POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 55 dostępnych

Wycieczki jednodniowe – wyrusz w nieznane!

Prawdziwa, barwna podróż, z której wspomnienia zostaną z nami przez wiele lat, wcale nie musi oznaczać wyprawy na koniec świata. Znaczenie ważniejsze od tego, dokąd, jest bowiem to, z kim podróżujemy. Wybierając się na wprawę, nie zapominajmy również o zachowaniu otwartego umysłu i przygotowaniu na nadchodzące przygody. Jak twierdzi Lao-tzu, chiński filozof i twórca taoizmu: „Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. I rzeczywiście, jeśli tylko pozwolimy sobie na odrobinę szaleństwa i dziecięcej radości, nawet z pozoru zwyczajna, jednodniowa wycieczka może okazać się niezapomnianym przeżyciem.

Jednodniowe wycieczki w góry – zdobywaj szczyty możliwości

Zdobywając szczyty i wzniesienia, przekraczamy własne bariery i poznajemy możliwości swojego organizmu. Wycieczka na górskie szlaki jest doskonałą okazją do skupienia się na samym sobie, z której z pewnością warto skorzystać. Pamiętaj o tym i z okazji świąt podaruj rodzinie i przyjaciołom na przykład voucher na jednodniową wycieczkę na przykład do Zakopanego. Wybierając się na wycieczkę na legendarnego Mnicha, zdajemy się na doświadczenie i umiejętności profesjonalnego przewodnika. Taka osoba nie tylko zadba o nasze bezpieczeństwo wśród górskich szczytów, ale również chętnie podzieli się z nami swoją wiedzą i opowie o otaczających nas cudach natury.

Wędrówka przez Grań Kościelców to natomiast pomysł na jednodniową wycieczkę łączącą w sobie tradycyjny spacer i ekscytującą wspinaczkę, a cała przygoda rozpoczyna się w sercu Zakopanego i może trwać od 6 do nawet 12 godzin. Mylna Turnia, przełęcz Karb czy Zadni Kościelec to tylko niektóre z nazw miejsce, jakie odwiedzicie podczas jednodniowej wycieczki.

Garść pomysłów na jednodniową wycieczkę we dwoje

Weekend w Lapońskiej wiosce to doskonały pomysł na romantyczną randkę z okazji rocznicy ślubu albo Walentynek. Kto z nas nie chciałby spędzić czasu pod tradycyjnym namiotem, na co dzień wykorzystywanym przez ludy zimnej Północy? Klimatyczne ogniska, seans w fińskiej saunie i rozgwieżdżone niebo nad łańcuchem Karkonoszy z pewnością sprawią, że dewa dni spędzone z dala od miasta staną się wyjątkową okazją do wyznawania uczuć najbliższym nam osobom.

Innym pomysłem na jednodniową wycieczkę dla dwojga może być na przykład wyprawa rowerem tandemowym. Taki prezent z pewnością docenią miłośnicy aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu. W doborze odpowiedniej trasy z pewnością pomogą doświadczeni właściciele wypożyczalni sprzętu, a godziny spędzone na siodełku tradycyjnego tandemu z pewnością przysporzą mnóstwa okazji do doskonałej zabawy i śmiechu.

Rodzinne wycieczki jednodniowe – doskonały pomysł na prezent

A gdyby tak spędzić cały dzień z rodzicami i krewnymi, spełniając przy tym marzenia małych i dużych i nabierając sił na kolejne wyzwania. Pomysłem na rodzinną wycieczkę jednodniową, którą z łatwością wspólnie zaplanujecie i zrealizujecie. Dzień spędzony w Energylandii będzie okazją do szaleńczych wygłupów na zjeżdżalniach i zapierających dech w piersiach przejazdach rollercoastermi.

Wizyta w Muzeum Domku dla Lalek to natomiast propozycja wycieczki jednodniowej na prezent z okazji Dnia Dziecka albo Dnia Kobiet. Możliwość powrotu do dzieciństwa i rozbudzenia wspomnień o wielogodzinnych zabawach z przyjaciółkami, w których przygody ulubionych lalek nie miały końca. Wizyta w Muzeum będzie dla najmłodszych wspaniałą atrakcją.

Podróż w czasie, czyli jednodniowe wycieczki do przeszłości

Kto powiedział, że wycieczki w czasie są niemożliwe? Z Katalogiem Marzeń to łatwiejsze niż myślisz. Spraw dziadkom niezapomniany prezent w postaci wycieczki do Warszawy czasów PRL-u, podczas której zobaczy stolicę, podróżując po niej legendarnym Wartburgiem.

Odwiedzając JuraPark w Krasiejowie, nadarzy się natomiast okazja do stanięcia oko w oko z dinozaurem. Te olbrzymie gady fascynowały ludzi od tysięcy lat, wzbudzając trwogę i ciekawość. Wejdź do Tunelu Czasu albo obejrzyj seans w Kinie Emocji 5D, a wszystko to dzięki jednodniowej wycieczce na prezent!