Załadowano 4 z 4 dostępnych

Sportowe vouchery dla miłośników sztuk walki

Zamiast gonić po boisku za piłką albo wyciskać ciężary na siłowni, wybierz się na spotkanie z profesjonalnym trenerem sportów walki. Taki voucher z Katalogu Marzeń możesz też podarować tym wszystkim, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego. Bez względu na to, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z aktywnym trybem życia, czy codzienny grafik jest wypełniony różnymi dyscyplinami sportu, indywidualny trening boksu z trenerem kadry narodowej to prezent, co z pewnością zaskoczy.

Podczas prywatnych zajęć w profesjonalnie wyposażonej sali treningowej, instruktor zaprezentuje podstawowe techniki bokserskie i nauczy kursantów wyprowadzania kilku efektowych ciosów. Nie zabraknie też treningu ogólnorozwojowego, podczas którego „w ruch” pójdą wszystkie mięśnie.

Alternatywą dla treningu boksu może być na przykład nauka szermierki historycznej. Jak efektownie atakować i efektywnie się obronić? Co sprawiło, że szermierka stała się tak popularna już przed wiekami? Jak czuli się historyczni wojownicy, biorąc udział w emocjonującym pojedynku?

Taki voucher na naukę szermierki historycznej jest jak bilet na podróż w czasie. Pozwala nie tylko odkryć całkiem nowy sport, ale też na własnej skórze poczuć klimat sprzed setek lat.

Survival w głuszy i nie tylko

Nie każdy survival musi się rozgrywać w głębi lasu albo na innym nieprzystępnym terenie. Doskonale wiedzą o tym organizatorzy miejskiej szkoły przetrwania. Miejski survival to propozycja dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jak wyglądałby nasz świat w czasach apokalipsy. Zrujnowane miasto, w którym trudno szukać sprzymierzeńców. Teren pełen niebezpieczeństwa i niespodzianek, od których trudno uciec. Oto scenariusz miejskiego survival, w którym chętnie wezmą udział wszyscy miłośnicy nurtu science fiction.

Tym, którzy wolą tradycję, polecamy natomiast klasyczny kurs przetrwania. Od 30 do aż 46 godzin to dwa poziomy kursu przetrwania, podczas którego na nudę nie będzie miejsca. Chcesz poznać sposoby na pozyskanie wody z pnia drzewa? A może ciekawi Cię, jak zbudować trwały szałas? Jeśli tak, kurs przetrwania jest dla Ciebie idealny!

Szkolenia z profesjonalistami – poznaj tajniki szkoły przetrwania

Nic nie gwarantuje większej dawki wiedzy, niż spotkanie z doświadczonym praktykiem. Wie o tym każdy, kto choć raz wziął udział w kompleksowym kursie z dowolnej dziedziny. Podobnie będzie, jeśli z Katalogu Marzeń wybierzesz dla siebie lub bliskich voucher na kurs survivalowy. Sztuka rozpalania ogniska bez użycia rozpałki czy zapalniczki to tylko jedna z umiejętności, które zdobędą posiadacze survivalowego vouchera.

Niecodzienne łowy, czyli voucher na fanów niespodzianek

Wszystkim, którzy lubią niezwykłe rozwiązania, z pewnością spodoba się możliwość udziału w bezkrwawych łowach. Śledzenie leśnych zwierząt z aparatem fotograficznym to okazja do wykonania wyjątkowych zdjęć. Podczas bezkrwawych łowów uczestnicy poznają też wiele technik tropienia zwierzyny. Z bliska przyjrzą się także zwyczajom leśnej fauny.