Załadowano 1 z 1 dostępnych

Strzelanie z łuku – komu podarować taki voucher na prezent?

Trening łucznicy możesz wręczyć niemal każdemu, które jest ciekawy nowych wyzwań i nie boi się rywalizacji. W tym sporcie liczy się nie tylko umiejętność rywalizacji, ale także (a może przede wszystkim!) celne oko i pewna ręka.

Strzelnie z łuku jest dyscyplina znana już w starożytności, z której chętnie korzystali na przykład greccy czy rzymscy wojownicy. Taki żołnierz był w stanie trafić nawet w najmniejszy cel i to w dodatku jadąc konno. Niewiarygodne? A jednak! Jeśli zatem masz wśród rodziny lub przyjaciół miłośników starożytności albo średniowiecza, voucher na lekcję strzelania z łuku z pewnością im się spodoba.

Poza tym trening łuczniczy może też być doskonałym uzupełnieniem zajęć ogólnorozwojowych. Bez względu na to, czy biegasz, grasz w piłkę albo tańczysz, równowaga i stabilna postawa ciała przydadzą się za każdym razem. Wyrównaj oddech, skontroluj poszczególne partie ciała, rozluźnij uścisk dłoni i napnij cięciwę… Od wypuszczenia strzały w kierunku tarczy dzieli Cię już naprawdę niewiele…

Poznaj strzelanie z łuku dla dwojga – romantyczna rywalizacja

Wyjątkowa okazja już niebawem, a Ty nadal zastanawiasz się, jak zaskoczyć swoją drugą połówkę? W takim razie postaw na organizację randki w plenerze! Możecie wybrać się na spacer albo wspólnie pooglądać rozgwieżdżone niebo, ale znacznie mniej standardowo będzie odwiedzić strzelnicę. I nie chodzi tu wcale o broń palną, ale o strzelanie z łuku dla dwojga.

Pod okiem zawodowego trenera poznacie tajniki łucznictwa i staniecie się prawdziwymi wojownikami. Kto wie, może po szkoleniu teoretycznym i praktycznym wstępie zorganizujecie mały pojedynek? Bez względu na to, co wydarzy się podczas zajęć łucznictwa dla dwojga, randka w takiej formie z pewnością będzie daleka od rutyny i wszystkie, co znaliście do tej pory. A o to przecież chodzi w niespodziankach, prawda?!

Co daje trening strzelania z łuku?

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać do tego, że biorąc udział w zajęciach strzelania z łuku, dajemy swojemu ciału szansę na rozwój. Taki trening łuczniczy pozwala m.in.

  • wzmocnić górne partie ciała;
  • ustabilizować tułów
  • i poprawić kondycję fizyczną.

Co więcej, wybierając voucher na zajęcia „Poznaj strzelanie z łuku”, dajesz obdarowanym szansę poćwiczyć zdolność koncentracji.

Wciel się w rolę – weź udział w łuczniczej grze plenerowej

Jeśli pierwsze kroki na drodze do kariery łuczniczej masz już za sobą, przyszedł czas na spróbowanie swoich sił w bardziej profesjonalnej rozrywce. W tym przypadku doskonale sprawdzi się gra plenerowa „Walki łuczników”. Pamiętasz, na czym polegał pojedynek w „dwa ognie”, który tak chętnie toczyliście na lekcjach WFu? W takim razie dodaj do tego rozgrywkę paintballową i łucznictwo, a powstanie właśnie gra plenerowa „Walki łuczników”! Z vouchera z Katalogu Marzeń może skorzystać od 6 do nawet 10 osób, dzięki czemu taki prezent świetnie sprawdzi się na przykład podczas wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego.