BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Escape room
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 167 dostępnych

Krok w dorosłość – 18 urodziny

18-nastkę obchodzi się raz w życiu. Ktoś powie, że tak samo jak inne urodziny. Jednak osiemnastka to symbol zakończenia pewnego etapu w życiu. Z niecierpliwością czekamy na odebranie plastikowej karty, która będzie świadczyła o naszej pełnoletności. W głowie mamy myśl, że już niebawem ukończymy szkołę średnią, zdamy egzamin na prawo jazdy i małymi krokami będziemy zbliżali się ku dorosłości. Dlatego prezent osiemnastkowy powinien oddawać ducha tego wyjątkowego dnia! Powinien przypominać solenizantce, że wraz z dorosłością drzwi do jej życiowych marzeń zostają otwarte. Od teraz może spełniać swoje najskrytsze pragnienia i podążać drogą, którą wybierze.

Prezent na 18stkę dla dziewczyny

Dziewczyny kochają przygotowywać prezenty i to one zazwyczaj są zafascynowane w szukaniu prezentów, ich pakowaniu, czy wymyślaniu niespodzianek. Dziewczyny także kochają dostawać prezenty! Aby przekazać ducha 18 urodzin, powinniśmy pomyśleć o prezencie dla dziewczyny, który pozwoli spełniać jej marzenia. Oto kilka propozycji upominków:

#1 Lekcja Tańca – 18-nastka to idealna okazja do podarowania prezentu, dzięki któremu podarowana będzie mogła odnaleźć swoją pasję. Nauka tańca może okazać się wspaniałym rozwiązaniem! Zmysłowa lekcja salsy, spokojniejsza nauka tańca towarzyskiego a może akrobacje na rurze podczas Pole Dance? Podaruj prezent w rytmie wybranego tańca!

#2 Lot Paralotnią – Atrakcje lotnicze są chętnie wybieranymi prezentami na 18-nastkę. W niskiej cenie możemy wybrać prezent, który przyniesie wielkie emocje oraz wspomnienia na całe życie. Kolejną doskonałą propozycją jest lot paralotnią.

#3 Bilet do Energylandii – Kto nie marzy o spełnieniu dziecięcych marzeń na największym parku rozrywki w Polsce? Energylandia to punkt obowiązkowy na liście każdego młodego Marzyciela! Dlatego wizyta w parku rozrywki będzie idealnym pomysłem na prezent na 18.

Grupowy prezent na 18 dla dziewczyny

Wśród propozycji na prezent 18-nastkowy nie może zabraknąć prezentów grupowych. Nie chcecie dawać prezentów samodzielnie, tylko wspólnie podarować coś ekstra? Prezenty grupowe o większym budżecie to świetny pomysł!

#4 Skok ze Spadochronem – Niech solenizantka wejdzie w dorosłe życie z wielkim przytupem! Skok Spadochronowy to marzenie wielu młodych osób, w tym również dziewczyn! Taki prezent będzie ukoronowaniem wkroczenia w dorosłość i idealną pamiątką po 18-stych urodzinach.

#5 Wizyta w SPA  - Wśród mniej ekstremalnych propozycji znajdziemy coś, dla miłośniczki błogiego relaksu i zabiegów pielęgnacyjnych. Nie każda dziewczyna kocha adrenalinę, ale każda dziewczyna powinna zadbać o swoje dobre samopoczucie. Z pomocą przychodzi voucher na wizytę w SPA, który pozwoli każdej Młodej Damie poczuć się wyjątkową.

#6 Kurs MakijażuProfesjonalny kurs makijażu to świetna propozycja na 18-nastkowy prezent, dzięki któremu obdarowana zyska praktyczne umiejętności. Czy może być lepszy prezent, niż ten dzięki któremu obdarowana poczuje się jeszcze piękniejsza?

Każdy z prezentów na 18-nastkę dla dziewczyny możesz wybrać wraz z Przesyłką Balonową. Piękne opakowanie będzie ciekawym dodatkiem do prezentu.