Dołącz do 600 osób, których marzenia
spełnimy w tym roku!

Zarejestruj się już dziś!
Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia.

O akcji Chcę To Przeżyć

Chcę To Przeżyć, to społeczność ludzi aktywnych, którzy chcą doświadczać nowych wrażeń, próbować nowych rzeczy i żyć chwilą. Dotychczas tylko na facebooku, a teraz także w praktyce. Chcemy Was bowiem zaprosić do testowania marzeń czyli umożliwić bezpłatną realizację różnych atrakcji z oferty Katalogu Marzeń.

Pewnie zastanawiasz się gdzie jest haczyk. Nie ma! No dobra - prawie nie ma... Cała trudność polega na tym, że musisz nas przekonać abyśmy to właśnie Ciebie zaprosili do testowania marzeń. Wybierzemy aż 600 osób z całej Polski. Realizacja marzeń będzie się odbywać na terenie Warszawy, Krakowa, Poznania, Trójmiasta, Wrocławia oraz Śląska. Podczas rejestracji musisz określić lokalizację, w której chcesz realizować testowanie atrakcji,

Każdy wybraniec będzie mógł przetestować przynajmniej jedną wybraną przez siebie atrakcję a Twoim zadaniem będzie zamieścić relację z przeżytego marzenia na facebooku, instagramie, na blogu czy gdzie tylko są znajomi i obserwujący! Im więcej wstawisz wpisów z realizacji marzenia, tym bardziej zwiększysz swoją szansę na dostanie się do kolejnego etapu i testowanie kolejnych marzeń!

Nagrodą główną jest roczny abonament do Katalogu Marzeń o łącznej wartości 2 400 złotych!

Co można
testować?

Nasza akcja składać się będzię z 3 etapów. Do pierwszego etapu spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 600 Marzycieli. Każdy z wybrańców będzie mógł zrealizować jedną z kilku zaproponowanych przez nas atrakcji w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Aglomeracji Śląskiej, Poznaniu. Już teraz możesz zacząć się zastanawiać czy chcesz wybrać się na gokarty, off road, przeżyć driftową przygodę, wejść w świat wirtualnej rzeczywistości a może wykonać Dream Jump lub poznać wakeboarding?

W kolejnych etapach czekają na Ciebie lot motoparalotnią, lot w aerotunelu, flyboard, jazda Monster Truckiem, kurs sushi, degustacja piwa - to tylko niektóre atrakcje, więcej informacji będziemy podawać z czasem - śledźcie naszego Facebooka.

A w wielkim finale coś dla naprawdę odważnych, czyli m.in. skok spadochronowy i lot balonem!

Kim jesteśmy

KatalogMarzen.pl

Pewnie zastanawiasz się, kto tak wspiera Marzycieli i stoi za całą akcją? Nikt inny jak firma Katalog Marzeń! Oferujemy prezenty w formie przeżyć - znajdziesz u nas ponad 4000 atrakcji w całej Polsce, dla każdego i na każdą okazję.

Chcemy Wam pokazać, że realizacja marzeń jest na wyciągnięcie ręki.

Pamiętajcie, że marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia! A my w tym pomagamy i pragniemy zarażać naszym entuzjazmem w podejmowaniu wyzwań i kolekcjonowaniu wspomnień. Bo wiemy, że warto! Dołącz do naszej marzycielskiej społeczności i ciesz się wielkimi przeżyciami, nie małymi przedmiotami.

Marzyciele w akcji

Zdjęcia Testerów Marzeń z pierwszej edycji akcji Chcę to przeżyć