Załadowano 20 z 20 dostępnych

Loty moto- i paralotnią na prezent

Zamknij oczy i spróbuj wyobrazić sobie najbardziej niezwykłą podróż, w jaką możesz wyruszyć. Dla wielu osób pierwszą myślą będzie lot nad powierzchnią ziemi i możliwość obserwowania jej z wysokości. Nic w tym dziwnego, bowiem możliwość wzbicia się w powietrze fascynowała ludzi już w zamierzchłych czasach, a rozwój technologii i motoryzacji tylko wzmógł nasz pęd do podniebnych podbojów. Jeśli zatem szukasz idealne prezentu, który nie tylko spełni marzenia, ale również stanie się okazją do spojrzenia na Ziemię z całkiem nowej perspektywy – wybierz jeden z voucherów na lot moto albo paralotnią. Taki upominek z pewnością docenią zarówno żądni przygód jubilaci, których osiemnaste urodziny zbliżają się wielkimi krokami, jak i rodzice obchodzący właśnie kolejną rocznicę ślubu.

Lot paralotnią dla dwojga – randka wśród chmur

Każda randka z ukochaną osobą powinna być niezapomniana i gwarantować mnóstwo pozytywnych emocji. Są jednak takie dni w roku, które jeszcze bardziej zasługują na niezwykłą oprawę. Wówczas czas spędzony z partnerem liczy się podwójnie, a dawane z tej okazji upominki nabierają szczególnej mocy. Mowa rzecz jasna o Walentynkach i rocznicach, na które co roku czekają wszyscy zakochani. Idealnym prezentem dla ukochanej osoby z okazji rocznicy będzie lot paralotnią dla dwojga. Wspólnie przeżyte emocje, niepowtarzalna szansa na oderwanie się od ziemi i bliskość obłoków – oto co skrywa w sobie voucher na lot paralotnią dla pary.

Lot na prezent dla rodziców

Ktokolwiek powiedział, że miłość uskrzydla – bez wątpienia miał rację. Pamiętaj o tym i jako prezent dla rodziców na zbliżającą się rocznicę ślubu wybierz lot motolotnią nad jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Niezapomniany weekend dla dwojga z masażem i lotem paralotnią z pewnością zadowoli zarówno miłośników wypoczynku, jak i fanów mocnych wrażeń. Tereny Podbeskidzia zachęcają swoim klimatem do podziwiania ich w niestandardowy sposób, więc przekonaj do tego swoich rodziców i podaruj im prezent w formie lotu paralotnią lub motolotnią dla dwojga. Będą Ci naprawdę wdzięczni!

Wleć w dorosłe życie, czyli odlotowy voucher na 18. urodziny

Urodziny to dzień, na który szczególnie czekamy już od wczesnych lat dziecinnych. Podniosła atmosfera, ekscytacja towarzysząca otwieraniu prezentów, marzenie, o którym myślimy podczas dmuchania świeczek na torcie… Ten dzień jest naprawdę magiczny. Jeśli dodać do tego, że mowa o słynnej osiemnastce, sprawa robi się jeszcze bardziej niezwykła. Taka okazja zasługuje na lotniczy prezent, który zapadnie w pamięć jubilata naprawdę na długo. Właśnie taki jest lot motoparalotnią z mistrzem świata. Pod okiem prawdziwego profesjonalisty, który dokładnie wyjaśni wszystkie manewry, a potem będzie towarzyszył jubilatowi podczas podniebnej podróży. Osoba obdarowana takim voucherem będzie mogła sprawdzić się w roli kaskadera i spróbować swoich sił w locie połączonym z akrobacjami. Całe to wydarzenia zostanie nagrane specjalną, sportową kamerką, dzięki czemu po wylądowaniu na ziemi jubilat będzie mógł w dowolnym momencie wrócić do urodzinowych przeżyć.

Rusz w Polskę podniebnym szlakiem

A gdyby tak wyruszyć w podróż po najpiękniejszych zakątkach Polski… w powietrzu? I wcale nie chodzi o przelot z jednego miejsca w drugie samolotem! Lot motoparalotnią lub jej tradycyjną odmianą to doskonały pomysł na zwiedzanie w niecodziennym wydaniu. Obserwując z lotu ptaka Góry Świętokrzyskie, przekonamy się, że wciąż pozostaje w nich wiele rozległych terenów i ukrytych przed oczyma wędrowców zakątków do odkrycia, a pełen historycznego klimatu Kazimierz Dolny odkryje przed nami swoją całkiem nową odsłonę. Doskonale znane budowle i zabytki zyskają dodatkowy urok.

Vouchery na loty lotniami

Miłośnikom dzikiej przyrody szczególnie polecamy lot widokowy nad ujściem Warty, w którym wprost roi się od wodnego ptactwa i roślinności. Przelot nad Warszawą, Poznaniem lub Toruniem to natomiast szansa na oderwanie się od codziennego, ulicznego zgiełku i skupienie na architekturze podziwianej z kilkusetmetrowej wysokości. Voucher na lot paralotnią można zrealizować jeszcze w wielu polskich miastach. Przekonaj się o tym i podaruj swoim bliskim właśnie taki powietrzny rejs w ważnym dla nich dniu!