BESTSELLER
Poznaj FLYBOARD® - adrenalina na wodzie
(131 opinii) od 159 zł od 151 zł
Nurkowanie w zatopionym kamieniołomie
(21 opinii) od 299 zł od 284 zł
Poznaj nurkowanie
(69 opinii) od 119 zł od 113 zł
Spływ kajakiem dla dwojga
(93 opinii) od 39 zł od 33 zł
Poznaj nurkowanie dla dwojga
(46 opinii) od 239 zł
Nurkowanie w DEEPSPOT
(10 opinii) od 449 zł
Jazda skuterem wodnym
(22 opinii) od 199 zł
Rejs po Wiśle w Warszawie
(22 opinii) od 79 zł od 67 zł
Poznaj wakeboarding
(26 opinii) od 55 zł
Spływ kajakiem dla grupy
(12 opinii) od 79 zł od 67 zł
Syrening – zostań syreną
(5 opinii) od 249 zł 212 zł
Nauka windsurfingu
(13 opinii) od 169 zł
Romantyczny rejs we dwoje
(1 opinia) 489 zł
Rafting dla dwojga
(24 opinii) 199 zł
Rafting
(9 opinii) 99 zł
Kurs windsurfingu
(3 opinie) 499 zł
Jazda skuterem wodnym dla dwojga
(3 opinie) od 229 zł
Poznaj wakeboarding dla dwojga
(34 opinii) od 109 zł
Nauka windsurfingu dla dwojga
(10 opinii) 429 zł
Poznaj narty wodne
(3 opinie) 249 zł
Spływ deską SUP
(3 opinie) od 39 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 47 dostępnych

Flyboard – atrakcje dla fanów wody i adrenaliny

W Katalogu Marzeń wierzymy, że najlepszy prezent to taki, który będzie synonimem wyśmienitej zabawy. A czy jest coś lepszego niż szansa na poznanie nowych aktywności i to w otoczeniu wody? Z pewnością nie! Właśnie dlatego nauka obsługi flyboardu będzie wspaniałą niespodzianką dla wszystkich miłośników sportu. Wybierz taki voucher dla taty na imieniny albo dla najlepszej przyjaciółki z okazji obrony pracy dyplomowej. Za każdym razem będziesz mieć pewność, że obdarowani będą się świetnie bawić i skorzystają ze wszystkiego, co oferuje Twój wyjątkowy prezent spod znaku wiatru i wody.

Flyboard to jedna z najmłodszych dyscyplin sportowych, polegająca na umiejętności utrzymania się ponad powierzchnią wody z pomocą specjalnego sprzętu. Jego trzonem jest turbina skutera wodnego, która pomaga wynieść zawodnika wysoko ponad wodę. Brzmi banalnie? Nic bardziej mylnego! Przekona się o tym każdy, kto spróbuje swoich sił w nauce flyboardu.

Poznaj nurkowanie – coś dla tych, którzy szukają przygód

A może szukasz prezentu dla osób marzących o tym, aby choć na moment skryć się pod wodą? W takim razie strzałem w dziesiątkę będzie kurs nurkowania dla początkujących. W jaki sposób przygotować się do zejścia pod wodę? Jak głęboko nurkują profesjonaliści? Na co zwrócić szczególną uwagę zanim zanurzymy się wraz z wypełnioną tlenem butlą? Jak jaki czas wystarcza ta ilość powietrza? W głowie przyszłego nurka z pewnością rodzi się wiele pytań, na które odpowiedzi udzielą prawdziwi specjaliści.

Po kompleksowym szkoleniu teoretycznym przyjdzie natomiast czas na spróbowanie swoich sił w praktyce. Jeszcze tylko ostatnie wskazówki, dokładne dopasowanie kombinezonu, regulacja maski i gotowe. Co ważne, pod wodę zejdziesz wraz z bliską Ci osobą, bo lekcja nurkowania dedykowana jest dwojgu uczniom jednocześnie! Jeszcze ostatnie przygotowania i z prezentem w postaci kursu nurkowania będzie można wyruszać ku wielkiej przygodzie!

Nauka windsurfingu, czyli poznaj nową dyscyplinę pod okiem mistrzów

Ciekawym pomysłem na prezent ze sportem w tle jest lekcja windsurfingu dla wszystkich miłośników wodnych szaleństw. Podczas zajęć w plenerze będzie się można dowiedzieć, z jakich elementów zbudowana jest deska windsurfingowa, w jaki sposób nią sterować i co zrobić, aby nawet największy żagiel nie stanowił dla nas przeszkody w czerpaniu frajdy z surfowaniu. Voucher na naukę windsurfingu można wykorzystać w okolicach Łodzi, Krakowa oraz Warszawy. Za każdym razem organizator zajęć zapewnia dostęp do profesjonalnego, gwarantującego bezpieczeństwo i komfort stroju, a także do dopasowanego do wzrostu i wagi konkretnej osoby deski z żaglem. Dzięki temu nauka windsurfingu, którą Ty lub Twoim bliscy rozpoczniecie z Katalogiem Marzeń z całą pewnością będzie udana. A o to przecież chodzi w prezentach, prawda?

Rejs po Wiśle – prezent dla fanów spokojnego wypoczynku

Innym pomysłem na prezent spod znaku wody i wiatru jest rejs Wisłą. Romantyczny spływ wręcz rodzicom z okazji ich rocznicy ślubu albo dziadkom, którzy niebawem będą wspólnie świętować kolejne Boże Narodzenie. Na pokładzie statku wycieczkowego nie zabraknie szans na wypoczynek, a podziwiane wokół widoki sprawią, że prezent w postaci rejsu Wisłą ukoi umysł i ciało obdarowanych.

Weekend pod żaglami – szanty, szoty i nie tylko

To prawdziwa klasyka gatunku! Weekend spędzony na żeglowaniu jest jedną z najbardziej tradycyjnych metod relaksu dla każdego fana wody  i wiatru. Zwrot przez rufę, przechyły, bryza… Oto kwintesencja sportu w plenerowym wydaniu. Zapewnij wszystkie te atrakcje swoim przyjaciołom, którzy uwielbiają przygody i wręcz im voucher na weekendowy rejs jachtowy w jednej z piękniejszych części Polski.