Załadowano 15 z 15 dostępnych

Ekstremalne sporty wodne – bezpieczne szaleństwo

Nie ulega wątpliwości, że w czołówce najpopularniejszych sportów ekstremalnych znajduje się dziś skok ze spadochronem lub na bungee. Jednak wśród dyscyplin wyzwalających sporą dawkę adrenaliny znaleźć można znacznie więcej propozycji i nie wszystkie są związane z unoszeniem się nad ziemią. W Katalogu Marzeń zebraliśmy vouchery, które umożliwią spróbowania swoich sił w typowo wodnych sportach ekstremalnych, wprost idealnych na okres wakacji letnich. Niektóre z nich pokochają pary, inne spodobają się najmłodszym miłośnikom aktywności pod chmurką. Za każdym razem, taki voucher będzie jednak okazją do spełnienia marzenia i doskonałej zabawy.

Sporty wodne na desce – nie tylko windsurfing

Myśląc o sportach wodnych wykorzystujących deskę, większości z nas przychodzi do głowy przede wszystkim windsurfing. Nic w tym dziwnego – to właśnie ta dyscyplina jest bowiem jednym z najchętniej uprawianych ekstremalnych sportów wodnych w Polsce. Zarówno na jeziorze, zalewie, jak i w morzu windsurferzy mają pełne pole do popisu, doskonalenia posiadanych i zdobywania całkiem nowych umiejętności. Naprawdę ekstremalną propozycją jest jednak nauka Jet Surfingu. Sport polegający na przemierzaniu zbiornika wodnego na desce wyposażonej w napęd elektryczny podbija akweny wodne na całym świecie. Prędkość dochodząca nawet do 45km/h i piękne widoki – oto co przyciąga nowych miłośników Jet Surfingu na plaże!

Narty wodne to sport, który kojarzony jest przede wszystkim ze słonecznymi wybrzeżami Stanów Zjednoczonych i południowej Europy. A gdyby móc rozpocząć swoją przygodę z nim na polskich wodach? Jak się okazuje, to nic trudnego! Odwiedzając bazę sportowo-rekreacyjną w Serocku można wziąć udział w profesjonalnym treningu z instruktorem i poznać tajniki i podstawy jazdy na nartach wodnych. Ten sport ekstremalny daje naprawdę wiele radości, dlatego docenią go zarówno młodzi przyjaciele, jak i ukochani rodzice, którym będziesz chciał sprawić frajdę na przykład z okazji rocznicy ślubu.

Naprawdę ekstremalny sport wodny – JetPack

Wyobraź sobie taką sytuację: zakładasz plecak, który sprawia, że możesz unieść się nad ziemię. Jeszcze do niedawna takie rzeczy były możliwe tylko w filmach o super bohaterach, ale dziś wszystko się zmieniło. Jet Pack to całkiem nowa dyscyplina sportu wodnego, która polega na unoszeniu się nad powierzchnię wody dzięki naprawdę wysokiemu ciśnieniu. Odwiedź Darłowo, Szczecin albo Warszawę i spróbuj swoich sił w starciu z gadżetem godnym Jamesa Bonda. Obsługi odrzutowego plecaka nauczy Cię doświadczony instruktor, dzięki czemu cała zabawa będzie naprawdę bezpieczna. Taki ekstremalny sport wodny to gwarancja zabawy i niezapomnianych wrażeń dla każdego.

Sporty wodno-motorowe dla miłośników adrenaliny

Ciekawą propozycją ekstremalnych sportów wodnych są również te, które wymagają chwycenia kierownicy i przemierzania wzburzonych fal. Przejazd motorówką będzie doskonałą okazją do podziwiania przyrody i sprawdzenia się w roli zawodowego kierowcy, a na pokładzie skutera wodnego na własnej skórze odczujesz każde, nawet najmniejsze załamanie powierzchni przejrzystej wody.

Obie maszyny wyposażone są w naprawdę mocne silniki, które gwarantują emocje na najwyższym poziomie. Możecie spędzić czas w niecodzienny sposób, przemierzając Zalew Zegrzyński albo Bałtyk na kanapie skutera wodnego, albo w wielkiej, miękkiej oponie, ciągniętej przez rozpędzoną łódź motorową. W obu przypadkach emocje gwarantowane.

Dziecięca radość, czyli w pogoni za motorówką

Kto powiedział, że szalona zabawa i ekstremalne sporty wodne są zarezerwowane tylko dla dorosłych? W Katalogu Marzeń mamy również voucher, który spełni marzenia najmłodszych sportowców! Flyboard dla dzieci to przygoda, której nie zapomną naprawdę długo. Wszystkie podniebne akrobacje odbywają się w asyście instruktora, dzięki czemu ten ekstremalny sport jest jak najbardziej bezpieczny. Spraw swojemu dziecku niespodziankę i z okazji imienin lub innego święta podaruj mu voucher na wodny sport ekstremalny pełen emocji.