BESTSELLER
Off Road 4x4
(1872 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Jazda quadem
(314 opinii) od 35 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Motoryzacja
Jazda quadem dla dwojga
(103 opinii) od 185 zł od 170 zł
Wyprawa Off-Road
(46 opinii) od 539 zł
Jazda off road po torze
(78 opinii) od 249 zł
Przygoda na quadzie dla dwojga
(28 opinii) od 95 zł
Jazda off-road w fotelu pasażera
(24 opinii) od 179 zł
Przygoda na quadzie
(34 opinii) od 95 zł
Szkolenie Off-Road
(38 opinii) od 399 zł
Jazda buggy
(13 opinii) od 249 zł od 224 zł
Terenowa jazda widokowa
(15 opinii) od 299 zł
Jazda Jeepem po górach
(4 opinie) od 349 zł
Przygoda z Off-Road
(4 opinie) od 249 zł
Nocna jazda off road
(2 opinie) 899 zł

Załadowano 20 z 20 dostępnych

Off road i quady, czyli idealny scenariusz na motoprezent

Jeśli sam jesteś prawdziwym fanem motoryzacji albo masz kogoś takiego w swojej rodzinie lub wśród przyjaciół, z okazji ważnego święta warto wybrać prezent, który da okazje do przetestowania całkiem nowego podejścia do czterech kółek. Alternatywą dla tradycyjnych wyścigów albo przejażdżki kultowym Astonem Martinem z pewnością będzie rajd quadem, albo samochodem terenowym. Poza emocjami płynącymi z jazdy, obdarowany takim prezentem będzie mógł korzystać z bliskiego kontaktu z naturą i cieszyć się niemal nieograniczoną wolnością wśród zieleni.

Zgrzyt piasku, otwarta przestrzeń i kierowca

Jeśli nadal zastanawiasz się, jaki prezent wybrać dla osób zakochanych w czterech kółkach, proponujemy jazdę jeepem po górach. Tam nic nie będzie zakłócało przyjemności z prowadzenia terenowej maszyny, a widziane przez przednią szybę krajobrazy z pewnością zrelaksują nawet najbardziej zapracowane na co dzień osoby.

Do bliskiego spotkania z motoryzacją zaprasza również Jura Krakowsko-Częstochowska. Tereny Ojcowskiego Parku Narodowego to świetna trasa off roadowa, a tamtejsze jaskinie tylko czekają na to, aby zwiedzić je pod czujnym okiem przewodnika.

Miłośnikom mocnych wrażeń polecamy natomiast nocny off road. Przy świetle gwiazd świat wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj, a uśpiona na pozór przyroda w rzeczywistości prezentuje kierowcom prawdziwy spektakl. Przekonaj się o tym i usiądź za kierownicą samochodu terenowego po zapadnięciu zmierzchu.

Nie tylko tradycyjne samochody

Poza tradycyjnym off roadem, w Katalogu Marze mamy również wiele pomysłów na vouchery umożliwiające siedzenie za kierownicą niecodziennej maszyny. Jazda buggy to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin dla tych, którzy chcieliby podejść do motoryzacji trochę mniej poważnie. Samochód przypominający nieco zabawkę na pozór bardziej nadaje się dla najmłodszych, jednak wystarczy do niego wsiąść, aby przekonać się, że to złudzenie. W rzeczywistości buggy to machina stworzona na niekończących się pustyń i innych terenów piaszczystych. Właśnie dlatego, jazda buggy bez wątpienia spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie niebanalne rozwiązania również w motoryzacji.

Jazda nietypowymi autami poza drogą

Mocnych wrażeń dostarczy także jazda ciężarówką terenową. Wysokie zawieszenie i ogromne koła to tylko niektóre z powodów, dla których jazda samochodem ciężarowym w terenie będzie doskonałą zabawą i prawdziwą frajdą.

Poza wzięciem udziału w wyprawie w stylu off road, podczas aktywnego weekendu spędzonego w Wielkopolsce można również wziąć udział w profesjonalnej lekcji jazdy konnej. Bez względu na to, czy wiesz już co nieco o jeździectwie, czy dopiero pragniesz rozpocząć swoją przygodę z tym sportem, voucher na weekendową wyprawę z pewnością Ci się spodoba. A dla niezdecydowanych, w Katalogu Marzeń mamy również Pakiet Motoryzacyjna Przygoda. Rozpakuj go i sam wybierz najciekawszą Twoim zdaniem atrakcję spośród aż 154 propozycji.

Off road – szaleństwo dla dwojga

O ile samotna jazda przez głębię lasu albo niekończące się pola z pewnością daje chwilę wytchnienia i szansę na złapanie dystansu do otaczających nas spraw, o tyle wycieczka organizowana wspólnie z przyjacielem lub ukochaną będzie prawdziwą skarbnicą wspomnień. Przygoda na quadzie dla dwojga będzie doskonałym wstępem do rozwijania całkiem nowej pasji, jaką z pewnością stanie się terenowa jazda na czterokołowcu. Być może postanowicie udać się na spokojną, leniwą wyprawę i z kanap waszych quadów będziecie podziwiać piękno natury? Albo może raczej staniecie na starcie wielkiego wyścigu i wraz z rozwiewającym włosy wiatrem wyruszycie w szalony pościg niezbadanymi szlakami? Decyzja należy tylko do Was, ale jedno jest pewne: o nudzie nie będzie mowy!

Parze przyjaciół, która chciałaby spędzić ekscytujące dwa dni, spodoba się natomiast weekend dla dwojga z wyprawą off road. Wielkie maszyny o naprawdę pojemnych silnikach sprawią, że poczujecie się jak wytrawni kierowcy biorący udział w jednym z najbardziej znanych wyścigów terenowych. Gwarantujemy, że po takich przeżyciach jazda samochodem już nigdy nie będzie taka sama!