BESTSELLER
Lot szybowcem
(858 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(117 opinii) od 299 zł od 269 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(660 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent
(380 opinii) od 799 zł od 759 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(314 opinii) od 149 zł 134 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(239 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Lot balonem
(33 opinii) od 599 zł 569 zł
BESTSELLER
Lot motolotnią
(276 opinii) od 189 zł od 170 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł od 152 zł
BESTSELLER
Lot balonem dla dwojga
(34 opinii) 1 209 zł
BESTSELLER
Pierwszy kurs pilotażu
(275 opinii) od 349 zł od 314 zł
BESTSELLER
Skok na bungee
(150 opinii) od 279 zł
Lot szybowcem dla dwojga
(45 opinii) od 399 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem z filmowaniem
(276 opinii) od 1 049 zł od 997 zł
Lot awionetką
(79 opinii) od 199 zł od 185 zł
Lot odrzutowcem
(7 opinii) od 9 500 zł
BESTSELLER
Dream Jump - przygoda na wysokości
(52 opinii) od 79 zł od 71 zł
Lot widokowy samolotem Cessna
(90 opinii) od 299 zł od 269 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią we dwoje
(52 opinii) od 399 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń w Chmurach
BESTSELLER
Lot samolotem Cessna
(118 opinii) od 259 zł od 241 zł
Skok ze spadochronem dla dwojga
(18 opinii) od 1 599 zł
Lot szybowcem za samolotem
(42 opinii) od 349 zł od 314 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 114 dostępnych

Jaką atrakcję w powietrzu wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent dla bliskich wybrać, bez wahania postaw na atrakcje w powietrzu. W Katalogu Marzeń znajdziesz ich naprawdę wiele, dlatego już teraz warto się zastanowić, którą z nich wybrać. Wiele zależy od tego, które z marzeń ważnych dla ciebie osób chciałbyś spełnić. Może postawisz na podniebny relaks w formie lotu widokowego nad Zamkiem Książ w Wałbrzychu dla mamy? Dla miłośników mocnych wrażeń sprawdzi się natomiast skok na bungee. Ci, którzy od dziecka marzyli o pracy w charakterze pilota samolotu lub stewardesy bez wątpienia ucieszą się, jeśli w niewielkiej kopercie znajdą ćwiczenia w profesjonalnym symulatorze lotu. Każdy prezent, który umożliwi obdarowanym podróż w powietrzu i choć trochę zbliży go do gwiazd, będzie prawdziwym spełnieniem marzeń i sprawi, że wyjątkowy dzień będzie przez niego wspominany jeszcze przez długie lata. A o to przecież chodzi w upominkach, prawda?

Ekstremalne skoki – coś dla fanów adrenaliny

Trudno usiedzieć im w jednym miejscu, ciągnie ich w najbardziej niezwykłe zakątki świata, a tradycyjne dyscypliny sportu, takie jak bieganie czy jazda na rowerze nawet nie przechodzą im przez myśl. O kim mowa? Rzecz jasna o miłośnikach mocnych wrażeń! Jeżeli szukasz prezentu w powietrzu właśnie dla nich, nie musisz się już dłużej zastanawiać: ekstremalne skoki to coś, czego nie zapomną do końca życia! Na czele stawki plasuje się oczywiście skok ze spadochronem, o którym marzy niejeden miłośnik wysokich lotów. Można skakać solo albo we dwoje, a dodatkowo wzbogacić tę atrakcję o nagrywanie całej akcji. W ten sposób przeżyte w przestworzach emocje będzie można przeżywać na nowo w dowolnym momencie.

Ale w Katalogu Marzeń znajdziesz znacznie więcej wyskokowych możliwości! Dream Jump pozwala na skok z naprawdę wielu obiektów, swobodne spadanie i wykonanie najróżniejszych akrobacji. Z vouchera na taką atrakcję z pewnością ucieszy się każdy, kto chciałby, aby jego serce zabiło szybciej. Podobnie będzie w przypadku skoku na bungee, podczas którego dzięki elastycznej linie będzie można podziwiać świat z naprawdę niecodziennej perspektywy.

Loty widokowe – spójrz na świat z góry

To atrakcja dla tych, którzy chcieliby się unieść w powietrze, ale nie chcą przy tym przeżywać ekstremalnych emocji. Doskonale znane miasta i atrakcje zupełnie inaczej wyglądają z lotu ptaka. Może więc, szukając idealnego prezentu dla mamy albo innej miłośniczki niecodziennych form relaksu, postawisz właśnie na lot widokowy? Może nim być zarówno poznawanie Warszawy z powietrza, jak i rejs prawdziwym wiatrakowcem. Takich emocji nie zapomina się naprawdę długo i kto wie, może obdarowana w ten sposób osoba odkryje dzięki tobie swoją nową pasję?

Loty widokowe to również świetny pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu lub święta zakochanych. Romantyczne chwile spędzone wspólnie na pokładzie szybowca sprzyjają czułym wyznaniom i sprawiają, że randka jest naprawdę nie z tej ziemi. A jeśli twoje druga połówka jest miłośnikiem górskich szczytów, strzałem w dziesiątkę będzie dla niej voucher na lot widokowy nad Tatrami we dwoje.

Kursy pilotażu – bądź jak Żwirko i Wigura

W dzieciństwie marzymy o tym, kim chcielibyśmy stać się w przyszłości. Po etapie księżniczek, strażaków i policjantów, bardzo często pojawia się pragnienie bycia pilotem. „Panie pilocie, dziura w samolocie!” – tę rymowankę wykrzykiwaną na widok lecącej po niebie maszyny znają dzieci w całym kraju i kto wie, może to właśnie dzięki jej popularności chęć siedzenia za sterami jest taka powszechna?

Mówiąc całkiem poważnie, niekiedy dziecięce marzenia przeradzają się w prawdziwe hobby, które warto pielęgnować w dorosłym życiu. Właśnie dlatego, jeśli masz wokół siebie prawdziwego miłośnika wysokich lotów, z okazji ważnego święta zafunduj mu profesjonalny kurs pilotażu. Dzięki Tobie przyjaciel może usiąść za sterami szybowca albo wiatrakowca i pod okiem instruktora zdobywać niezbędne w zawodzie kapitana umiejętności. Jeżeli na oderwanie się od ziemi jeszcze za wcześnie, alternatywą może być lot w symulatorze. Emocje są porównywalne do tych za sterami prawdziwej maszyny, ale lęk wysokości czy zbyt młody wiek nie stoją tym razem na przeszkodzie. A jeśli szukasz naprawdę ekstremalnego prezentu w powietrzu, zdecyduj się na kurs lotów na motoparalotni. Świat widziany z góry, a jednak pozostający na wyciągnięcie ręki – to jest dopiero coś!