o prezentach
Mamy urodziny! Świętuj z nami z kodem: 14LAT. Sprawdź wszystkie promocje>>

Ile razy słyszałeś, że czegoś się nie da? Turboboogi z Marzeniami Bez Barier

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2023-11-02

Spełnianie marzeń jest możliwe, nawet w obliczu wielu przeciwności. Kasia Radecka (Śmiałek) jest tego doskonałym przykładem. Mimo choroby, która ogranicza jej możliwości fizyczne, Kasia wciąż przezwycięża własne bariery i inspiruje innych do realizacji swoich marzeń. Jeśli już mowa o marzeniach… jednym z nich był skok ze spadochronem. Kasia najpierw odkryła prawdziwą pasję i wolność w skakaniu, a później postanowiła podzielić się tą radością z innymi. Tak właśnie narodziło się wydarzenie Turboboogie z Kasią Śmiałek.

Czym jest Turboboogie?

Ten niezwykły event jest nie tylko szansą do skoku tandemowego ze spadochronem, ale również wyzwaniem dla każdej osoby, niezależnie od fizycznych ograniczeń. Kasia zachęca wszystkich, którzy poruszają się na wózkach, kulach, mają problemy ze wzrokiem czy słuchem, do doświadczenia tej niesamowitej przygody. Przełamując bariery i pokonując własne słabości, uczestnicy Turboboogie pokazują, że marzenia nie mają barier, a — jak wiadomo — my podzielamy i wspieramy to przekonanie! 

Zobacz siódmą edycję Turboboogie

Siódma edycja Turboboogie odbyła się 7 lipca 2023 roku w Skydive w Chrcynnie. Tam właśnie działa sekcja spadochronowa Aeroklubu Warszawskiego, z którym od lat spełniamy marzenia. Wydarzenie to było pełne pozytywnej energii, emocji i radości. Główną nagrodą w konkursie Kasi był skok ze spadochronem z filmowaniem ufundowany przez Katalog Marzeń. Konkurs wygrała Zuzia - wielbicielka nurkowania, raf koralowych i wszystkich sportów ekstremalnych, która w ubiegłym roku ukończyła maraton. 

Zuzia po skoku podsumowała swoje przeżycie słowami: „W tak bezpiecznych warunkach i z takimi widokami mogłabym skakać codziennie”. Dziękujemy Skydive i Aeroklubowi Warszawskiemu. 

Historie Kasi i Zuzi są dowodem na to, że marzenia można spełniać, niezależnie od przeciwności. Jeśli boisz się podjąć wyzwań, pamiętaj, że nawet najmniejszy krok w stronę realizacji marzeń może przynieść niezapomniane doświadczenia i ogromną satysfakcję. Daj się zainspirować i zacznij spełniać Marzenia Bez Barier.

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. atrakcji dla OzN
Kocham podróże i labradory. Jestem urodzoną optymistką, a moja życiowa dewiza to: jeśli życie podsuwa Ci sęki, upiecz z nich sękacz! Poruszam się na wózku i chcę łączyć świat atrakcji z niepełnosprawnością. Dlatego powstał mój autorski projekt „Marzenia bez barier", w którym opisujemy dostępność marzeń dla osób z niepełnosprawnościami.

Data publikacji: 2023-11-02

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!