POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 74 dostępnych

Najlepszy pomysł na prezent? Przeżycie!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent, ale nie możesz się zdecydować – wybierz prezent-przeżycie. Podaruj ważnej dla Ciebie osobie voucher, który wykorzysta w dogodnym dla niej momencie. Pamiętaj, że dzisiaj materialne prezenty nie mają już wielkiego znaczenia. Prędzej czy później przykryje je kurz. Voucher na przeżycie to gwarancja emocji i pięknych doświadczeń, które obdarowana osoba może wspominać przez całe życie!

Sprawdzony pomysł na prezent

Przychodzimy z pomocą, jeśli chcesz podarować komuś coś zupełnie wyjątkowego. To dlatego prezenty-przeżycia cieszą się taką popularnością. Są bardzo uniwersalne – możesz podarować voucher jako prezent dla szefowej albo sprawić nim radość tacie. Masz do wyboru tysiące atrakcji, które zostały już przetestowane przez naszych Marzycieli. Dopasuj prezent do charakteru obdarowanej osoby i wybierz voucher – gwarantujemy 100% zadowolenia ze spełnionego marzenia! Znajdziesz tu prezent na każdą okazję – urodziny, imieniny, rocznicę…

Bestsellery prezentowe Katalogu Marzeń

Nasze największe hity prezentowe to przeżycia, które gwarantują obdarowanym zastrzyk adrenaliny! Najwięcej Marzycieli do tej pory wybierało lot szybowcem i lot paralotnią. Na podium znalazł się także uwielbiany przez wszystkich off-road! To znakomite pomysły na prezent z okazji urodzin. Nasi marzyciele poszukujący dawki błogiego relaksu najczęściej wybierają weekend dla dwojga lub intrygującą kolację w ciemności. Te vouchery sprawdzą się świetnie na każdą okazję – jako prezent na ślub, rocznicę, dla narzeczonych… i wiele, wiele innych!