POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 641 dostępnych

Prezenty w niskiej cenie! Aż 12 miesięcy na wykorzystanie!

Sprawdź aktualne promocje. Przeceniamy świetne propozycje na oryginalne prezenty na gwiazdkę! Chcesz być na bieżąco i nie przegapić żadnej okazji? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera! Podaruj niezapomniany prezent i spełnij marzenie kogoś bliskiego lub swoje!

Promocje na prezenty przeżycia

Chciałbyś spełnić swoje marzenie, ale nie masz na to budżetu? Pomożemy spełnić je w najniższej cenie. Wybierz tańsze atrakcje, a zaoszczędzone pieniądze odłóż do skarbonki. W niedługim czasie możesz nazbierać na spełnienie swojego kolejnego celu! Spełnianie marzeń nie jest trudne – wystarczy odrobina chęci.

Znajdź wyjątkowy prezent w super cenie!

Jest kilka sposobów, aby zgarnąć stałe rabaty na prezenty-przeżycia. Sprawdź aktualne promocje, co miesiąc oferujemy inne prezenty w niższych cenach. Chcesz być na bieżąco i nie przegapić żadnej okazji? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera oraz do Klubu Marzyciela! Po każdych zakupach w naszym serwisie zbierzesz punkty, które możne wymienić na rabaty. Każde wydane 10 zł to 1 pkt, każdy 1 pkt to 1 zł rabatu przy kolejnych zakupach! A dzięki zapisowi do newslettera, dostaniesz maila z powiadomieniem o aktualnych rabatach.

Super upominek jeszcze taniej lub za darmo?

Sprawdź nasze media społecznościowe. Na Facebooku i Instagramie znajdziesz aktualne informacje o promocjach i zniżkach do Katalogu Marzeń. Organizujemy również wiele konkursów, w których możesz zgarnąć voucher na ulubioną atrakcję zupełnie za darmo. Niedawno organizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania był skok ze spadochronem! Szczęśliwa zwyciężczyni mogła spełnić swoje marzenie i skoczyć z wysokości 4 000 metrów. Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej okazji :)

Podaruj niezapomniany prezent i spełnij marzenie kogoś bliskiego lub swoje!