o prezentach
Codziennie nowe GORRRĄCE wakacyjne oferty zobacz >>

Silversów nic nie powstrzyma! Kto wygrał tegoroczną akcję #Chcę To Przeżyć Silver?

Ocena artykułu: 4.4/5(7 opinii )
Data aktualizacji: 2024-02-16

Potrafią długo rozmawiać przez telefon. Nic w tym dziwnego, mają przecież w zanadrzu dużo historii. Gotowi są chwytać każdą okazję, by spróbować czegoś nowego i poczuć dreszczyk emocji. Tegoroczna, wyjątkowa „srebrna” edycja pokazała nam, że życie zaczyna się po pięćdziesiątce!

Jeśli wydaje Wam się, że po 55 roku życia pozostaje już tylko włożyć ulubione kapcie i zasiąść przed telewizorem, to jesteście w błędzie! Silversi uwielbiają wyzwania, a na emeryturze wreszcie odzyskują czas, by spełniać marzenia. Co najchętniej robią? Strzelają na strzelnicy, jeżdżą na gokartach, a nawet skaczą ze spadochronem! 

Przyznajemy, kiedy startowaliśmy z akcją #Chcę To Przeżyć Silver nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać. Czy ktoś się w ogóle zgłosi? Jakie atrakcje zaproponować, by dać Silversom radość? Okazało się, że nasze obawy były całkowicie nieuzasadnione, bo wpłynęło aż 400 zgłoszeń!

Wybraliśmy spośród nich 109 Testerów Marzeń, którzy walczyli o:

 • roczny abonament na spełnianie marzeń (o wartości 2400 zł) dla zwycięzcy, 
 • półroczny abonament (o wartości 1200 zł) dla uczestnika, który zajmie drugie miejsce, 
 • kwartalny abonament (o wartości 600 zł) dla uczestnika, który zajmie trzecie miejsce. 

W ścisłym finale znalazło się 11 nieustraszonych Silversów! 

Jakie atrakcje czekały na Silversów? 

#Chcę To Przeżyć to akcja, która ma dać szansę do robienia niesamowitych rzeczy. Dlatego dobierając atrakcje dla uczestników „srebrnej” edycji kierowaliśmy się dewizą: „marzenia nie mają terminu ważności”. W I etapie Testerzy Marzeń mogli wybrać: 

 • warsztaty czekoladowe
 • Flyboard
 • zwiedzanie Muzeum Iluzji
 • gokarty 
 • rejs po Wiśle 
 • degustację wina
 • nurkowanie. 

Wszystkie te atrakcje realizowane były w Warszawie (lub okolicach). 

W drugim etapie zaproponowaliśmy uczestnikom: 

 • lot widokowy nad Warszawą
 • jazdę quadem
 • jazdę offroad
 • kurs sushi
 • symulator lotu 
 • jazdę Subaru

Z kolei w ścisłym finale akcji, Silversi zgłaszali chęć testowania: 

 • skoku ze spadochronem
 • lotu balonem
 • jazdy Subaru Impreza lub Mitsubishi Lancer Evo
 • popołudnia SPA
 • weekendu na Mazurach. 

Chyba największym zaskoczeniem dla nas było to, że Silversi najbardziej chcieli przetestować… skoki ze spadochronem! Adrenalina i ekstremalne emocje, właśnie tego chcą doświadczać seniorzy. 

Emerytura na wysokich obrotach! 

Dzięki #Chcę To Przeżyć Silver poznaliśmy wielu fascynujących ludzi, którzy nie zamierzają zwalniać tempa. Wielu z nich przed dołączeniem do akcji aktywnie spełniało marzenia. Podróże, sport i nowe doświadczenia to dla nich codzienność, którą chętnie dzielą się w internecie. Nie tylko na mediach społecznościowych, ale też na blogach, fanpage’ach i własnych kanałach YouTube! 

Czy nagrywanie filmów to problem dla osoby po 55 roku życia? Absolutnie nie! W relacjach Silversów widać ich swobodę, luz i dystans do siebie. Uśmiechają się do kamery, chętnie pozują do fotek, robią zabawne miny i wręcz „zarażają” uśmiechem. Ich relacje są szczere i kreatywne. Selfie opanowali do perfekcji, a do robienia innych ujęć angażują bliskich i obcych ludzi, z którym szybko znajdują wspólny język. 

Finał wyjątkowej edycji #Chcę To Przeżyć za nami

14 października w Małej Sicilii di Stefano Terrazzino odbył się wielki finał, na którym wreszcie wyłoniliśmy zwycięzców. Cóż to był za wieczór! 

Wśród gości znalazła się sama Mądra Babcia, czyli Beata Borucka. Blogerka i założycielka Silver TV. Kobieta z klasą, pełna energii i aktywna, która niezwykle inspiruje. Podczas imprezy mieliśmy wreszcie czas na długie rozmowy o przeżyciach, przygodach i tym, jak to było kiedyś. Oczywiście, nie bylibyśmy Katalogiem Marzeń, gdybyśmy nie dostarczyli wyjątkowych atrakcji na takim evencie. Wybraliśmy taniec, ale nie byle jaki. Na parkiet zaprosił naszych gości sam Stefano Terrazzino!

No dobrze, to kto wygrał abonament na spełnianie marzeń?

Nagrodę główną przyznaliśmy niezwykłej osobie, która zdecydowała się spełnić 3 śmiałe marzenia. Co to było? Nasza Testerka sprawdzała, jakie to uczucie nurkować, latać nad Warszawą i… skakać ze spadochronem. Była zatem głęboko pod wodą, wysoko wśród chmur, aby ostatecznie wylądować na własnych nogach! 

Przedstawiamy zwycięzców #Chcę To Przeżyć Silver: 

Pierwsze miejsce i roczny abonament na spełnianie marzeń wygrała Jolanta Rydkodym 

Drugie miejsce i półroczny abonament na spełnianie marzeń wygrała Anna Misztal 

Trzecie miejsce i kwartalny abonament na spełnianie marzeń wygrała Marzanna Kamińska 

Serdecznie gratulujemy! 

Ta edycja Chcę to Przeżyć bardzo nas zaskoczyła

Oczywiście pozytywnie. Dla Agnieszki, która koordynuje projekt i zajmuje się kontaktem z uczestnikami, była to prawdziwa lekcja z komunikacji między pokoleniami. Silversi nie lubią pisać maili, zdecydowanie chętniej decydują się na kontakt bezpośredni. Podczas jednej z takich rozmów, Agnieszka miała okazję posłuchać o dancingach i poznać historie, które skłoniły seniorów do zgłoszenia się do #Chcę To Przeżyć. Zdradzimy tylko, że niektórzy z pompą zaczynali nowy etap swojego życia. A my… trzymaliśmy kciuki i wspieraliśmy ich w tym, by każda przygoda przynosiła czystą radość. 

Chcesz zostać Testerem Marzeń? 

Tak się składa, że my chcemy spełniać marzenia każdego! Planujemy kolejną edycję #Chcę To Przeżyć, tym razem bez ograniczeń wiekowych (jedynym warunkiem będzie pełnoletniość). Dlatego, jeśli Silversi zainspirowali Cię do działania i chcesz wygrać abonament na spełnianie marzeń, obserwuj nas na Facebooku, Instagramie i zaglądaj na stronę akcji #Chcę To Przeżyć. 

Ocena artykułu: 4.4/5(7 opinii )
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. Marzeń
Uwielbiam oglądać wschód słońca z kubkiem mocnej kawy i w dobrym, kocim towarzystwie. Dzielę marzenia na te małe, które staram się spełniać codziennie. Zaliczam do nich drobne przyjemności, dobrą literaturę, wciągające seriale i pyszne jedzenie. Marzenia przez duże "M" to z kolei podróże, najlepiej takie, które gwarantują zastrzyk adrenaliny.

Data publikacji: 2022-10-17

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!