POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 615 dostępnych

Jakie nowe atrakcje mogę testować?

Regularnie powiększamy bazę naszych prezentów-marzeń. I nie przestaniemy tego robić. Nasi Marzyciele codziennie inspirują nas do tego, aby na naszej stronie pojawiały się nowe atrakcje. Przy niektórych produktach na naszej stronie zobaczysz oznaczenie plusa – oznacza on, że atrakcja od niedawna istnieje w naszym serwisie. Jeżeli lubisz testować atrakcje jako pierwszy, to zapraszamy do śledzenia naszej strony.

Jakie atrakcje trafiają do zakładki nowości?

Dodajemy tutaj zupełnie nowe atrakcje, którymi możesz się zainteresować oraz nowe miejsca realizacji znanych już prezentów-przeżyć. Nie przegap żadnych z nich. Sprawdź, co nowego pojawiło się w Twoim mieście i przefiltruj wyniki po lokalizacji. Z pewnością znajdziesz coś nowego dla siebie i znajomych! :)

Co nowego w prezentach?

W Nowościach znajdziesz również pomysły na prezenty dla swoich bliskich. Dodajemy tutaj propozycje z różnych kategorii: relaksujące, kulinarne, sportowe, romantyczne i z adrenaliną. Potrzebujesz prezentu dla taty, który ma już wszystko? Zapewniamy, że tutaj znajdziesz sposób na zaskoczenie nawet najbardziej wymagającej osoby.

Nie przegap prezentowych nowinek

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami w Katalogu Marzeń. Zapisz się do Newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i aktualnych promocjach na naszej stronie. Dostaniesz również powiadomienie o konkursach, które organizujemy – do wygrania często są vouchery na wybrane atrakcje.