BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4
(1836 opinii) od 179 zł 152 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią
(654 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) od 25 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(836 opinii) od 79 zł od 67 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(412 opinii) od 55 zł od 47 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(683 opinii) od 189 zł od 161 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Wieczór w kinie KinoGram
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(232 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(268 opinii) od 149 zł od 127 zł
BESTSELLER
Lot balonem
(30 opinii) od 599 zł od 569 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
Degustacja whisky
(304 opinii) od 149 zł od 127 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Voucher do kina
BESTSELLER
Jazda quadem
(308 opinii) od 35 zł od 30 zł
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie
(78 opinii) od 499 zł od 474 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
BESTSELLER
Lot motolotnią
(273 opinii) od 189 zł od 161 zł
BESTSELLER
Kurs Kiperski - Degustacja Piwa i piwnych przekąsek
BESTSELLER
Degustacja win - warsztaty z sommelierem
(251 opinii) od 79 zł od 67 zł
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(268 opinii) od 249 zł od 219 zł
Wieczór w teatrze
(44 opinii) od 45 zł od 38 zł
BESTSELLER
Poznaj FLYBOARD® - adrenalina na wodzie
(131 opinii) od 159 zł od 135 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Chwile Przyjemności
Przygoda na strzelnicy sportowej
(119 opinii) od 89 zł od 80 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 201 dostępnych

Kiedy wręczamy prezenty na Dzień Ojca?

Obchodzony 23 czerwca w Polsce Dzień Ojca to doskonała okazja, aby powiedzieć swojemu tacie: „dziękuję”. Za trud włożony w nasze wychowanie, wszystkie dobre rady, wsparcie w najtrudniejszych chwilach i godziny spędzone wspólnie na doskonałej zabawie. Święto pojawiło się w kalendarzu w 1965 roku i od tamtego czasu jest jednym z najchętniej obchodzonych w kraju. 

W tym roku Ty również postaraj się pokazać swojemu tacie, jak wiele dla Ciebie znaczy. Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić to najlepiej, postaw na prezenty na Dzień Ojca w postaci voucherów z Katalogu Marzeń. Oto kilka propozycji, spośród których z pewnością wybierzesz upominek dla taty skrojony na miarę!

Sprawdź nasze propozycje na prezenty dla mężczyzn>>

„Poznaj strzelanie”, czyli pełen emocji prezent na Dzień Ojca

Który mężczyzna w dzieciństwie choć przez moment nie chciał stać się legendarnym Lucky Lukiem albo filmowym Johnem Rambo? Z Katalogiem Marzeń to życzenie ma szansę stać się rzeczywistością! Jak to możliwe? Wszystko dzięki voucherowi na wizytę na strzelnicy w jednym z 20 miast Polski. To właśnie tu, pod okiem profesjonalnego instruktora, Twój tata pozna podstawowe zasady strzelania z broni palnej i nauczy się obsługi jej poszczególnych modeli. Wybór będzie naprawdę duży, więc o nudzie nie może być mowy. Wybierz właśnie taki wyjątkowy prezent na Dzień Ojca, jeśli chcesz podarować ukochanemu tacie mnóstwo emocji i doskonałej zabawy pełnej adrenaliny i testosteronu.

Najlepszy prezent na Dzień Ojca dla taty, który jest fanem motoryzacji

Wyjątkowo zwrotne, niewielkie samochodziki wyposażone w mocne silniki plus specjalnie przygotowany tor wyścigowy pełen zakrętów i niespodzianek – oto przepis na doskonałą zabawę niezależnie od wieku. Pamiętaj o tym i z okazji tegorocznego Dnia Ojca podaruj tacie voucher na wyścigi gokartowe. Dzięki takiemu prezentowi będzie miał niecodzienną okazję do tego, aby spróbować swoich sił w roli profesjonalnego kierowcy, a przy tym doskonale się bawić. Kto „wykręci” dziś rekord toru? Komu uda się jako pierwszemu przeciąć linię mety, a kto będzie musiał jeszcze poćwiczyć sztukę jazdy tą niewielką maszyną? Wszystko okaże się podczas wyścigu! O bezpieczeństwo zabawy zadbają profesjonaliści, a komfort jazdy zapewni kombinezon, który wraz z kaskiem ochroni Twojego tatę w razie kraksy. Szukasz prezentu na Dzień Ojca, który zaskoczy obdarowanego? W takim razie postaw na wyścigi gokartowe!

Praktyczny prezent na Dzień Ojca dla taty, który jest smakoszem piwa

Wielu mężczyzn na pierwszym miejscu wśród trunków stawia piwo. Nie ma w tym nic dziwnego! Różnorodność jego gatunków, smaków i kolorów, a przy tym możliwość łączenia aromatu piwa z nawet najbardziej wykwintnymi daniami sprawia, że to właśnie ten bursztynowy napój jest jednym z najchętniej kupowanych i pijanych na świecie. Jeśli do grona piwoszy należy również Twój tata, jako prezent na Dzień Ojca podaruj mu udział w profesjonalnym kursie kiperskim połączonym z degustacją piwa. Pod okiem mistrza, Twój tata nauczy się rozpoznawać nawet najbardziej niezwykłe gatunki chmielowego napoju, będzie miał również okazję do tego, aby ich spróbować.

Myślałeś nad prezentem na Dzień Ojca w postaci butelki piwa? Czas pójść o krok dalej i wręczyć tacie voucher z Katalogu Marzeń na prawdziwą piwną przygodę!

Oryginalny pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca – odlotowe emocje

A co, jeśli Twój tata na kilka chwil przemieni się w profesjonalnego pilota i to bez konieczności oderwania się od ziemi? Z Katalogiem Marzeń to całkiem możliwe! Voucher na wizytę w symulatorze lotów pozwoli tacie poczuć się dokładnie tak samo, jak profesjonalni lotnicy. Podczas realizacji tej atrakcji, obdarowany nauczy się podstaw obsługi panelu sterowania i dowie się, w jaki sposób pilot doskonale wie, w którą stronę powinien lecieć i jak utrzymać kurs. Wiesz, że Twój tata marzy o prawdziwym lataniu? W takim razie pomóż mu postawić pierwszy krok ku spełnionym marzeniom i, jako prezent na Dzień Ojca, wybierz przygodę w symulatorze lotu.