Voucher (w kopercie oraz z tyłu)

Voucher prezentowy w kopercie

 

Voucher (środek)

 

Środek Vouchera Prezentowego

 

Gift Voucher - Karta Podarunkowa

 

Gift Voucher - Karta Podarunkowa

 

Ozdobne pudełko

 

Voucher prezentowy w ozdobnnym fioletowym pudełku

Pudełko (wymiar: 15x15cm, fioletowe z subtelnymi ikonkami, otwierane bocznie), w które pakowany jest Voucher. Pudełko jest dodatkową opcją (szczegóły w koszyku). Jeśli jej nie wybierzesz, Twój Voucher będzie zapakowany w darmową kopertę. Pudełko kosztuje tylko 9 złotych.

 

Wstążki (pomarańczowa lub różowa)

 

Voucher w pudełku wiążemy dodatkowo ozdobną wstążką. Jej kolor dobierany jest losowo. Jeśli chcesz wybrać konkretny kolor, napisz nam o tym w uwagach do Twojego zamówienia lub mailowo na adres biuro@katalogmarzen.pl. Pamiętaj, żeby podać numer Twojego zamówienia.

Wstążki (pomarańczowa lub różowa)

 

eVoucher PDF - plik pdf

 

Potrzebny Ci ekspresowy prezent na ostatnią chwilę? Składając zamówienie wybierz opcję "eVoucher PDF", a Voucher w PDF`ie trafi na Twoją skrzynkę e-mail w 1 minutę.

Voucher Last Minute - plik pdf

Wskazówki dotyczące wydruku i zapakowania eVouchera PDF:
1) Drukując w ustawieniach drukarki wybierz opcję „Dostosuj do obszaru zadruku” (ang. Fit to Printable Area) oraz wybierz najlepszą jakość wydruku (Properties/Features/Print Quality=>Best).
2) eVoucher PDF możesz zapakować w dowolny sposób w zależności od pomysłu. Do klasyków gatunku należą:

  • zwinięty rulon przewiązany wstążką
  • zapakowanie do ozdobnej koperty (którą kupisz w kwiaciarni, księgarni, sklepie papierniczym)
  • możesz też wydrukować go na dowolnym rodzaju i rozmiarze papieru

Więcej pomysłów znajdziesz w naszym artykule Jak Zapakować Prezent?

 

Przesyłka Balonowa

 

Przesyłka Balonowa to najbardziej wyjątkowa forma dostarczenia prezentu. Voucher w fioletowej kopercie przywiązujemy elegancką wstążką do balona napełnionego helem. Możesz zamówić również voucher w eleganckim pudełku. Co się dzieje dalej? Starannie chowamy balon w wyścielonym ozdobnym papierem pudełku i zabezpieczamy przed ewentualnym uszkodzeniem. Obdarowany otwiera pudełko i zamiast tradycyjnego opakowania, zaskakuje go przepiękny balon. To wspaniała niespodzianka! Przesyłkę Balonową „na żywo” zobaczysz na naszym Instagramie.

Przesyłka Balonowa kosztuje 49 złotych. Wysyłamy ją kurierem DHL w poniedziałki, środy i czwartki. Czas dostawy to 1-2 dni robocze. Oczywiście możesz odebrać ją osobiście z biura przy ul. Kijowskiej 5 w Warszawie - w tym przypadku daj znam nam znać w uwagach do zamówienia. Pamiętaj, że balon jest w dobrej kondycji przez 5 dni :)