Przeżyj to z nami!
Poznaj akcję #ChcęToPrzeżyć

Spełniaj swoje marzenia, a my za to zapłacimy. Zostań testerem marzeń! 

#ChcęToPrzeżyć to najpozytywniejsza akcja w internecie! Szukamy osób, które nie boją się marzyć i marzenia spełniać. Co roku wybieramy kilkaset osób, które mają możliwość testowania oferty Katalogu Marzeń zupełnie za darmo!

Zasady są proste:

  1. Rejestrujesz się, przekonujesz nas, że to właśnie Ty powinnaś/ powinieneś zostać testerem marzeń.

  2. Wybierasz atrakcje do testowania i mówisz nam jak było.

  3. Jesteś super! Przechodzisz do kolejnych etapów i realizujesz kolejne marzenia! 
     

Zobacz akcję #ChcęToPrzeżyć


Marzycielu, ze względu na pandemię IV edycję akcji #ChcęToPrzeżyć przesunęliśmy na kolejny rok. Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy ruszymy z zapisami do kolejnej edycji #ChcęToPrzeżyć, zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Co można testować?

W każdym z 3 etapów będziesz miał okazję testować inne atrakcje dostępne w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Aglomeracji Śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Szczecinie.

Będą na Ciebie czekać gokarty, dream jump, off road, lot motoparalotnią, lot w aerotunelu, kurs sushi, a w finale m.in. skok spadochronowy i lot balonem!

Marzyciele w akcji

opinie opinie mobile

Kim jesteśmy

KatalogMarzen.pl

Pewnie zastanawiasz się, kto tak wspiera Marzycieli i stoi za całą akcją? To firma Katalog Marzeń! Oferujemy prezenty w formie przeżyć - znajdziesz u nas ponad 5000 atrakcji w całej Polsce, dla każdego i na każdą okazję.

Chcemy Wam pokazać, że realizacja marzeń jest na wyciągnięcie ręki.
Dołącz do naszej marzycielskiej społeczności i ciesz się wielkimi przeżyciami a nie małymi przedmiotami. Chcesz wiedzieć więcej o Katalogu Marzeń? Zapraszamy na stronę Katalog Marzeń - o nas

ZALOGUJ SIĘ