etapów będziesz miał okazję testować inne atrakcje dostępne w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Aglomeracji Śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Szczecinie.

Będą na Ciebie czekać gokarty, dream jump, off road, lot motoparalotnią, lot w aerotunelu, kurs sushi, a w finale m.in. skok spadochronowy i lot balonem!

Marzyciele w akcji

Harmonogram

Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania najpozytywniejszych Marzycieli na Świecie! Zgłoszenia przyjmujemy od 20 marca do 30 kwietnia.

I etap - do 16.06 możecie przesyłać swoje relacje
Daj znać swoim znajomym i fanom jak było, wrzuć zdjęcia, filmiki, oznacz nas i miejsce, w którym byłaś/eś. Pamiętaj, że oceniamy jakość relacji, zaangażowanie Twoich znajomych i Twoją pozytywną kreatywność.

II etap - 24.06 - 26.07

III etap - 1.08-30.08

Wielki finał - w połowie września

Dokładne terminy będziemy podawać na bieżąco.

Kim jesteśmy

KatalogMarzen.pl

Pewnie zastanawiasz się, kto tak wspiera Marzycieli i stoi za całą akcją? To firma Katalog Marzeń! Oferujemy prezenty w formie przeżyć - znajdziesz u nas ponad 5000 atrakcji w całej Polsce, dla każdego i na każdą okazję.

Chcemy Wam pokazać, że realizacja marzeń jest na wyciągnięcie ręki.
Dołącz do naszej marzycielskiej społeczności i ciesz się wielkimi przeżyciami a nie małymi przedmiotami.

Partnerzy akcji

ZALOGUJ SIĘ