BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(657 opinii) od 199 zł od 189 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(236 opinii) od 199 zł od 189 zł
BESTSELLER
Lot motolotnią
(275 opinii) od 189 zł od 180 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią we dwoje
(52 opinii) od 399 zł od 379 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń w Chmurach
Lot paralotnią z rejestracją wideo
(56 opinii) od 249 zł od 237 zł
Lot motoparalotnią z filmowaniem
(22 opinii) od 249 zł od 237 zł
Lot motoparalotnią dla dwojga
(16 opinii) od 349 zł
Lot motolotnią dla dwojga
(18 opinii) od 379 zł
Lot motolotnią z filmowaniem
(8 opinii) od 195 zł
Kurs pilotażu - paralotnia
(1 opinia) od 499 zł
Akrobatyczny Lot Paralotnią
(15 opinii) 309 zł
Lot motolotnią nad Mazurami
(5 opinii) od 279 zł

Załadowano 22 z 22 dostępnych

Loty moto- i paralotnią na prezent

Zamknij oczy i spróbuj wyobrazić sobie najbardziej niezwykłą podróż, w jaką możesz wyruszyć. Dla wielu osób pierwszą myślą będzie lot nad powierzchnią ziemi i możliwość obserwowania jej z wysokości. Nic w tym dziwnego, bowiem możliwość wzbicia się w powietrze fascynowała ludzi już w zamierzchłych czasach, a rozwój technologii i motoryzacji tylko wzmógł nasz pęd do podniebnych podbojów. Jeśli zatem szukasz idealne prezentu, który nie tylko spełni marzenia, ale również stanie się okazją do spojrzenia na Ziemię z całkiem nowej perspektywy – wybierz jeden z voucherów na lot moto albo paralotnią. Taki upominek z pewnością docenią zarówno żądni przygód jubilaci, których osiemnaste urodziny zbliżają się wielkimi krokami, jak i rodzice obchodzący właśnie kolejną rocznicę ślubu.

Lot paralotnią dla dwojga – randka wśród chmur

Każda randka z ukochaną osobą powinna być niezapomniana i gwarantować mnóstwo pozytywnych emocji. Są jednak takie dni w roku, które jeszcze bardziej zasługują na niezwykłą oprawę. Wówczas czas spędzony z partnerem liczy się podwójnie, a dawane z tej okazji upominki nabierają szczególnej mocy. Mowa rzecz jasna o Walentynkach i rocznicach, na które co roku czekają wszyscy zakochani. Idealnym prezentem dla ukochanej osoby z okazji rocznicy będzie lot paralotnią dla dwojga. Wspólnie przeżyte emocje, niepowtarzalna szansa na oderwanie się od ziemi i bliskość obłoków – oto co skrywa w sobie voucher na lot paralotnią dla pary.

Lot na prezent dla rodziców

Ktokolwiek powiedział, że miłość uskrzydla – bez wątpienia miał rację. Pamiętaj o tym i jako prezent dla rodziców na zbliżającą się rocznicę ślubu wybierz lot motolotnią nad jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Niezapomniany weekend dla dwojga z masażem i lotem paralotnią z pewnością zadowoli zarówno miłośników wypoczynku, jak i fanów mocnych wrażeń. Tereny Podbeskidzia zachęcają swoim klimatem do podziwiania ich w niestandardowy sposób, więc przekonaj do tego swoich rodziców i podaruj im prezent w formie lotu paralotnią lub motolotnią dla dwojga. Będą Ci naprawdę wdzięczni!

Wleć w dorosłe życie, czyli odlotowy voucher na 18. urodziny

Urodziny to dzień, na który szczególnie czekamy już od wczesnych lat dziecinnych. Podniosła atmosfera, ekscytacja towarzysząca otwieraniu prezentów, marzenie, o którym myślimy podczas dmuchania świeczek na torcie… Ten dzień jest naprawdę magiczny. Jeśli dodać do tego, że mowa o słynnej osiemnastce, sprawa robi się jeszcze bardziej niezwykła. Taka okazja zasługuje na lotniczy prezent, który zapadnie w pamięć jubilata naprawdę na długo. Właśnie taki jest lot motoparalotnią z mistrzem świata. Pod okiem prawdziwego profesjonalisty, który dokładnie wyjaśni wszystkie manewry, a potem będzie towarzyszył jubilatowi podczas podniebnej podróży. Osoba obdarowana takim voucherem będzie mogła sprawdzić się w roli kaskadera i spróbować swoich sił w locie połączonym z akrobacjami. Całe to wydarzenia zostanie nagrane specjalną, sportową kamerką, dzięki czemu po wylądowaniu na ziemi jubilat będzie mógł w dowolnym momencie wrócić do urodzinowych przeżyć.

Rusz w Polskę podniebnym szlakiem

A gdyby tak wyruszyć w podróż po najpiękniejszych zakątkach Polski… w powietrzu? I wcale nie chodzi o przelot z jednego miejsca w drugie samolotem! Lot motoparalotnią lub jej tradycyjną odmianą to doskonały pomysł na zwiedzanie w niecodziennym wydaniu. Obserwując z lotu ptaka Góry Świętokrzyskie, przekonamy się, że wciąż pozostaje w nich wiele rozległych terenów i ukrytych przed oczyma wędrowców zakątków do odkrycia, a pełen historycznego klimatu Kazimierz Dolny odkryje przed nami swoją całkiem nową odsłonę. Doskonale znane budowle i zabytki zyskają dodatkowy urok.

Vouchery na loty lotniami

Miłośnikom dzikiej przyrody szczególnie polecamy lot widokowy nad ujściem Warty, w którym wprost roi się od wodnego ptactwa i roślinności. Przelot nad Warszawą, Poznaniem lub Toruniem to natomiast szansa na oderwanie się od codziennego, ulicznego zgiełku i skupienie na architekturze podziwianej z kilkusetmetrowej wysokości. Voucher na lot paralotnią można zrealizować jeszcze w wielu polskich miastach. Przekonaj się o tym i podaruj swoim bliskim właśnie taki powietrzny rejs w ważnym dla nich dniu!