Kto jest administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma KatalogMarzeń.pl S.C. Joanna Zubik-Borucka, Tomasz Zubik s.c.,ul. Konduktorska 4 lok. 34, Warszawa.

Na jakiej podstawie je przetwarzamy?

Podstawą przetwarzania Twoich danych jest wykonanie albo zawarcie umowy, o której mówi nasz Regulamin, lub dobrowolnie wyrażona przez Ciebie zgoda.

W jakim celu przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania naszych i Twoich zobowiązań wynikających z Regulaminu. Odbiorcami Twoich danych będą nasz hostingodawca, firma księgowa, firmy realizujące przesyłki, dostawca usług newslettera (jeśli wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie).

Jakie są Twoje prawa dotyczące przetwarzania danych osobowych?

Możesz uzyskać kopie danych osobowych.

Masz prawo do:

  • dostępu do swoich danych, poprawiania, zmienia i uzupełniania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu w zakresie przetwarzania,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie,
  • złożenia wniosku o ich usunięcie.

Jesteś uprawniony do wniesienia skargi do organu nadzoru w sytuacji, w której uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Przez jaki czas będziemy przetwarzać Twoje dane?

Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny dla realizacji usług oraz działań z tym związanych, a także w związku z kwestiami księgowymi  i w celu realizacji usługi.

Czy musisz podawać swoje dane składając zamówienie / dokonując rezerwacji terminu usługi?

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy. Odmowa podania danych osobowych spowoduje, że nie będziemy mogli podjąć się realizacji zleconych przez Ciebie usług. 

W jaki sposób cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych?

W każdej chwili możesz cofnąć każdą udzieloną nam zgodę w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Można zrobić to poprzez mail, telefon czy tradycyjny list wysyłane na powyższe dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych przed jego dokonaniem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Państwa danych przez Katalog Marzeń jest legalne.