POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 106 dostępnych

Jaką atrakcję w powietrzu wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent dla bliskich wybrać, bez wahania postaw na atrakcje w powietrzu. W Katalogu Marzeń znajdziesz ich naprawdę wiele, dlatego już teraz warto się zastanowić, którą z nich wybrać. Wiele zależy od tego, które z marzeń ważnych dla ciebie osób chciałbyś spełnić. Może postawisz na podniebny relaks w formie lotu widokowego nad Zamkiem Książ w Wałbrzychu dla mamy? Dla miłośników mocnych wrażeń sprawdzi się natomiast skok na bungee. Ci, którzy od dziecka marzyli o pracy w charakterze pilota samolotu lub stewardesy bez wątpienia ucieszą się, jeśli w niewielkiej kopercie znajdą ćwiczenia w profesjonalnym symulatorze lotu. Każdy prezent, który umożliwi obdarowanym podróż w powietrzu i choć trochę zbliży go do gwiazd, będzie prawdziwym spełnieniem marzeń i sprawi, że wyjątkowy dzień będzie przez niego wspominany jeszcze przez długie lata. A o to przecież chodzi w upominkach, prawda?

Ekstremalne skoki – coś dla fanów adrenaliny

Trudno usiedzieć im w jednym miejscu, ciągnie ich w najbardziej niezwykłe zakątki świata, a tradycyjne dyscypliny sportu, takie jak bieganie czy jazda na rowerze nawet nie przechodzą im przez myśl. O kim mowa? Rzecz jasna o miłośnikach mocnych wrażeń! Jeżeli szukasz prezentu w powietrzu właśnie dla nich, nie musisz się już dłużej zastanawiać: ekstremalne skoki to coś, czego nie zapomną do końca życia! Na czele stawki plasuje się oczywiście skok ze spadochronem, o którym marzy niejeden miłośnik wysokich lotów. Można skakać solo albo we dwoje, a dodatkowo wzbogacić tę atrakcję o nagrywanie całej akcji. W ten sposób przeżyte w przestworzach emocje będzie można przeżywać na nowo w dowolnym momencie.

Ale w Katalogu Marzeń znajdziesz znacznie więcej wyskokowych możliwości! Dream Jump pozwala na skok z naprawdę wielu obiektów, swobodne spadanie i wykonanie najróżniejszych akrobacji. Z vouchera na taką atrakcję z pewnością ucieszy się każdy, kto chciałby, aby jego serce zabiło szybciej. Podobnie będzie w przypadku skoku na bungee, podczas którego dzięki elastycznej linie będzie można podziwiać świat z naprawdę niecodziennej perspektywy.

Loty widokowe – spójrz na świat z góry

To atrakcja dla tych, którzy chcieliby się unieść w powietrze, ale nie chcą przy tym przeżywać ekstremalnych emocji. Doskonale znane miasta i atrakcje zupełnie inaczej wyglądają z lotu ptaka. Może więc, szukając idealnego prezentu dla mamy albo innej miłośniczki niecodziennych form relaksu, postawisz właśnie na lot widokowy? Może nim być zarówno poznawanie Warszawy z powietrza, jak i rejs prawdziwym wiatrakowcem. Takich emocji nie zapomina się naprawdę długo i kto wie, może obdarowana w ten sposób osoba odkryje dzięki tobie swoją nową pasję?

Loty widokowe to również świetny pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu lub święta zakochanych. Romantyczne chwile spędzone wspólnie na pokładzie szybowca sprzyjają czułym wyznaniom i sprawiają, że randka jest naprawdę nie z tej ziemi. A jeśli twoje druga połówka jest miłośnikiem górskich szczytów, strzałem w dziesiątkę będzie dla niej voucher na lot widokowy nad Tatrami we dwoje.

Kursy pilotażu – bądź jak Żwirko i Wigura

W dzieciństwie marzymy o tym, kim chcielibyśmy stać się w przyszłości. Po etapie księżniczek, strażaków i policjantów, bardzo często pojawia się pragnienie bycia pilotem. „Panie pilocie, dziura w samolocie!” – tę rymowankę wykrzykiwaną na widok lecącej po niebie maszyny znają dzieci w całym kraju i kto wie, może to właśnie dzięki jej popularności chęć siedzenia za sterami jest taka powszechna?

Mówiąc całkiem poważnie, niekiedy dziecięce marzenia przeradzają się w prawdziwe hobby, które warto pielęgnować w dorosłym życiu. Właśnie dlatego, jeśli masz wokół siebie prawdziwego miłośnika wysokich lotów, z okazji ważnego święta zafunduj mu profesjonalny kurs pilotażu. Dzięki Tobie przyjaciel może usiąść za sterami szybowca albo wiatrakowca i pod okiem instruktora zdobywać niezbędne w zawodzie kapitana umiejętności. Jeżeli na oderwanie się od ziemi jeszcze za wcześnie, alternatywą może być lot w symulatorze. Emocje są porównywalne do tych za sterami prawdziwej maszyny, ale lęk wysokości czy zbyt młody wiek nie stoją tym razem na przeszkodzie. A jeśli szukasz naprawdę ekstremalnego prezentu w powietrzu, zdecyduj się na kurs lotów na motoparalotni. Świat widziany z góry, a jednak pozostający na wyciągnięcie ręki – to jest dopiero coś!