Przeżyj to z nami!
Poznaj akcję #ChcęToPrzeżyć

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.
Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnej edycji zapisz się do newslettera.

O akcji Chcę To Przeżyć

Chcę To Przeżyć, to społeczność ludzi aktywnych, którzy chcą doświadczać nowych wrażeń, próbować nowych rzeczy i żyć chwilą. Dotychczas tylko na facebooku, a teraz także w praktyce. Chcemy Was bowiem zaprosić do testowania marzeń, czyli umożliwić bezpłatną realizację różnych atrakcji z oferty Katalogu Marzeń.

Pewnie zastanawiasz się gdzie jest haczyk. Nie ma! No dobra - prawie nie ma... Cała trudność polega na tym, że musisz nas przekonać abyśmy to właśnie Ciebie zaprosili do testowania marzeń. Wybierzemy setki Testerów Marzeń z całej Polski! Pełna lista miast nie jest jeszcze znana - podamy ją już niebawem!

Każdy wybraniec przetestuje marzenie, a następnie zawalczy o kolejny etap! Twoim zadaniem będzie zamieszczenie relacji z przeżytego marzenia na Facebooku, Instagramie, blogu czy gdzie tylko są znajomi i obserwujący! Im więcej wstawisz wpisów z realizacji marzenia, tym wyższe są Twoje szanse na dostanie się do kolejnego etapu i testowanie kolejnych marzeń! Stawka jest wysoka, bo w III etapie, na najaktywniejszych testerów czeka skok spadochronowy, lot balonem i inne wystrzałowe atrakcje!

Nagrodą główną jest roczny abonament do Katalogu Marzeń o łącznej wartości 2 400 złotych!

Co można
testować?

Nasza akcja składać się będzię z 3 etapów. Do pierwszego etapu spośród wszystkich zgłoszeń wybieraliśmy 600 Marzycieli. Każdy z wybrańców będzie mógł zrealizować jedną z kilku zaproponowanych przez nas atrakcji w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Aglomeracji Śląskiej, Poznaniu. Już teraz możesz zacząć się zastanawiać czy chcesz wybrać się na gokarty, off road, przeżyć driftową przygodę, wejść w świat wirtualnej rzeczywistości a może wykonać Dream Jump lub poznać wakeboarding?

W kolejnych etapach czekają lot motoparalotnią, lot w aerotunelu, flyboard, jazda Monster Truckiem, kurs sushi, degustacja piwa - to tylko niektóre atrakcje, więcej informacji będziemy podawać z czasem - śledźcie naszego Facebooka.

A w wielkim finale coś dla naprawdę odważnych, czyli m.in. skok spadochronowy i lot balonem! 

JUŻ NIEBAWEM WYJAWIMY PEŁNĄ LISTĘ ATRAKCJI DOSTĘPNYCH W III ETAPIE, KTÓRA BĘDZIE WIDOCZNA PONIŻEJ. 

Kim jesteśmy

KatalogMarzen.pl

Pewnie zastanawiasz się, kto tak wspiera Marzycieli i stoi za całą akcją? Nikt inny jak firma Katalog Marzeń! Oferujemy prezenty w formie przeżyć - znajdziesz u nas ponad 4000 atrakcji w całej Polsce, dla każdego i na każdą okazję.

Chcemy Wam pokazać, że realizacja marzeń jest na wyciągnięcie ręki.

Pamiętajcie, że marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia! A my w tym pomagamy i pragniemy zarażać naszym entuzjazmem w podejmowaniu wyzwań i kolekcjonowaniu wspomnień. Bo wiemy, że warto! Dołącz do naszej marzycielskiej społeczności i ciesz się wielkimi przeżyciami, nie małymi przedmiotami.

Marzyciele w akcji

Co sądzą uczestnicy I. edycji o akcji Chcę to przeżyć? Przeczytajcie:

Aga Biernacka – zwyciężczyni I. edycji akcji #ChcęToPrzeżyć

Właśnie ta akcja uświadomiła mi jak wiele tracę odkładając marzenia na później. Na wieczne jutro. Tłumacząc „nie mam kasy”, „nie mam czasu”, „nie mam odwagi”. Czasu i kasy nigdy nie będzie wystarczająco. Po prostu zacznij DZIAŁAĆ! Nie czekaj na zbieg okoliczności tak jak ja. Mi się udało. Miałam ogromne szczęście. Teraz sama wyznaczam sobie cele i dążę do nich. Wszystko co robię teraz ma jakiś cel i sprowadza się ku jednemu- SPEŁNIANIU MARZEŃ.

Adrian Borek – finalista I. edycji akcji #ChcęToPrzeżyć

Zawsze uważałem, że nic nie dzieje się przypadkiem. Wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, aby coś mogło się wydarzyć. Tak było także ze mną. Kliknięcie w reklamę, zaangażowanie i ogromna determinacja znalazły swoje odzwierciedlenie w akcji chce to przeżyć oraz spowodowały, że jestem tutaj gdzie właśnie się znajduje. Nie miałoby to miejsca, gdyby nie pomoc osób, które przyczyniły się do mojego sukcesu. A więc: mojej dziewczyny, która dzielnie znosiła trudy moich wymysłów i stała się etatowym operatorem moich socialów, dzięki Ani (fotograf), która doskonale pomogła uwiecznić moje poczynania, a także wszystkich osób, które komentowały/udostępniały/lajkowały/serduszkowały i śledziły moje postępy w tym projekcie. Dziękuję Wam bardzo serdecznie – jesteście mega! Na skok przygotowałem coś nietuzinkowego – więc jeśli czas pozwoli oraz pogoda – to będzie prawdziwa petarda. Projekt chce to przeżyć to dostarczył mi wielu pozytywnych emocji, dzięki czemu poznałem wielu ciekawych ludzi doskonale się przy tym bawiąc. Wielkie ukłony dla Twórców! Stokrotne dzięki – chciałem to przeżyć – przeżyłem to.

Sonia i Adam z The Jarząbki Blog -  finaliści I. edycji akcji #ChcęToPrzeżyć

Chcieliśmy to przeżyć i przeżyliśmy drogę do finału. Zdajemy sobie sprawę z tego że byliśmy dość nietypowymi uczestnikami, bo przecież było nas dwoje. Ale dzięki temu frajdy i radochy z zadań mieliśmy też dużo więcej! Trochę z zazdrością podchodzimy do nowej edycji... bo tak bardzo chcielibyśmy znów przeżyć warsztaty cukierkowe (to była słodka rewelacja!), off road czy lot balonem. 3mamy kciuki za nowych uczestników - zgłaszajcie się, na bank nie będziecie żałować!

Zobacz zdjęcia Uczestników akcji #ChcęToPrzeżyć: 

Partnerzy akcji

Tutaj już wkrótce pojawi się lista Partnerów akcji, dzięki którym będziecie mogli spełniać marzenia.

                                   

Harmonogram

Ahoj Marzyciele, wiemy, że tak samo jak my nie możecie się doczekać startu najpozytywniejszej akcji, której celem jest spełnienie marzeń aż 600 osób! Poniżej prezentujemy ramowy harmonogram akcji, terminy mogą nieznacznie się zmienić (o czym będziemy Was informować na bieżąco zarówno na naszej stronie jak i Facebooku). 

Obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania najpozytywniejszych Marzycieli na Świecie - zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia.

15 maja - ogłoszenie wyboru 600 Marzycieli, którzy zostali przyjęci do akcji - jeśli się zarejestrowałaś / eś tego dnia otrzymasz mail z informacją o tym czy wchodzisz do akcji. 

21 maja - rozpoczęcie I etapu, do tego czasu wszyscy Marzyciele muszą wybrać jedno marzenie z dostępnej w profilu listy. A następnie je zrealizować i zrelacjonować w mediach społecznościowych - na relacje macie czas do 18.06

25.06 - tego dnia ogłosimy, którzy z Uczestników przechodzą do II etapu. Wybierzemy 200 osób, które ponownie będą mogły zrealizować jedno marzenia z listy ale uwaga! Teraz stawka wzrasta, wzrasta też poziom adrenaliny zwiazanej z atrakcjami do wyboru w tym etapie. Zadanie Uczestników? Dokładnie takie samo jak w poprzednim etapie, daj znać swoim znajomym jak było, wrzuć zdjęcia, filmiki, oznacz nas i miejsce, w którym byłaś/ eś. Pamiętaj, że oceniami jakość relacji, zaangażowanie Twoich znajomych i Twoją pozytywną kreatyność. Zaskocz nas :) 

Uczestnicy II etapu mają czas do 30.06 na wybór atrakcji do testowania ale liczba miejsc na niektóre z nich jest ograniczona a liczy się kolejność zgłoszeń. 

06.08 - tego dnia ogłosimy kto wchodzi do wielkiego finału, stawka jest wysoka, miejsc w finale jest maksymalnie 20 a atrakcje do zrealizowania do między innymi lot balonem, skok ze spadochronem, jazda superautami (Lamborghini, Ferrari i wiele innych)

03.09 - do tego dnia macie czas na relizację marzeń z III etapu i zrelacjonowanie ich na Facebooku, Instagramie i gdzie tylko przyjdzie Wam do głowy.

Kto zwycięży w finale? Ogłosimy to w połowie września, dokładną datę podamy bliżej terminu!