POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 204 dostępnych

Dzień Ojca – święto każdego taty

Obchodzony 23 czerwca w Polsce Dzień Ojca to doskonała okazja, aby powiedzieć swojemu tacie: „dziękuję”. Za trud włożony w nasze wychowanie, wszystkie dobre rady, wsparcie w najtrudniejszych chwilach i godziny spędzone wspólnie na doskonałej zabawie. Święto pojawiło się w kalendarzu w 1965 roku i od tamtego czasu jest jednym z najchętniej obchodzonych w kraju. W tym roku Ty również postaraj się pokazać swojemu tacie, jak wiele dla Ciebie znaczy i, że jest naprawdę wyjątkowy. Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić to najlepiej, postaw na prezenty na Dzień Ojca w postaci voucherów z Katalogu Marzeń. Oto kilka propozycji, spośród których z pewnością wybierzesz prezent na Dzień Ojca skrojony na miarę!

„Poznaj strzelanie”, czyli wybuchowy prezent na Dzień Ojca

Który mężczyzna w dzieciństwie choć przez moment nie chciał stać się legendarnym Lucky Luke’iem albo filmowym Johenm Rambo? No właśnie! A dziś, z Katalogiem Marzeń, to życzenie ma szansę stać się rzeczywistością! Jak to możliwe? Wszystko dzięki voucherowi na wizytę na strzelnicy w jednym z 20 miast Polski. To właśnie tu, pod okiem profesjonalnego instruktora, Twój tata pozna podstawowe zasady strzelania z broni palnej i nauczy się obsługi jej poszczególnych modeli. Wybór będzie naprawdę duży, więc o nudzie nie może być mowy. Wybierz właśnie taki wyjątkowy prezent na Dzień Ojca, jeśli chcesz podarować ukochanemu tacie mnóstwo emocji i doskonałej zabawy pełnej adrenaliny i testosteronu.

odJAZDowy prezent na Dzień Ojca – przejażdżka gokartem

Wyjątkowo zwrotne, niewielkie samochodziki wyposażone w wyjątkowo mocne silniki + specjalnie przygotowany tor wyścigowy, pełen zakrętów i niespodzianek – oto przepis na doskonałą zabawę niezależnie od wieku. Pamiętaj o tym i z okazji tegorocznego Dnia Ojca podaruj tacie voucher na wyścigi gokartowe. Dzięki takiemu prezentowi, będzie miał niecodzienną okazję do tego, aby spróbować swoich sił w roli profesjonalnego kierowcy, a przy tym doskonale się bawić. Kto „wykręci” dziś rekord toru? Komu uda się jako pierwszemu przeciąć linię mety, a kto będzie musiał jeszcze poćwiczyć sztukę jazdy tą niewielką maszyną? Wszystko okaże się na torze! O bezpieczeństwo zabawy zadbają profesjonaliści, a komfort jazdy zapewni profesjonalny kombinezon, który wraz z kaskiem ochroni Twojego tatę w razie kraksy. Szukasz prezentu na Dzień Ojca, który zaskoczy obdarowanego? W takim razie postaw na wyścigi gokartowe!

Odkrywanie smaków piwa

Wielu mężczyzn na pierwszym miejscu wśród trunków stawia piwo. Nie ma w tym nic dziwnego! Różnorodność jego gatunków, smaków i kolorów, a przy tym możliwość łączenia aromatu piwa z nawet najbardziej wykwintnymi daniami sprawia, że to właśnie ten bursztynowy napój jest jednym z najchętniej kupowanych i pijanych na świecie. Jeśli do grona piwoszy należy również Twój tata, jako prezent na Dzień Ojca podaruj mu udział w profesjonalnym kursie kiperskim połączonym z degustacją piwa. Pod okiem mistrza, Twój tata nauczy się rozpoznawać nawet najbardziej niezwykłe gatunki chmielowego napoju, będzie miał również okazję do tego, aby ich spróbować.

Myślałeś nad prezentem na Dzień Ojca w postaci butelki piwa? Czas pójść o krok dalej i wręczyć tacie voucher z Katalogu Marzeń na prawdziwą piwną przygodę!

OdLOTowy pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca

A co, jeśli Twój tata na kilka chwil przemieni się w profesjonalnego pilota i to bez konieczności oderwania się od ziemi? Z Katalogiem Marzeń to całkiem możliwe! Voucher na wizytę w symulatorze lotów pozwoli tacie poczuć się dokładnie tak samo, jak profesjonalni lotnicy. Podczas realizacji tej atrakcji, obdarowany nauczy się podstaw obsługi panelu sterowania i dowie się, w jaki sposób pilot doskonale wie, w którą stronę powinien lecieć i jak utrzymać kurs. Wiesz, że Twój tata marzy o prawdziwym lataniu? W takim razie pomóż mu postawić pierwszy krok ku spełnionym marzeniom i, jako prezent na Dzień Ojca, wybierz przygodę w symulatorze lotu.