Kurs baristy
(72 opinii) od 399 zł
Kurs barmański
(17 opinii) od 749 zł
Zostań barmanem
(16 opinii) od 189 zł
Amatorski kurs sommelierski
(20 opinii) od 399 zł
Zostań domowym baristą
(9 opinii) 175 zł

Załadowano 7 z 7 dostępnych

Kurs baristyczny – komu podarować go na prezent?

Jeśli zastanawiasz się, kto na pewno ucieszy się z prezentu w postaci vouchera na kurs domowego baristy, podpowiadamy: absolutnie każdy miłośnik aromatu świeżo zmielonej kawy! Taki upominek będzie strzałem w dziesiątkę zarówno dla dziadka, który najciekawsze wieczory spędza w domowym zaciszu, jak i dla wiecznie zapracowanych rodziców, którzy z trudem znajdują czas na dopicie porannego espresso. Z możliwości udziału w kursie baristy ucieszy się również siostra, której plan na co dzień jest po brzegi wypełniony nauką do kolejnych egzaminów albo kolokwiów. Nic nie pobudza do działania bardziej niż kawa o intensywnym smaku, głębokim kolorze i kremowej teksturze. Dzięki kursowi baristy z Katalogu Marzeń Twoim najbliżsi będą się mogli o tym przekonać na własnej skórze. Podaruj im odrobinę płynnego szczęścia i przy najbliższej okazji wręcz niewielką kopertę z voucherem na profesjonalny kurs baristy.

Kurs barmański – gwarancja szampańskiej zabawy

A może masz wokół siebie osoby, które nie wyobrażają sobie weekendu bez tańców i zabawy? Prawdziwe dusze towarzystwa, pełne otwartości i pozytywnych emocji? Każda godzina spędzona w ich towarzystwie to gwarancja świetnej zabawy, która dzięki Tobie może od dziś stać się jeszcze lepsza. Jak to zrobić? Na prezent dla imprezowego brata albo przyjaciółki wybierz kurs barmański. Pod okiem profesjonalisty będzie się można w jego trakcie nauczyć m.in. przygotowywania najpopularniejszych i najbardziej wymyślnych drinków.

Twoi znajomi to królowie „domówek”, którzy zamiast klubowego parkietu wolą imprezy dużym pokoju i kuchni? W takim razie wybierz voucher „Zostań barmanem w swoim domu”. W ten sposób sprawisz, że wspólnie spróbujcie czterech wybranych drinków, a wszystkie niezbędne składniki wraz z filmem instruktażowym znajdziecie w bezpiecznie i elegancko zapakowanym pudełku. Czas zacząć imprezę!

Szykuje się impreza pełna niespodzianek – co jeszcze podarować przyszłemu barmanowi?

Poza pysznymi drinkami stworzonymi na kursie barmańskim, podczas doskonałego wieczoru nie może zabraknąć też innych rozrywek. Może jedną z nich będzie na przykład karciana rozgrywka dla grupy albo wracające ostatnio do łask i na nowo odkrywane gry planszowe? Taka atrakcja to przepis na świetną zabawę. Tym bardziej że dzięki Katalogowi Marzeń zyskasz szansę na samodzielne stworzenie talii kart albo zestawu do gry w „planszówki”! Jedyne, co Cię ogranicza, to wyobraźnia, więc zamknij na chwilę oczy i zastanów się, w jaki sposób chciałbyś spersonalizować swoją grę. Może na koniec podarujesz ją na przykład młodszemu rodzeństwu? Albo zagrasz wspólnie z grupą najbliższych przyjaciół? Opcji jest wiele, a każda z nich przyniesie wiele frajdy.

Zostań sommelierem, czyli kolejny krok na drodze do perfekcji

Jeśli masz w rodzinie amatorów wina, podaruj im prezent, który spełni ich najskrytsze marzenia. Zamiast tradycyjnej butelki, postaw raczej na voucher pełen emocji. Stanie się on jednocześnie biletem wstępu na amatorski kurs sommelierski. Podczas tych zajęć, Twoi bliscy staną przed szansą zdobycia teoretycznej i praktycznej wiedzy na temat najróżniejszych gatunków wina pochodzących z najdalszych zakątków świata. Białe, czerwone, różowe… W tym miejscu wszystko dopiero się zaczyna! Wspólnie ze znawcą winogronowego trunku, (nie)winni marzyciele cofną się w czasie wprost do starożytnej Grecji i Rzymu, odwiedzą zielone wzgórza Gruzji, a także rozległe krainy Australii czy ocienione włoskie winnice. Czy trzeba mówić coś więcej, abyś zamiast kursu baristy wybrał spotkanie z sommelierem?

Dlaczego kurs baristy i barmana to prezent idealny?

Jeśli, mimo naszych przekonywań i najróżniejszych propozycji, wciąż zastanawiasz się, dlaczego kurs baristy lub barmana będzie prezentem doskonałym, podpowiadamy! Taki upominek spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy lubią spędzać czas w naprawdę różny sposób. Voucher na kurs parzenia kawy podarujesz na mniejsze i większe okazje, za każdym razem wywołując uśmiech na twarzy obdarowanego. Kurs barmana w domowym zaciszu zaspokoi natomiast potrzeby każdego miłośnika imprez w czterech ścianach. Dla każdego coś… wystrzałowego!