BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Kolacja we dwoje
(1235 opinii) od 150 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(600 opinii) od 175 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(654 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(555 opinii) od 200 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(587 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(257 opinii) od 289 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(683 opinii) od 129 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej
BESTSELLER
Masaż czekoladowy
(279 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Masaż gorącymi kamieniami
(214 opinii) od 149 zł
Voucher SPA 300 PLN
(194 opinii) od 300 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Chwile Przyjemności
Kurs makijażu
(135 opinii) od 219 zł
Masaż SPA - chwila relaksu
(142 opinii) od 69 zł
NOWOŚĆ
Warsztaty w hucie szkła
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Ekskluzywny Weekend we Dwoje
Grota solna - karnet
(25 opinii) od 59 zł
Masaż klasyczny
(138 opinii) od 135 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Kolacja dla Dwojga
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet SPA 200 PLN
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej Premium
Aktywny weekend we dwoje
(18 opinii) od 649 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 160 dostępnych

Aktywnie i we dwoje – voucher weekendowy na Walentynki

Wspólny wyjazd dwojga zakochanych daje niecodzienną możliwość zbliżenia się do siebie i spędzenia wspólnie naprawdę dużej ilości czasu. Niemal wszystkie aktywności wykonywane są ramię w ramię, dzięki czemu para może ze spokojem nacieszyć się swoim towarzystwem. Ale aktywny weekend dla dwojga to również okazja do tego, aby sprawdzić się nawzajem w najtrudniejszych sytuacjach i przekonać się, jak partner lub partnerka radzi sobie pod presją. Jeśli również Ty marzysz o tym, aby wyjechać ze swoją ukochaną dziewczyną na romantyczny weekend, nie wahaj się dłużej i wybierz dla niej na prezent walentynkowy voucher na aktywny weekend. Znajdziecie w nim m.in. warsztaty pszczelarskie i spływ kajakowy, a także wiele innych atrakcji.

Randka pełna mroku, czyli niecodzienny prezent na Walentynki dla niej

Spotkanie dwojga zakochanych zawsze obfituje w różnorodne emocje. Nie inaczej będzie więc podczas uroczystej kolacji, kiedy na stole zagoszczą wyjątkowe potrawy przygotowane przez najlepszych szefów kuchni. A co, jeśli okaże się, że ta kolacja odbywa się… w ciemności?! Masz szansę sprawić w tym roku właśnie taki prezent na Walentynki dla niej! To nic trudnego, a obdarowana w ten sposób dziewczyna z pewnością będzie Ci wdzięczna. Gotowy voucher znajdziesz w internetowym sklepie Katalogu Marzeń, a stąd już tylko krok do wyjątkowego podarunku. Tego wieczora czeka Was niejedno zaskoczenie, rozpoczynając od smaków dań i napojów, a na dodatkowych atrakcjach kończąc. Pozwól jej wytężyć pozostałe zmysły i jako prezent na Walentynki dla niej wybierz w tym roku kolację dla dwojga w ciemności. Emocje gwarantowane!

Rozkosze SPA – szykują się piękne Walentynki

Tego prezentu na Walentynki dla niej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kultowy voucher kwotowy na pobyt w SPA to kwintesencja relaksu i wypoczynku na najwyższym poziomie. Pełna pula różnorodnych zabiegów kosmetycznych i odprężających sprawia, że wizyta w salonie piękności już od pierwszych minut staje się prawdziwą przyjemnością. Podaruj taki prezent na Walentynki dla niej i patrz, jak Twoja ukochana cieszy się z możliwości zapomnienia o otaczającym ją świecie. Taki voucher do SPA to doskonały wstęp do dalszego świętowania Dnia Zakochanych. Kto wie, co wydarzy się zaraz potem? Jedno jest pewne – dziewczyna, narzeczona czy żona – wszystkie obdarowane w ten sposób panie będą zachwycone i wypoczęte.

Masaż relaksacyjny, czyli odpoczynek dla zapracowanych

A jeśli Twoja ukochana na co dzień ma naprawdę mało czasu dla siebie i trudno jej znaleźć dłuższą chwilę na własne przyjemności, idealnym prezentem na Walentynki dla niej bez wątpienia będzie aromatyczny masaż w SPA. Taki relaksacyjny rytuał nie tylko pomoże odprężyć i zregenerować zmęczone nadmiarem codziennych obowiązków ciało, ale też wyjątkowo dobrze „zresetuje” umysł i pozwoli znaleźć w sobie całkiem nowe siły witalne i chęć do działania. Szukasz prezentu na Walentynki dla niej, który będzie synonimem relaksu i pozwoli obdarowanej choć na moment skoncentrować się wyłącznie na własnych potrzebach? W takim razie wybierz voucher na masaż relaksacyjny – gwarantujemy, że będzie to strzał w dziesiątkę!

Prezentowy czas na zmiany – sesja zdjęciowa

Niejedna kobieta skrycie marzy o tym, aby choć raz w życiu móc oddać się w ręce doświadczonego fryzjera i stylisty. Dziś, dzięki Katalogowi Marzeń, nie trzeba już być gwiazdą kina czy telewizji, aby stało się to możliwe. Voucher na sesję zdjęciową poprzedzoną metamorfozą to prezent na Walentynki dla niej, który z pewnością będzie sporym zaskoczeniem. Dokonane podczas metamorfozy wyglądu zmiany z pewnością podkreślą urodę każdej uczestniczki, a wykonane wówczas zdjęcia będą unikatową pamiątką na lata.