Załadowano 17 z 17 dostępnych

Pojazdy militarne – kogo zafascynują?

Na to pytanie nie ma tylko jednej właściwej odpowiedzi. Kiedyś przyjmowało się, że pojazdy militarne, tak jak i cała motoryzacja, interesują przede wszystkim małych chłopców i dorosłych mężczyzn. Dziś taki podział spotyka się już na szczęście coraz rzadziej, a „wojskowe klimaty” zaczynają fascynować również żeńską część społeczeństwa. Warto o tym pamiętać i z okazji zbliżającego się święta podarować znajomym i rodzinie jeden z voucherów o naprawdę militarnym charakterze.

Czołgi i inne pojazdy militarne są wyjątkowo atrakcyjne nie tylko ze względu na gabaryty, których pozazdrościć mogą im tradycyjne samochody czy motocykle, widywane na co dzień na ulicach, ale również na moc silnika. Nic w tym dziwnego! Takie maszyny od zawsze musiały sobie przecież radzić w naprawdę wymagających warunkach, chroniąc przy tym znajdujących się wewnątrz pasażerów.

Jazda czołgiem i nie tylko – prezentowe inspiracje

Jeśli szukasz unikatowego prezentu spod znaku moro, postaw na emocje związane z jazdą maszynami militarnymi. Bez wątpienia nie może wśród nich zabraknąć na przykład tradycyjnego czołgu, doskonale znanego z niemal wszystkich filmów o tematyce wojennej. Jazda czołgiem nie tylko dostarczy niesamowitych emocji, ale też pozwoli choć przez chwilę na własnej skórze poczuć wyrzuty adrenaliny towarzyszące żołnierzom podczas akcji.

Innym pomysłem może też być voucher „Militarna przygoda”, pozwalający obdarowanemu na przejazd jednym spośród pięciu pojazdów militarnych. Są wśród nich zarówno popularny Goździk, jak i radziecka ciężarówka Ural 4320, a wszystko dobywa się na terenie 12-hekratowego poligonu, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie.

A może coś więcej niż pojazdy militarne?

W kategorii „Pojazdy militarne” znajdziesz jednak znacznie więcej niż czołgi czy maszyny gąsienicowe. Są tam również vouchery na jazdę TIRem, podczas której osoba obdarowana takim prezentem będzie miała szansę stać się prawdziwym pogromcą szos, a także nauka prowadzenia i obsługi koparki. W obu przypadkach, miłośnik motoryzacji stanie przed niecodzienną szansą zmierzenia się z naprawdę wymagającymi maszynami, które na co dzień są poza zasięgiem osób niezwiązanych z branżą przewozową czy remontową. Jeśli zatem wiesz, że jednym z największych marzeń bliskich Ci osób jest to, aby usiąść za kierownicą takiej mega-maszyny, zajrzyj do Katalogu Marzeń i zainspiruj się naszymi propozycjami moto-voucherów dla każdego!

Prezenty dla miłośników „czterech kółek”

Nadal szukasz pomysłu na niezapomniany prezent dla fanów motoryzacji, który z pewnością ich zaskoczy? Nie musisz ograniczać się do czołgów i innych pojazdów militarnych! W naszym sklepie internetowym znajdziesz bowiem wiele innych moto-upominków, które przyniosą ważnym dla Ciebie osobą naprawdę wiele frajdy. Detailing, czyli prawdziwe SPA dla samochodu, to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby zadbać o swoje „cztery kółka” naprawdę na poważnie. Gruntowne sprzątanie auta, a także jego konserwacja są doskonałym sposobem na to, aby ukochana maszyna na nowo świeciła dawnym blaskiem, a jej właściciel mógł z dumą prezentować stylowe auto na ulicach miast.

Jeśli zaś szukasz prezentu dla kogoś, kto egzamin na prawo jazdy ma jeszcze przed sobą, postaw na jazdę TIRem w symulatorze. Doskonała zabawa i emocje gwarantowane, a wszystko to bez konieczności wychodzenia na zewnątrz, przed ekranem komputera wyposażonego w najnowocześniejsze oprogramowanie imitujące jazdę są wielką maszyną.

Jazda ma maxa – usiądź za kierownicą wielkich maszyn

A może Ciebie albo znajomych ciekawi, jak czuje się kierowca autobusu albo traktora? Z voucherami z Katalogu Marzeń możecie się o tym przekonać w każdej chwili! Wcielcie się w rolę współczesnych farmerów i spróbujcie swoich sił za kierownicą ciągnika, albo przez moment bądźcie kierowcą komunikacji miejskiej i poznajcie moc silnika wielkogabarytowego autobusu. Który z voucherów wybierzesz?