BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(88 opinii) od 125 zł
BESTSELLER
Voucher na wakacje Sun & Snow
(5 opinii) od 200 zł
PROMOCJA
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Ekskluzywny Weekend we Dwoje
PROMOCJA
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Niezapomniany Weekend we Dwoje
Aktywny weekend we dwoje
(19 opinii) od 649 zł
Zwiedzanie Muzeum Światła
(2 opinie) od 69 zł
Wejście na Mnicha
(11 opinii) 1 129 zł
Voucher na wakacje z Och Travel
(6 opinii) od 100 zł
Rodzinne spotkanie z Alpaką
(6 opinii) od 159 zł
Voucher na wakacje w Chorwacji
(1 opinia) od 500 zł
Wakacje w kamperze
od 2 489 zł
Voucher do JuraParku w Bałtowie
(3 opinie) od 109 zł
Tatry z przewodnikiem dla dwojga
(2 opinie) 1 129 zł
Nocowanie w koronach drzew
(1 opinia) od 599 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 60 dostępnych

Wycieczki jednodniowe – wyrusz w nieznane!

Prawdziwa, barwna podróż, z której wspomnienia zostaną z nami przez wiele lat, wcale nie musi oznaczać wyprawy na koniec świata. Znaczenie ważniejsze od tego, dokąd, jest bowiem to, z kim podróżujemy. Wybierając się na wprawę, nie zapominajmy również o zachowaniu otwartego umysłu i przygotowaniu na nadchodzące przygody. Jak twierdzi Lao-tzu, chiński filozof i twórca taoizmu: „Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. I rzeczywiście, jeśli tylko pozwolimy sobie na odrobinę szaleństwa i dziecięcej radości, nawet z pozoru zwyczajna, jednodniowa wycieczka może okazać się niezapomnianym przeżyciem.

Jednodniowe wycieczki w góry – zdobywaj szczyty możliwości

Zdobywając szczyty i wzniesienia, przekraczamy własne bariery i poznajemy możliwości swojego organizmu. Wycieczka na górskie szlaki jest doskonałą okazją do skupienia się na samym sobie, z której z pewnością warto skorzystać. Pamiętaj o tym i z okazji świąt podaruj rodzinie i przyjaciołom na przykład voucher na jednodniową wycieczkę na przykład do Zakopanego. Wybierając się na wycieczkę na legendarnego Mnicha, zdajemy się na doświadczenie i umiejętności profesjonalnego przewodnika. Taka osoba nie tylko zadba o nasze bezpieczeństwo wśród górskich szczytów, ale również chętnie podzieli się z nami swoją wiedzą i opowie o otaczających nas cudach natury.

Wędrówka przez Grań Kościelców to natomiast pomysł na jednodniową wycieczkę łączącą w sobie tradycyjny spacer i ekscytującą wspinaczkę, a cała przygoda rozpoczyna się w sercu Zakopanego i może trwać od 6 do nawet 12 godzin. Mylna Turnia, przełęcz Karb czy Zadni Kościelec to tylko niektóre z nazw miejsce, jakie odwiedzicie podczas jednodniowej wycieczki.

Garść pomysłów na jednodniową wycieczkę we dwoje

Weekend w Lapońskiej wiosce to doskonały pomysł na romantyczną randkę z okazji rocznicy ślubu albo Walentynek. Kto z nas nie chciałby spędzić czasu pod tradycyjnym namiotem, na co dzień wykorzystywanym przez ludy zimnej Północy? Klimatyczne ogniska, seans w fińskiej saunie i rozgwieżdżone niebo nad łańcuchem Karkonoszy z pewnością sprawią, że dewa dni spędzone z dala od miasta staną się wyjątkową okazją do wyznawania uczuć najbliższym nam osobom.

Innym pomysłem na jednodniową wycieczkę dla dwojga może być na przykład wyprawa rowerem tandemowym. Taki prezent z pewnością docenią miłośnicy aktywności fizycznej i spędzania czasu na świeżym powietrzu. W doborze odpowiedniej trasy z pewnością pomogą doświadczeni właściciele wypożyczalni sprzętu, a godziny spędzone na siodełku tradycyjnego tandemu z pewnością przysporzą mnóstwa okazji do doskonałej zabawy i śmiechu.

Rodzinne wycieczki jednodniowe – doskonały pomysł na prezent

A gdyby tak spędzić cały dzień z rodzicami i krewnymi, spełniając przy tym marzenia małych i dużych i nabierając sił na kolejne wyzwania. Pomysłem na rodzinną wycieczkę jednodniową, którą z łatwością wspólnie zaplanujecie i zrealizujecie. Dzień spędzony w Energylandii będzie okazją do szaleńczych wygłupów na zjeżdżalniach i zapierających dech w piersiach przejazdach rollercoastermi.

Wizyta w Muzeum Domku dla Lalek to natomiast propozycja wycieczki jednodniowej na prezent z okazji Dnia Dziecka albo Dnia Kobiet. Możliwość powrotu do dzieciństwa i rozbudzenia wspomnień o wielogodzinnych zabawach z przyjaciółkami, w których przygody ulubionych lalek nie miały końca. Wizyta w Muzeum będzie dla najmłodszych wspaniałą atrakcją.

Podróż w czasie, czyli jednodniowe wycieczki do przeszłości

Kto powiedział, że wycieczki w czasie są niemożliwe? Z Katalogiem Marzeń to łatwiejsze niż myślisz. Spraw dziadkom niezapomniany prezent w postaci wycieczki do Warszawy czasów PRL-u, podczas której zobaczy stolicę, podróżując po niej legendarnym Wartburgiem.

Odwiedzając JuraPark w Krasiejowie, nadarzy się natomiast okazja do stanięcia oko w oko z dinozaurem. Te olbrzymie gady fascynowały ludzi od tysięcy lat, wzbudzając trwogę i ciekawość. Wejdź do Tunelu Czasu albo obejrzyj seans w Kinie Emocji 5D, a wszystko to dzięki jednodniowej wycieczce na prezent!