Załadowano 10 z 10 dostępnych

Monster Truck dla dzieci – rozbudź pasję w najmłodszych

Czy dzieci mogą jeździć autem i to niczym zawodowi kierowcy? Choć odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista, nie każdy wie, że w Katalogu Marzeń mamy do zaoferowania vouchery na przejazd Monster Truckiem dla dzieci. Jak to możliwe? Olbrzymia na co dzień maszyna została idealnie przystosowana do wymagań najmłodszych i oczywiście zmniejszona. Dzięki temu, Monster Truck dla dzieci to świetny prezent dla najmłodszych fanów motoryzacji i prędkości. Jesteśmy przekonani, że taki upominek spodoba się zarówno małym, jak i nieco starszym dzieciakom, więc możesz podarować go na przykład siostrze albo synowi.

Jeszcze bardziej ekstremalne Monster Trucki

Jeśli myślisz, że jazda Monster Truckiem polega tylko na kręceniu kierownicą, zmianie biegów i naciskaniu pedałów – nic bardziej mylnego! Marzącym o znacznie większej dawce emocji proponujemy voucher na… tratowanie wraków! Jak to możliwe? Monster Truck to maszyna o naprawdę dużych gabarytach, która bez trudu poradzi sobie z tradycyjnymi autami. I właśnie dlatego w Katalogu Marzeń dajemy możliwość spróbowania swoich sił w tej niecodziennej aktywności. Jesteśmy pewni, że tratowanie wraków Monster Truckiem pomoże się zrelaksować i pozbyć stresu, a także, że tych kilkadziesiąt minut spędzonych na specjalnie przygotowanym terenie zapewni mnóstwo rozrywki. Podaruj prezent w postaci szansy na tratowanie wraków Monster Truckiem zapracowanemu na co dzień tacie albo przyjaciółce borykającej się z nadmiarem obowiązków i patrz, jak Twoim najbliżsi doskonale się bawią, zapominając przy tym o codzienności i tzw. dorosłym życiu!

Jazda Monster Truckiem – pomysł na wyjątkową randkę

Randka nie musi oznaczać kolacji przy świecach albo wspólnego wyjścia do kina na kolejną amerykańską komedię romantyczną. Znacznie ciekawiej byłoby przecież przeżyć wspólnie niezapomniane emocje, które zagwarantują wspomnienia na całe życie, prawda? Z takiego samego założenia wychodzimy w Katalogu Marzeń i dlatego mamy dla Ciebie voucher na ekstremalną jazdę Monster Truckiem dla dwojga jako alternatywę tradycyjnego spotkania z drugą połówką. Pod prezentem ze słowami „Monster Trucki Katowice”, „Kraków” albo „Warszawa” kryje się od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut przygody, w której weźmiecie udział siedząc we wnętrzu jednej z najbardziej wytrzymałych maszyn dostępnych dziś na rynku. Jazda Monster Truckiem w stolicy okaże się nie tylko doskonałą zabawą, ale też okazją do przetestowania Waszej relacji w naprawdę niecodziennych warunkach. Jedno z Was będzie kierowcą, a drugie zajmie fotel pasażera. W połowie przejazdu oczywiście nastąpi zamiana, dzięki czemu każde z Was będzie miało szansę spróbować odnaleźć się w całkiem nowej roli. Podaruj taki prezent motoryzacyjny rodzicom albo chłopakowi i w ten sposób podwój radość!

Monster Truck – czym tak naprawdę jest i jak się przygotować do jego prowadzenia?

Zanim wsiądziemy za kierownicę Monster Trucka, warto przez moment zastanowić się, jak przygotować się do tego rodzaju atrakcji. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na fakt, że Monster Trucki mają znacznie większe od tradycyjnych samochodów koła. Dzięki temu mogą bez trudu pokonywać nawet najbardziej wymagający teren, a ich prowadzenia staje się nie tylko łatwiejsze, ale również szybsze. Poza tym, na specjalnie przygotowanych torach na uczestników jazdy Monster Truckiem na przykład w Chorzowie czekają specjalnie przygotowane tory przeszkód. Będzie się można na nich sprawdzić i przekonać, jaki wiele niespodzianek kryje pod maską machina przez wiele osób mylnie uważana za dziecięcą zabawkę. Gwarantujemy, że warto! Ubierz się wygodnie i zapnij pasy, bo czeka Cię niezwykła przygoda.

W dziczy albo po torze – który styl jazdy Monster Truckiem wybierzesz?

Wolisz doświadczyć silnych emocji na otwartej przestrzeni czy dedykowanym torze? Wszystko zależy od Ciebie! W kategorii „Jazda Monster Truckiem” znajdziesz bowiem zarówno opcję jazdy Monster Truckiem po torze, jak i przemierzania szos w szoferce TIR-a. Bez względu na to, który wariant wybierzesz, Ty sam albo osoby, które w ten sposób obdarujesz zyskają szasnę na wzięcie udziału w doskonałej zabawie. A może szukasz pomysłu na organizację czasu spędzonego wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną? W takim razie wybierz jazdę Monster Truckiem dla grupy i podziel się radością z najbliższymi Ci fanami motoryzacyjnego szaleństwa!