POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 41 dostępnych

Flyboard – atrakcje dla fanów wody i adrenaliny

W Katalogu Marzeń wierzymy, że najlepszy prezent to taki, który będzie synonimem wyśmienitej zabawy. A czy jest coś lepszego niż szansa na poznanie nowych aktywności i to w otoczeniu wody? Z pewnością nie! Właśnie dlatego nauka obsługi flyboardu będzie wspaniałą niespodzianką dla wszystkich miłośników sportu. Wybierz taki voucher dla taty na imieniny albo dla najlepszej przyjaciółki z okazji obrony pracy dyplomowej. Za każdym razem będziesz mieć pewność, że obdarowani będą się świetnie bawić i skorzystają ze wszystkiego, co oferuje Twój wyjątkowy prezent spod znaku wiatru i wody.

Flyboard to jedna z najmłodszych dyscyplin sportowych, polegająca na umiejętności utrzymania się ponad powierzchnią wody z pomocą specjalnego sprzętu. Jego trzonem jest turbina skutera wodnego, która pomaga wynieść zawodnika wysoko ponad wodę. Brzmi banalnie? Nic bardziej mylnego! Przekona się o tym każdy, kto spróbuje swoich sił w nauce flyboardu.

Poznaj nurkowanie – coś dla tych, którzy szukają przygód

A może szukasz prezentu dla osób marzących o tym, aby choć na moment skryć się pod wodą? W takim razie strzałem w dziesiątkę będzie kurs nurkowania dla początkujących. W jaki sposób przygotować się do zejścia pod wodę? Jak głęboko nurkują profesjonaliści? Na co zwrócić szczególną uwagę zanim zanurzymy się wraz z wypełnioną tlenem butlą? Jak jaki czas wystarcza ta ilość powietrza? W głowie przyszłego nurka z pewnością rodzi się wiele pytań, na które odpowiedzi udzielą prawdziwi specjaliści.

Po kompleksowym szkoleniu teoretycznym przyjdzie natomiast czas na spróbowanie swoich sił w praktyce. Jeszcze tylko ostatnie wskazówki, dokładne dopasowanie kombinezonu, regulacja maski i gotowe. Co ważne, pod wodę zejdziesz wraz z bliską Ci osobą, bo lekcja nurkowania dedykowana jest dwojgu uczniom jednocześnie! Jeszcze ostatnie przygotowania i z prezentem w postaci kursu nurkowania będzie można wyruszać ku wielkiej przygodzie!

Nauka windsurfingu, czyli poznaj nową dyscyplinę pod okiem mistrzów

Ciekawym pomysłem na prezent ze sportem w tle jest lekcja windsurfingu dla wszystkich miłośników wodnych szaleństw. Podczas zajęć w plenerze będzie się można dowiedzieć, z jakich elementów zbudowana jest deska windsurfingowa, w jaki sposób nią sterować i co zrobić, aby nawet największy żagiel nie stanowił dla nas przeszkody w czerpaniu frajdy z surfowaniu. Voucher na naukę windsurfingu można wykorzystać w okolicach Łodzi, Krakowa oraz Warszawy. Za każdym razem organizator zajęć zapewnia dostęp do profesjonalnego, gwarantującego bezpieczeństwo i komfort stroju, a także do dopasowanego do wzrostu i wagi konkretnej osoby deski z żaglem. Dzięki temu nauka windsurfingu, którą Ty lub Twoim bliscy rozpoczniecie z Katalogiem Marzeń z całą pewnością będzie udana. A o to przecież chodzi w prezentach, prawda?

Rejs po Wiśle – prezent dla fanów spokojnego wypoczynku

Innym pomysłem na prezent spod znaku wody i wiatru jest rejs Wisłą. Romantyczny spływ wręcz rodzicom z okazji ich rocznicy ślubu albo dziadkom, którzy niebawem będą wspólnie świętować kolejne Boże Narodzenie. Na pokładzie statku wycieczkowego nie zabraknie szans na wypoczynek, a podziwiane wokół widoki sprawią, że prezent w postaci rejsu Wisłą ukoi umysł i ciało obdarowanych.

Weekend pod żaglami – szanty, szoty i nie tylko

To prawdziwa klasyka gatunku! Weekend spędzony na żeglowaniu jest jedną z najbardziej tradycyjnych metod relaksu dla każdego fana wody  i wiatru. Zwrot przez rufę, przechyły, bryza… Oto kwintesencja sportu w plenerowym wydaniu. Zapewnij wszystkie te atrakcje swoim przyjaciołom, którzy uwielbiają przygody i wręcz im voucher na weekendowy rejs jachtowy w jednej z piękniejszych części Polski.