Stwórz własny Las w Słoiku
(147 opinii) od 99 zł
NOWOŚĆ
Warsztaty w hucie szkła
Warsztaty ceramiczne
(39 opinii) od 155 zł
Kurs chustowania
(1 opinia) 279 zł
Warsztaty wyrabiania mydła
(3 opinie) od 199 zł
Kurs Projektowania Wnętrz online
(1 opinia) od 399 zł 199 zł
Voucher otwarty do Sztukarni
(5 opinii) od 150 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 32 dostępnych

Kursy kreatywne dla kochających relaks

Szukasz pomysłu na prezent, który nie tylko zaskoczy obdarowanych, ale też pozwoli im się zrelaksować? W takim razie prawdziwym strzałem w dziesiątkę będzie voucher na udział w warsztatach wyrabiania mydła.

Pod okiem doświadczonych instruktorów, uczestnicy szkolenia poznają technikę tworzenia pieniących się pod wpływem wody kostek. Dowiedzą się, jakie przyprawy czy kwiaty warto dodać, aby tradycyjna kostka mydła stała się nie tylko spersonalizowanym kosmetykiem, ale też wyjątkową ozdobą.

Warsztaty odbywają się w krakowskim Smaku Sztuki, gdzie w powietrzu unosi się mieszanka najpiękniejszych, mydlanych aromatów. Wybierz się tam sam, podaruj taki voucher na warsztaty wyrabiania mydła bliskim albo zabierz ze sobą przyjaciółkę i wspólnie odkryjcie tajemnice tworzenia kolorowych, pachnących kostek.

Kursy kreatywne dla komputerowych geeków

Żeby doskonalić swoje umiejętności i się szkolić wcale nie trzeba wychodzić z domu. Wie o tym każdy, kto choć raz spróbował swoich sił w kursie internetowym. W Katalogu Marzeń propozycji takich zajęć nie brakuje, a w ofercie znajdziesz na przykład otwarty voucher na kursy programistyczne i komputerowe. Do wyboru są aż cztery rozmiary, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Podczas takiego kursu programistycznego online nadarzy się niecodzienna okazja do poznania podstaw pracy programisty i zaznajomienia się z informatycznym rynkiem pracy. Bez względu na to, czy marzysz o karierze w IT, czy tylko interesujesz się programowaniem hobbistycznie, otwarty kurs komputerowy będzie świetną szansą do rozwoju.

Online nauczysz się też grać w szachy. Nie bez przyczyny ta gra zdobywa ostatnio szczyty popularności. Tutaj liczy się umiejętność planowania, refleks i zdolności taktyczne.

Ktoś z Twoich bliskich spodziewa się dziecka? A może masz wokół siebie młodych rodziców, którzy dopiero uczą się nowej rzeczywistości? W obu przypadkach, jeśli szukasz prezentu z przyszłością, możesz wybrać na przykład voucher na naukę chustowania.

Dzięki takiemu kursowi obdarowani dowiedzą się, jak odciążyć kręgosłup podczas wielogodzinnego noszenia swojej pociechy, dadzą jej poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a przy okazji poznają całkiem nowy sposób na wykorzystanie materiału. Nauka chustowania to świetny prezent dla wszystkich, którzy chcieliby się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

Kursy kreatywne dla miłośników czterech kątów

Miłośnikom własnych „czterech ścian” i tym, którzy czas najchętniej spędzaliby w warsztacie stolarskim, szczególnie polecamy voucher na kurs stylizacji mebli. Taki prezent dla siebie lub najbliższych będzie okazją do przetestowania profesjonalnych narzędzi, a także zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu ozdabiania mebli.

Masz w domu półkę, która pamięta poprzednią dekadę? Z sentymentem trzymasz stary taboret albo krzesło, któremu brakuje fragmentu nogi? Doskonale! Zabierz je ze sobą do pracowni w Poznaniu i daj im drugie życie. Z pewnością fantastycznie ozdobią Twoje wnętrze.