POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 129 dostępnych

Najlepszy prezent świąteczny dla kolegi - przeżycia

Pytanie „jaki prezent dla przyjaciela na święta wybrać?” często pojawia się w naszych głowach już na kilka tygodni przed świętami. Swoich bliskich znamy najlepiej, jak to tylko możliwe, a świątecznym prezentem chcemy pokazać, że chcemy im pomóc w rozwijaniu pasji. Aby tak się stało, najlepszym rozwiązaniem jest dopasowanie prezentu do upodobań obdarowanego. Upominek kupowany z myślą o bliskiej nam osobie będzie idealną szansą na to, aby docenić obecność przyjaciela. Pięknie opakowany voucher z Katalogu Marzeń wywoła wielkie emocje i zagwarantuje wiele wspomnień. Aby prezent bożonarodzeniowy dla przyjaciela był prawdziwym strzałem w dziesiątkę, nie zapomnij jednak dołączyć do niego życzeń płynących prosto z serca.

Jaki prezent pod choinkę dla przyjaciela? Na pewno pełen emocji!

Poszukując najlepszego prezentu na święta dla przyjaciela, bez wątpienia należy zadać sobie pytania: „Co ta osoba lubi?”, „Co sprawia jej radość?”, „O czym marzy?”, „Jakie ma plany na przyszłość?”. Jeśli uda nam się na nie odpowiedzieć, wybór śmiesznego świątecznego prezentu dla kolegi od razu stanie się o wiele łatwiejszy!

Możemy oczywiście skorzystać z klasycznych propozycji, takich jak perfumy, para uroczych skarpetek lub zestaw kosmetyków. Te prezenty są jednak nieco nudne, a podarowując je nie mamy pewności, że za rok obdarowany będzie o nich pamiętać. Jak więc sprawić, żeby prezent świąteczny dla kolegi okazał się strzałem w dziesiątkę? Podaruj przyjacielowi spełnienie marzeń!

Odjazdowy prezent gwiazdkowy dla przyjaciela

Na co więc zdecydować się, jeśli mamy przed sobą całe mnóstwo propozycji? Polecamy sprawdzone prezenty na święta dla przyjaciela, które najchętniej wybierają nasi Marzyciele.

#1 Dla pasjonatów motoryzacji i fanów szaleńczej jazdy proponujemy jazdę off road autem terenowym. Podczas takiej wyprawy przyjaciel obudzi w sobie żyłkę kierowcy rajdowego oraz poczuje, co oznacza naprawdę ekstremalna jazda bez trzymanki! Podaruj swojej bratniej duszy na święta voucher prezentowy pełen frajdy i pozwól mu poczuć moc płynącą z silnika jednego z najbardziej wytrzymałych samochodów dostępnych na rynku. Gwarantujemy, że takiego prezentu znalezionego pod choinką Twój przyjaciel nie zapomni naprawdę długo!

Wystrzałowe upominki na święta dla przyjaciela

#2 Fanom gier komputerowych typu „strzelanki” oraz miłośnikom mocnych emocji proponujemy natomiast prezent bożonarodzeniowy w postaci vouchera na ostre strzelanie na strzelnicy. Po krótkim szkoleniu na Twojego przyjaciela będą czekały naprawdę różne modele broni. Czy uda mu się wycelować w sam środek tarczy? Czy popisze się pewną ręką i żelaznymi nerwami? Wszystko okaże się już niebawem – wystarczy, że zdecydujesz się właśnie na taki prezent na święta dla przyjaciela. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że wizyta na strzelnicy to prawdziwy test celności i nie tylko.

Prezent na święta dla przyjaciela – upominek pełen smaku i aromatu

#3 Wśród miłośników voucherów z Katalogu Marzeń niegasnącą popularnością cieszy się również degustacja whisky. Próbowanie kolejnych odmian tego trunku, słuchanie ciekawych historii o jego pochodzeniu, poznawanie sposobu jego właściwego podawania oraz różnic w gatunkach whisky będzie idealnym sposobem na spędzenie wolnego popołudnia. Z takiego prezentu na święta ucieszy się każdy przyjaciel, który ceni sobie klasyczne smaki zaserwowane w niecodzienny sposób.

Loty paralotnią – niezwykły prezent na święta dla przyjaciela

#4 Kolejnym bestsellerem wśród prezentów na święta dla przyjaciela są loty paralotnią. Przelot widokowy paralotnią na wysokości kilkuset metrów to doskonałe przeżycie, które umożliwia spojrzenie na doskonale znane tereny Polski góry. Taki przelot to mnóstwo zaskoczeń, a to właśnie o nie chodzi chyba w naprawdę udanym prezencie dla bliskich.

Więcej inspiracji na prezent dla przyjaciela na Boże Narodzenie

To tylko kilka propozycji upominków, które sprawdzą się jako prezent pod choinkę dla przyjaciela. Jeśli jednak nadal nie jesteś zdecydowany – proponujemy Pakiet Marzeń Przygoda. Ten kolorowy, doskonale zapakowany i niewielki voucher sprawi, że przyjaciel będzie mógł sam wybrać prezent spośród prawie 500 atrakcji!