POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 141 dostępnych

Aktywnie i we dwoje – voucher weekendowy na Walentynki

Wspólny wyjazd dwojga zakochanych daje niecodzienną możliwość zbliżenia się do siebie i spędzenia wspólnie naprawdę dużej ilości czasu. Niemal wszystkie aktywności wykonywane są ramię w ramię, dzięki czemu para może ze spokojem nacieszyć się swoim towarzystwem. Ale aktywny weekend dla dwojga to również okazja do tego, aby sprawdzić się nawzajem w najtrudniejszych sytuacjach i przekonać się, jak partner lub partnerka radzi sobie pod presją. Jeśli również Ty marzysz o tym, aby wyjechać ze swoją ukochaną dziewczyną na romantyczny weekend, nie wahaj się dłużej i wybierz dla niej na prezent walentynkowy voucher na aktywny weekend. Znajdziecie w nim m.in. warsztaty pszczelarskie i spływ kajakowy, a także wiele innych atrakcji.

Randka pełna mroku, czyli niecodzienny prezent na Walentynki dla niej

Spotkanie dwojga zakochanych zawsze obfituje w różnorodne emocje. Nie inaczej będzie więc podczas uroczystej kolacji, kiedy na stole zagoszczą wyjątkowe potrawy przygotowane przez najlepszych szefów kuchni. A co, jeśli okaże się, że ta kolacja odbywa się… w ciemności?! Masz szansę sprawić w tym roku właśnie taki prezent na Walentynki dla niej! To nic trudnego, a obdarowana w ten sposób dziewczyna z pewnością będzie Ci wdzięczna. Gotowy voucher znajdziesz w internetowym sklepie Katalogu Marzeń, a stąd już tylko krok do wyjątkowego podarunku. Tego wieczora czeka Was niejedno zaskoczenie, rozpoczynając od smaków dań i napojów, a na dodatkowych atrakcjach kończąc. Pozwól jej wytężyć pozostałe zmysły i jako prezent na Walentynki dla niej wybierz w tym roku kolację dla dwojga w ciemności. Emocje gwarantowane!

Rozkosze SPA – szykują się piękne Walentynki

Tego prezentu na Walentynki dla niej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kultowy voucher kwotowy na pobyt w SPA to kwintesencja relaksu i wypoczynku na najwyższym poziomie. Pełna pula różnorodnych zabiegów kosmetycznych i odprężających sprawia, że wizyta w salonie piękności już od pierwszych minut staje się prawdziwą przyjemnością. Podaruj taki prezent na Walentynki dla niej i patrz, jak Twoja ukochana cieszy się z możliwości zapomnienia o otaczającym ją świecie. Taki voucher do SPA to doskonały wstęp do dalszego świętowania Dnia Zakochanych. Kto wie, co wydarzy się zaraz potem? Jedno jest pewne – dziewczyna, narzeczona czy żona – wszystkie obdarowane w ten sposób panie będą zachwycone i wypoczęte.

Masaż relaksacyjny, czyli odpoczynek dla zapracowanych

A jeśli Twoja ukochana na co dzień ma naprawdę mało czasu dla siebie i trudno jej znaleźć dłuższą chwilę na własne przyjemności, idealnym prezentem na Walentynki dla niej bez wątpienia będzie aromatyczny masaż w SPA. Taki relaksacyjny rytuał nie tylko pomoże odprężyć i zregenerować zmęczone nadmiarem codziennych obowiązków ciało, ale też wyjątkowo dobrze „zresetuje” umysł i pozwoli znaleźć w sobie całkiem nowe siły witalne i chęć do działania. Szukasz prezentu na Walentynki dla niej, który będzie synonimem relaksu i pozwoli obdarowanej choć na moment skoncentrować się wyłącznie na własnych potrzebach? W takim razie wybierz voucher na masaż relaksacyjny – gwarantujemy, że będzie to strzał w dziesiątkę!

Prezentowy czas na zmiany – sesja zdjęciowa

Niejedna kobieta skrycie marzy o tym, aby choć raz w życiu móc oddać się w ręce doświadczonego fryzjera i stylisty. Dziś, dzięki Katalogowi Marzeń, nie trzeba już być gwiazdą kina czy telewizji, aby stało się to możliwe. Voucher na sesję zdjęciową poprzedzoną metamorfozą to prezent na Walentynki dla niej, który z pewnością będzie sporym zaskoczeniem. Dokonane podczas metamorfozy wyglądu zmiany z pewnością podkreślą urodę każdej uczestniczki, a wykonane wówczas zdjęcia będą unikatową pamiątką na lata.