POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 114 dostępnych

Najlepszy prezent świąteczny dla kolegi

Pytanie „jaki prezent dla przyjaciela?” często pojawia się w naszych głowach przed świętami. W końcu znamy swoich bliskich, a prezentem chcemy pokazać, że znamy ich gusta. Najlepszym rozwiązaniem jest dopasowanie prezentu do upodobań obdarowanego. Upominek dobrany do osoby będzie idealną szansą, aby docenić obecność przyjaciela. Pięknie opakowany voucher wywoła wielkie emocje, jednak nie zapomnij dołączyć do niego życzeń płynących prosto z serca.

Jaki prezent pod choinkę dla przyjaciela?

Należy więc zadać sobie pytania: Co ta osoba lubi? Co sprawia jej radość? O czym marzy? Jakie ma plany na przyszłość? Jeśli odpowiemy sobie na te pytania – wybór prezentu będzie o wiele łatwiejszy!

Możesz skorzystać z klasycznych propozycji – perfum, skarpetek lub kosmetyków. Te prezenty są jednak nudne, a podarowując je nie mamy pewności, że za rok obdarowany będzie o nich pamiętać. Jak więc sprawić, żeby prezent świąteczny okazał się strzałem w dziesiątkę? Podaruj przyjacielowi spełnienie marzeń!

Przepis na trafiony prezent dla przyjaciela na Gwiazdkę

Na co więc zdecydować się, jeśli przed nami stoi mnóstwo propozycji? Polecamy sprawdzone prezenty na święta dla przyjaciela, które wybierają nasi Marzyciele.

#1 Dla pasjonatów motoryzacji i szaleńczej jazdy proponujemy jazdę off road autem terenowym. Podczas takiej wyprawy przyjaciel obudzi w sobie żyłkę kierowcy rajdowego oraz poczuje, co oznacza ekstremalna jazda!

#2 Fanom gier typu strzelanki oraz miłośnikom mocnych emocji proponujemy ostre strzelanie na strzelnicy. Po krótkim szkoleniu na Twojego przyjaciela czekają różne modele broni. Czy uda mu się wycelować sam środek tarczy? Wizyta na strzelnicy to prawdziwy test celności.

#3 Popularnością cieszy się również degustacja whisky. Konsumowanie trunków w towarzystwie ciekawych historii o jego pochodzeniu, sposobu podawania oraz różnicach w gatunkach whisky, będzie idealnym sposobem na spędzenie wolnego popołudnia.

#4 Kolejnym bestsellerem wśród prezentów na święta dla przyjacielaloty paralotnią. Przelot widokowy paralotnią na wysokości kilkuset metrów to doskonałe przeżycie. A podarowanie takiego prezentu to gwarancja na to, że obdarowany będzie wspominać lot przez długi czas!

Więcej inspiracji na prezent dla przyjaciela na Boże Narodzenie

To tylko kilka propozycji upominków, które sprawdzą się jako prezent pod choinkę dla przyjaciela. Jeśli jednak nie jesteś zdecydowany – proponujemy Pakiet Marzeń Przygoda. Przyjaciel będzie mógł sam wybrać prezent spośród prawie 500 atrakcji!