o prezentach

Oni Spełnili Swoje Marzenia Zupełnie za Darmo - ChcęToPrzeżyć

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
Data aktualizacji: 2024-02-05

Zmieniająca się pogoda za oknem przypomina nam o naszych letnich przygodach. Wracamy do smaku wakacji, a z myślą o ciepłych dniach mimowolnie się uśmiechamy. W Katalogu Marzeń mamy dużo powodu do radości – niedawno zakończyliśmy III edycję ChcęToPrzeżyć.

Nasze emocje nadal nie opadły, wracamy do filmów z realizacji uczestników, przewijamy zdjęcia, wspominamy eventy poznawcze i dyskutujemy na temat tego, jak w przyszłym roku wywołać jeszcze więcej uśmiechów. Jeżeli mieliście wątpliwości, to je rozwiewamy – W 2020 ROKU RUSZA KOLEJNA EDYCJA CHCĘTOPRZEŻYĆ. Zanim jednak to nastąpi, chcemy podsumować tegoroczną akcję. Jak przebiegała? Co w tym roku się zmieniło? Co nas zaskoczyło? Przeczytajcie krótkie streszczenie akcji, która spełnia marzenia.

Ile, kiedy i gdzie, czyli akcja w liczbach?

W tym roku spełnialiśmy marzenia w 8 lokalizacjach – Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi i Aglomeracji Śląskiej. W założeniach do I etapu akcji miało przejść 600 osób. Tak również pisaliśmy w artykule o kulisach powstawania III edycji ChcęToPrzeżyć. W rzeczywistości do I etapu przeszło 715 osób. Do 16 czerwca mogliście przesyłać zgłoszenia, w których trzeba było odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać testerem marzeń?”. Przyznajemy, że trudno było nam ograniczyć się do wyboru 600 osób. Z każdą edycją dostajemy więcej zgłoszeń, a nam jest coraz trudniej wyłonić szczęśliwe grono osób, które będą spełniać swoje marzenia za darmo. Chcieliśmy dać szansę wszystkim… dlatego nie mogliśmy się powstrzymać od wybrania dodatkowych 115 osób – może to właśnie wśród nich znalazł się największy Marzyciel w Polsce?

Co można było testować w pierwszym etapie? Park linowy, strzelanie z łuku, lekcję wakeboardingu, paintball laserowy, jazdę gokartem, spływ kajakiem dla dwojga, naukę jazdy konnej, przygodę na quadzie i strzelnicy, sesję wirtualnej rzeczywistości, jazdę Monster Truckiem oraz cukierkowe warsztaty. Otrzymaliśmy mnóstwo relacji – na Facebooku, Instagramie, YouTube, blogach. Przebijaliście się w kreatywności i formach relacji. Były piosenki, wiersze, śmieszne grafiki, komiksy, świetnie zmontowane filmy, wystrzałowe przebrania, wzruszające artykuły oraz pomysły na zdjęcia, na które nigdy nie wpadlibyśmy sami. Do drugiego etapu wybraliśmy 253 osoby, które odznaczyły się kreatywnością, aktywnością lub pomysłem na relację.

Co można było testować w drugim etapie? Lot motoparalotnią, paralotnią i szybowcem, jazdę skuterem wodnym, lot widokowy awionetką, strzelanie dla dwojga, skok na bungee, lekcję nurkowania, pojedynek KTM X-Bow vs Ariel Atom, lot w tunelu aerodynamicznym, lekcję windsurfingu dla dwojga. Po zakończeniu drugiego etapu mieliśmy trudny orzech do zgryzienia - wybór finalistów do 3 etapu.

Co czekało na uczestników w ostatnim etapie? Lot balonem, pojedynek szybkich samochodów Lamborghini vs. Ferrari F430 vs. Audi R8, wyprawa off-road oraz wyczekiwany skok ze spadochronem. Już tylko 35 osób walczyło o Roczny Abonament na Spełnianie Marzeń. Dla większości uczestników już sama atrakcja w ostatnim etapie okazała się wielką nagrodą. W końcu nie codziennie możemy skoczyć ze spadochronem lub przeżyć wspaniałą przygodę podczas lotu balonem.

Co nowego w III edycji ChcęToPrzeżyć?

Tegoroczna akcja była inna niż wszystkie. Niech nie zabrzmi to banalnie – każda z akcji staje się unikalna, w każdej możemy wspominać co innego. Po I i II edycji sądziliśmy, że niewiele jest w stanie nas zaskoczyć. Ale już po pierwszych nadesłanych relacjach wiedzieliśmy, że w tym roku będzie zupełnie inaczej. Była Wonder Woman, świnka Peppa, ksiądz w arbuzowym kasku, kobieta Batman, a nawet jednorożec skaczący na bungee. I wiele innych szalonych pomysłów, których nie sposób wymienić w jednym artykule.

W III edycji pojawiło się również kilka organizacyjnych zmian. Wprowadziliśmy Dziką Kartę, czyli przepustkę gwarantującą miejsce w każdym etapie akcji. Dziką Kartę można było zdobyć poprzez ciekawe zgłoszenie do akcji – pamiętacie, do kogo trafiła? Podpowiadamy – do pewnej dziewczyny, której artystyczny pseudonim zaczyna się na „F”, a kończy na „itkola” : ). Dostaliśmy przepiękną piosenkę, którą możesz przesłuchać tutaj.

Eventy integracyjne – poznajmy się

Widzieliśmy, jak dużo energii w sobie macie i nie mogliśmy doczekać się września. Wrzesień oznaczał zakończenie akcji i finał w Warszawie, na którym w poprzednich edycjach mogliśmy osobiście poznać uczestników. Nie chcieliśmy czekać tak długo! Podglądaliśmy ekipę z Trójmiasta, która wspólnie wybrała się do WakeParku. Podziwialiśmy zgranie ekipy ze Szczecina. Marzyliśmy o tym, żeby zobaczyć się z uczestnikami jeszcze przed finałem.

Aga, która koordynuje całą akcję, wpadła na pomysł eventów integracyjnych i w ciągu kilku tygodniu zorganizowaliśmy 4 spotkania Marzycieli. Padło na największe miasta, czyli Warszawę, Trójmiasto, Kraków i Wrocław. Spotkaliśmy się w różnych okolicznościach – na gokartach, paintballu laserowym, w parku rozrywki. Cel był jednak taki sam. Chcieliśmy poznać największych Marzycieli w Polsce. Zobaczyć, kto kryje się za relacjami w Internecie i móc przenieść tę energię do lepszego zaplanowania przyszłej akcji. Jak nam się udało? Musicie spytać uczestników eventów, niech sami odpowiedzą na to pytanie. ;)

Wielki finał akcji, czyli spotkanie największych Marzycieli

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy ogłosili wyniki w zwykły sposób, dlatego Finał III edycji zaplanowaliśmy w TEP Factor. Mogliśmy jeszcze raz osobiście spotkać ekipę od spełniania marzeń. Musicie uwieżyć, że przebywanie w ich towarzystwie uzależnia. :) Po ogłoszeniu wyników trzeba było się nieźle nagimnastykować – TEP Factor to labirynt złożony z 25 pokoi. W kilkuosobowych drużynach sprawdzaliśmy swoją siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność.

Jesteście ciekawi, kto stanął na podium III edycji ChcęToPrzeżyć?

I miejsce Nikolina Jaworska – Roczny Abonament na Spełnianie Marzeń 2 400zł 
II miejsce Angelika Pieniążek – Półroczny Abonament na Spełnianie Marzeń 1 200zł
III miejsce Elczi Łoboda –  Kwartalny Abonament na Spełnianie Marzeń 600zł
Nagroda publiczności – Gabriela Łazarczyk i Błażej Sandomierski
Wyróżnienie – Rafał Kucik, Karolina Bednarzyk oraz #TeamSzczecin w składzie: Kasia Blimensztajn, Julia Grzelińska, Sonia Kaplewska i Filip Jesswein

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy! Tym, którym nie udało stanąć się na podium - nie liczą się wyniki, a droga, którą przebyliście. :)

I co teraz? Czyli dalszy ciąg ChcęToPrzeżyć…

Poznaliśmy tysiące wspaniałych historii, dostaliśmy ogromne pokłady pozytywnej energii, widzieliśmy ile radości sprawia Wam odkrywanie nieznanego. A to wszystko dzięki Wam – to Wy tworzycie akcję ChceToPrzeżyć! Dziękujemy wszystkim uczestnikom III edycji za każdy gram endorfin oraz za każdy uśmiech, który wywołaliście. Nie przestawajcie marzyć, śnić i sięgać po mniejsze oraz większe pragnienia, które czasami wydają się nierealne! To nie koniec, a dopiero początek Waszej przygody – mamy nadzieję, że akcja dodała wiatru w Wasze żagle i teraz możecie płynąć znacznie szybciej.

Piosenka Elczi wpadła nam w ucho :) Śpiewamy ją w oczekiwaniu na kolejną edycję.

Chcesz się zgłosić do akcji jeszcze raz? Jak najbardziej – może od poprzedniej edycji założyłeś bloga, robisz świetne filmiki lub masz nowe pomysły na relacje… możesz spróbować ponownie, nic nie stoi na przeszkodzie. Śledź akcję ChcęToPrzeżyć, aby nie przegapić zgłoszeń.

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Kocham góry, a moim największym marzeniem jest zdobycie jednego z ośmiotysięczników. W wolnych chwilach trenuję boks, dużo się ruszam (i równie dużo mówię :p). Poza pracą kocham psy (choć swojego nie mam), memy i wszystko, co związane ze zdrowym trybem życia.

Data publikacji: 2019-11-06

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!